Nenorite kentėti didelių karščių savo namuose? Pavargote dėl nuolat vyraujančių aukštų temperatūrų patalpose? O galbūt erzina tai, jog šildymo radiatoriais ne visada užtenka? Tuomet jums tikrai gali praversti ventiliatorius. Van2o internetinėje parduotuvėje siūlome platų skirtingų ventiliatorių asortimentą jūsų namams, darbo vietoms ar kitoms patalpoms. Šildyti ir vėsinti orą patalpose su ventiliatoriais - paprasta ir patogu. Tačiau, kai asortimentas toks gausus, galima susidurti su dvejonėmis ir/ar abejonėmis. Mes patarsime, į ką atsižvelgti ir ką žinoti, kad išsirinktumėte geriausią ventiliatorių.

Skirtingi ventiliatorių tipai

Pradžioje jums reikėtų nuspręsti, koks ventiliatoriaus tipas jūsų patalpai tiks geriausiai. Štai iš kokių įrenginių galite rinktis:

  • Šviestuvai ventiliatoriai - puikus sprendimas ne tik iš praktinės, bet ir estetinės pusės. Retro stiliaus interjeruose, vasarnamiuose ar sodybose prie vandens telkinių bei didesnėse erdvėse toks, ant lubų tvirtinamas ventiliatorius tikrai yra puikus pasirinkimas.
  • Staliniai ventiliatoriai - nedideli, mobilūs ir kompaktiški staliniai ventiliatoriai puikiai tinka darbo vietoje ar viename kambaryje namuose, vėsinimui iš arti.
  • Pastatomi ventiliatoriai ir ventiliatoriai su stovu - iš esmės, tai yra to pačio galingumo ir labai panašių techninių savybių įrenginiai, kurie puikiai tinka vienos patalpos, kambario vėdinimui pagal poreikį. Ventiliatoriai su stovu yra kiek universalesni, ypač, jeigu jie dar ant stovo suktis.
  • Bokštiniai ventiliatoriai - šie ventiliatoriai dažnai mėgstami dėl papildomų funkcijų - pvz., oro jonizacijos ir valymo, aromato skleidimo, kitų. Jie taip pat stilingai atrodo beveik bet kokiame interjere.
  • Pakabinami ventiliatoriai - ant sienos kabinami, didesni ventiliatoriai, kurie dažniausiai gali ir vėsinti, ir šildyti.
  • Ventiliatoriai voniai - specialiai vonios kambariui skirti įrenginiai, kurie efektyviai pašalina (ištraukia) drėgmę ir leidžia orui patalpoje cirkuliuoti.

Taigi, norėdami rasti geriausią variantą, turite apsibrėžti savo poreikius. Tarkime, jeigu ventiliacijos reikia vonios kambariui - tiks ventiliatoriai voniai. Jeigu norisi, kad svetainėje karštą vasaros dieną būtų vėsiau, bet norite kuo mažiau į akis krintančio įrenginio - verta rinktis bokštinius, o, jeigu norite daug galios ir galimybės ne tik vėsintis, bet ir šildytis - pakabinami įrenginiai.

Į kokius parametrus atsižvelgti prieš perkant ventiliatorių?

Ventiliatoriai gali būti labai skirtingi, o jūsų patalpos - taip pat. Būtent dėl to reikia atidžiai atsižvelgti į techninius ventiliatoriaus parametrus prieš perkant.

Greičių skaičius

Iš esmės, kuo jų daugiau - tuo jums geriau. Ventiliatorius turėtų galėti veikti bent keliais skirtingais greičiais. Galimybė reguliuoti šildymo ar vėsinimo stiprumą yra labai naudinga ir leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti šio įrenginio galimybes.

Rekomenduojamas patalpos plotas

van2o.lt elektroninėje parduotuvėje veikia itin patogus ir praktiškas prekių filtras, su kurio pagalba galite lengvai rasti savo patalpai, pagal galingumą ir našumą, idealiai tinkančius ventiliatorius. Pavyzdžiui, jeigu jūsų kambario plotas yra 20 kvadratinių metrų, galite rasti artimiausio galingumo ventiliatorius arba tokius, kurių galios - su kaupu pakaks tokiai patalpai vėdinti/šildyti.

Papildomos funkcijos

Tikrai naudinga, jeigu ventiliatorius gali ne tik vėsinti, bet ir šildyti orą, jonizuoti arba jį valyti. Papildomos funkcijos visuomet prideda vertės, tačiau svarbu jas rinktis pagal savo poreikį. Jeigu esate alergiški, namuose turite mažų vaikų, naudinga ventiliatorių rinktis su oro jonizavimo, valymo funkcijomis. Taip pat tai naudinga ir darbo vietoje.

Valdymas

Valdymas turėtų būti kuo paprastesnis, patogesnis ir įvairapusis. Jeigu yra galimybė įrenginį valdyti ne tik mygtukais, bet ir pulteliu ar net išmaniojo įrenginio pagalba - tai būna didžiuliai pliusai.

Tylumas

Tiek namuose, tiek darbo vietoje norisi, kad ventiliatorius veiktų nekeldamas milžiniško triukšmo. Atkreipkite dėmesį į triukšmingumo įvertinimą techninių specifikacijų lentelėje.