Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Filtruoti prekes
Gamintojas

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 223 svečiai(-ių) online

Atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai

Atbuliniai vožtuvai yra nedidelės detalės, atliekančios reikšmingą funkciją. Tiek vandentiekio, tiek kanalizacijos sistemose dėl tam tikrų priežasčių gali nutikti taip, kad prasidės tekėjimas atgal. Tokią situaciją gali lemti vamzdžių užsikimšimas, mechaniniai pažeidimai, siurblių gedimai, vandentiekio ar kanalizacijos sistemos perkrovimas ir kt. Kokios pasekmės? Geriausiu atveju – atgal tekantis vanduo ar kanalizacijos turinys apsems rūsio ar kitos patalpos grindis, bet paprastai neišvengiama ir turto apgadinimo. Tai ir pagrindžia atbulinių vožtuvų vandentiekiui ir kanalizacijai paskirtį bei reikšmę – jie leis išvengti vandens atitekėjimo atgal.


Rodoma 1 - 11 iš 11

Atbulinis vožtuvas su sieteliu Pedrollo VF1 1"F

Apsauginis sietelis stambių dalelių filtravimui, dažniausiai naudojamas šuliniuose, pajungimas 1"F

Kaina: 19,00 €
Atbulinis vožtuvas fekaliniam siurbliui VR-FT32 1"1/4F

Tinka stipriai užterštam vandeniui, Rekomenduojama naudoti prisijungiant prie slėginės kanalizacijos trasos, Pajungimai 1"1/4Fx1"1/4F, Vertikalus montavimas

Kaina: 69,00 €
Atbulinis vožtuvas fekaliniam siurbliui VR-FT40 1"1/2F

Tinka stipriai užterštam vandeniui, Rekomenduojama naudoti prisijungiant prie slėginės kanalizacijos trasos, Pajungimai 1"1/2Fx1"1/2F, Vertikalus montavimas

Kaina: 85,00 €
Atbulinis vožtuvas fekaliniam siurbliui VR-FT2 2"F

Tinka stipriai užterštam vandeniui, Rekomenduojama naudoti prisijungiant prie slėginės kanalizacijos trasos, Pajungimai 2"Fx2"F, Vertikalus montavimas

Kaina: 98,00 €
Atbulinis vožtuvas fekaliniam siurbliui VR-FT50 2"F

Tinka stipriai užterštam vandeniui, Rekomenduojama naudoti prisijungiant prie slėginės kanalizacijos trasos, Pajungimai 2"Fx2"F, Vertikalus montavimas

Kaina: 98,00 €

Rodoma 1 - 11 iš 11

Atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai: kas svarbu renkantis?

Rinkdamiesi atbulinį vožtuvą savo vandentiekio sistemai ar kanalizacijai pirmiausia identifikuokite konkrečius poreikius, t. y. kam bus skirtas vožtuvas ir koks pajungimo tipas reikalingas.

Vožtuvas su specialiu sieteliu bus geras sprendimas, jei aktualus stambių dalelių filtravimas, puikiai tinka šuliniams. Labai užterštam vandeniui rinkitės specialius fekaliniams siurbliams skirtus atbulinius vožtuvus.

Jei visgi nežinote, koks atbulinis vožtuvas reikalingas Jūsų vandentiekio sistemai ar kanalizacijai, mūsų komandos specialistai visuomet pasirengę padėti – patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti geriausią pirkimo sprendimą.

Kiek kainuoja atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai?

Jei Jums reikalini kokybiški ir patikimai savo funkcijas atliekantys atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai, tokius rasite mūsų el. parduotuvėje. Platus asortimentas ir kainų įvairovė leis atrasti tinkamiausią.

Kainai įtakos turi vožtuvų paskirtis ir charakteristikos. Pigiausi atbuliniai vožtuvai kanalizacijai ir vandentiekiui kainuoja apie 6 eurus, o brangiausi kiek daugiau nei dvi dešimtis eurų. Fekaliniams siurbliams skirtų atbulinių vožtuvų kainos startuoja maždaug nuo 40 eurų. Kai taikoma akcija, gaunate puikią progą mokėti dar pigiau.

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Vertiname kokybę, patikimumą, todėl labai atidžiai renkamės, kokių gamintojų produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Jums siūlome puikiai vertinamo italų gamintojo „Pedrollo“ atbulinius vožtuvus.

Atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai: kur įsigyti?

Jei Jums aktualūs kokybiški, patikimi ir puikiai savo funkcijas atliekantys atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai, tokius išsirinksite van2o.lt el. parduotuvėje. Puikus asortimentas ir kainų įvairovė leis atrasti tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius bei finansines galimybes.

Pirkti internetu labai patogu, nes esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko. Pirkite Jums patogiu metu, o mes Jūsų pirkinius pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų ar bet kurį kitą miestą Lietuvoje.