Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Kaip sumažinti vandens sąskaitas ir apsaugoti vandentiekį: vandens slėgio reguliatoriai
Spausdinti
El. paštas
Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašė van2o.lt   
Penktadienis, 2024 Vasaris 02 16:47

Vandens slėgio reguliavimas yra svarbus aspektas tiek individualių namų savininkams, tiek daugiabučių gyventojams ir pramonės įmonių valdymo specialistams. Vandens slėgio reduktoriai yra esminiai įrenginiai, užtikrinantys stabilų ir saugų vandentiekio sistemų veikimą. Šie įrenginiai ne tik apsaugo buitinę techniką nuo galimų vandentiekio sistemos slėgio svyravimų, bet ir žymiai mažina vandens suvartojimą, suteikdami ekonominę naudą vartotojams.

Kaip nuorinti (išleisti orą iš) radiatorių?
Spausdinti
El. paštas
Parašė marketrats   
Pirmadienis, 2024 Sausis 15 12:01

Jeigu susiduriate su problema, kad radiatoriai, prasidėjus šildymo sezonui, nešildo, šyla lėčiau, stovi labai senas radiatorius arba naujai įsikėlėte į būstą, gali reikėti iš vieno arba visų radiatorių nuleisti orą. Šis procesas vadinamas nuorinimu ir per specialų vožtuvėlį išleidžia visą, radiatoriaus viduje susikaupusį orą. Pastarasis sudaro kamštį, kuris neleidžia šilumokaičiui pratekėti, tad radiatorius nešyla. Priklausomai nuo sistemos amžiaus, sandarumo ir keleto kitų faktorių, nuorinimo reikia dažniau arba rečiau. Ar žinote, kaip tai padaryti?

Kaip išnaikinti pelėsį gyvenamajame name?
Spausdinti
El. paštas
Parašė marketrats   
Pirmadienis, 2024 Sausis 15 11:40

Daug kam smagu priimti kviestus ir lauktus svečius. Tačiau problema prasideda tada, kai svečiai į namus prašosi nelaukti. Vienas iš tokių svečių – pelėsis. Šis kenkėjas yra puikiai pažįstamas daugeliui, tačiau nemažai mūsų su juo tiesiog susitaiko. Kartais pamėginama jį pavalyti ar pašalinti, tačiau atrodo, kad daugiau vargo bus valyti, negu problemų, jį tiesiog palikus ramybėje. Visgi turime jus paraginti nedelsiant imtis veiksmų. Pelėsio buvimas namuose yra blogas ženklas jūsų ir visų apsilankančių žmonių sveikatai. Apžvelkime viską, ką reikėtų žinoti apie jo išnaikinimą iš gyvenamo namo.

Kaip išvalyti tualeto bakelį nuo apnašų ir kalkių?
Spausdinti
El. paštas
Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašė marketrats   
Pirmadienis, 2024 Sausis 15 11:24

Per laiką ant tualeto bakelio gali susikaupti apnašos. Jų kilmė – vandentiekio vanduo, o jeigu tiksliau – mineralai, esantys vandens sudėtyje. Per ilgą laiką bei tūkstančius nuleidimo ir pripildymo ciklų, bakelyje susikaupia kalcio ir magnio nuosėdos. Nukėlus bakelio dangtį, baltos ar rusvos spalvos apnašos aiškiai matysis ant bakelio sienelių. Jų buvimas nėra pernelyg geras dalykas, nes per laiką nuosėdos gali kauptis ir vamzdžiuose ar vandens pripildymo mechanizmuose bei juos užkimšti. Dėl to rekomenduojamas periodiškas tualeto bakelio valymas. Apžvelkime, kaip tai daryti.

Geriausias metų laikas aeruoti veją
Spausdinti
El. paštas
Parašė marketrats   
Pirmadienis, 2024 Sausis 15 09:29

Graži veja – kone kiekvieno namų šeimininko svajonė, tačiau norint ją įgyvendinti reikia daug darbo. Vienas iš svarbiausių veiksmų – aeravimas. Tai procesas, kurio metu dirva subadoma mažomis skylutėmis, kad į žolės šaknis lengviau patektų oras, vanduo ir maistinės medžiagos. Tai padeda šaknims skverbtis į gylį ir užauginti stipresnę, gyvybingesnę veją. Aeravimas taip pat sumažina dirvos suslėgimą, o juk būtent suslėgtame dirvožemyje bus per daug kietųjų dalelių, kas trukdo cirkuliuoti orui, vandeniui ar augalų maistui. Aeravimas gali būti ypač naudingas vejoms, ant kurių daug vaikštoma, pavyzdžiui, ta, kuri yra jūsų kieme, arba tais atvejais, kai veja atrodo nesveika, nors yra reguliariai laistoma ar tręšiama.

Kaip nuvalyti seną silikoną ir tinkamai užtepti naują?
Spausdinti
El. paštas
Parašė marketrats   
Pirmadienis, 2024 Sausis 15 07:55

Vonioje silikonas veikia kaip sandariklis – priemonė skirta hidroizoliacijai ir nuotėkiams stabdyti. Jis paprastai naudojamas sandarinti ertmes ir tarpus aplink vonią, dušo pagrindus, praustuvus ir plyteles.

Vonioje, WC patalpoje ar kitose patalpose, kur daug drėgmės, naudojamas silikonas. Nors daug kas jį užtepę visai pamiršta, tačiau ši medžiaga nėra sutverta tarnauti amžinai. Vidutinės ir biudžetinės klasės silikonas paprastai tarnaus <5-7 metus, o geras silikonas gauna iki 10 metų garantiją. Bet kokiu atveju, kas 10-12 metų silikoną reikėtų tepti iš naujo. Tam, kad tai padarytumėte, turite nuimti seną sluoksnį ir tinkamai užtepti naują. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip tai daryti ir kaip tam pasiruošti.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 23

Ypatingos prekės

Elektrinis vandens šildytuvas Ariston BLU1 ECO 50 V
Top
-85 €

Boileris 49L, Galia 1.5kW, Vertikalus, Matmenys 450x550mm, El.termostatas

Kainos: 170,00 €
255,00 €
Momentinis vandens šildytuvas su dušu Kospel Primus 5.5kW
Top

Galia:5.5 kW, Įtampa:220 V, Srovė:25.0 A, Našumas:2.7l/min, Beslėginis su dušo komplektu

Ketaus krosnelė ST 205 SF, 5 kW
Top
-73 €

Ketinė kieto kuro krosnelė, 5 kW, 600x310x480 mm, 48 kg

Kainos: 245,00 €
318,00 €
Ketaus krosnelė ST 205 SA, 5 kW
Top
-93 €

Ketinė kieto kuro krosnelė, 5 kW, 520x390x500 mm, 61 kg

Kainos: 375,00 €
468,00 €
Rezultatai 4 iš 53 Rodyti daugiau