Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Filtruoti prekes

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 244 svečiai(-ių) online

Granuliniai degikliai

Kas yra granuliniai degikliai? Tai degimo įtaisai, skirti deginti akmens anglies arba biomasės granules. Toks degiklis yra vienas svarbiausių granulinio katilo elementų, užtikrinantis efektyvų šildymo procesą. Tiesa, granulinis degiklis gali būti montuojamas ir į kietojo kuro katilus, jei norite atsisakyti kūrenimo kietuoju kuru ir pasirinkti kur kas komfortiškesnį šildymo būdą. Ne paslaptis, kūrenimas kietuoju kuru reikalauja daug laiko sąnaudų, o granulinis degiklis kietojo kuro katilui užtikrins, jog kūrenimo laikotarpiu sugaišite kur kas mažiau brangaus savo laiko.


Rodoma 1 - 20 iš 35

Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 20kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 20 kW

Kaina: 1 279,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 30kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 30 kW

Kaina: 1 389,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 50kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 50 kW

Kaina: 1 500,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 80kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 80 kW

Kaina: 1 764,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 90kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 90 kW

Kaina: 2 646,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 150kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 150 kW

Kaina: 3 639,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 20kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 20 kW

Kaina: 1 455,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 30kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 30 kW

Kaina: 1 566,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 50kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 50 kW

Kaina: 1 676,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 80kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 80 kW

Kaina: 1 874,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 90kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 90 kW

Kaina: 2 823,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 150kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 150 kW

Kaina: 3 815,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 16 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 16 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 1 570,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 25 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 25 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 1 640,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 35 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 35 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 1 830,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 46 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 46 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 2 180,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 58 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 58 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 2 580,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 70 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 70 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 2 960,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 85 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 85 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 3 500,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 100 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 100 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kaina: 4 000,00 €

Rodoma 1 - 20 iš 35

Tad jei planuojate montuoti granulinį katilą ar kūrenimą kietuoju kuru keisti į kūrenimą granulėmis, o galbūt iškilo poreikis senąjį degiklį pakeisti nauju, rinkitės mūsų asortimente. Turime didelę įvairovę pagal skirtingas specifikacijas ir kainas, tad visi atrasite tai, kas geriausiai tiks Jums.

Granuliniai degikliai mūsų asortimente

Mūsų asortimente esantys granulinių katilų degikliai skiriasi techniniais parametrais, kurie suponuoja prietaisų kainą, funkcionalumą, valdymo patogumą ir kt. Vienas esminių techninių parametrų yra galingumas. Turime granulinių degiklių, kurių galia svyruoja skirtinguose diapazonuose, pavyzdžiui: 5–35, 5–55, 10–90, 15–130, 25–240 kW ir kt.

Mūsų parduodami granuliniai degikliai skiriasi ir granulių suvartojimu, kuris matuojamas kilogramais per valandą. Galite rinktis 1–7, 1–11, 2–14, 2–18 kg/val. ir kt.

Visi mūsų el. parduotuvėje turimi degikliai turi padavimo šneką, saugumą užtikrinantį atbulinės liepsnos vožtuvą.

Kokybiški degikliai lemia tolygų, sklandų degimo procesą, o automatizuota prietaisų veikimo sistema garantuoja komfortą ir labai lengvą priežiūrą bei valdymą.

Jums siūlome patikimo ir šioje rinkoje aukštas pozicijas užsitarnavusio italų gamintojo „Elmec“ granulinius degiklius.

Kas svarbu renkantis?

Rinkdamiesi degiklį atsižvelkite į techninių parametrų poreikius – kokie reikalingi Jums pagal projektą. Tačiau vienas svarbiausių aspektų – granulinio degiklio galingumas turi sutapti su Jūsų perkamo ar jau turimo granulinio katilo galia. Jei katilas yra galingesnis ir visos galios neišnaudojate, galite montuoti mažiau galingą degiklį. Tačiau montuoti galingesnį degiklį į mažiau galios turintį katilą yra visiškai neefektyvu. Visgi dažnai pasitaiko, jog pirkėjai galvoja, kad sumontavę galingesnį už patį katilą degiklį jie pridės galios katilui, tačiau tai neįmanoma. O perteklinė šiluma keliaus į kaminą, kas yra labai neefektyvu, o investicijos į degiklį didesnės.

Kokie granulinio degiklio privalumai?

  • granulinių katilų degikliai yra saugūs;
  • šie degikliai funkcionalumu nenusileidžia daugelio pamėgtiems dujinimas katilams;
  • automatinis valdymas suteikia daug komforto;
  • galite išvykti iš namų net kelioms dienoms, o grįžę rasite namus jaukiai šiltus, katilą sklandžiai besikūrenantį;
  • palyginti su dujiniu, granulinis šildymas reikalauja kur kas mažesnių sąnaudų.

Granulinio degiklio montavimas ir reguliavimas

Granulinio degiklio montavimą patikėkite specialistams. Šis procesas susijęs ne tik su katilo veikimu, jo efektyvumu, tačiau ir Jūsų saugumu.

Eksploatuojant granulinius degiklius iškyla poreikis reguliuoti tam tikrus jų parametrus. Granulinio degiklio reguliavimas apima temperatūros reguliavimą, galios didinimą, minimalaus galingumo nustatymą, maksimalaus galingumo ar kitų parametrų nustatymą.

Kiek kainuoja granuliniai degikliai?

Granulinių degiklių kainos varijuoja labai plačiuose kainų rėmuose: nuo kiek daugiau kaip tūkstančio iki daugiau kaip 11 tūkstančių eurų. Kainą lemia techninė charakteristika. Jei Jums reikalingas nedidelio galingumo, funkcionalus degiklis, jo kaina sieks kelis tūkstančius eurų. Galingi degikliai kainuos maždaug nuo penkių tūkstančių eurų.

Tiesa, dažnai degikliams taikome akcijas, todėl sekite mūsų asortimentą ir nepraleiskite progos kokybišką granulinį degiklį įsigyti pigiau.

Granuliniai degikliai: kur įsigyti?

Jei reikalingas kokybiškas, patvarus granulinis degiklis labai gera kaina, rinkitės mūsų asortimente. Galite pirkti el. parduotuvėje arba užsakymą pateikti el. paštu, telefonu. Užsakytas prekes pristatome labai operatyviai į bet kurį miestą Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Alytų, Šiaulius, Panevėžį ar kt.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu. Prie kiekvieno gaminio pateikta specifikacija, išsamus aprašymas, nurodyta kaina ir kita vertinga informacija. Asortimentą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus, kas tikslina paiešką ir trumpina jos laiką.

Jei nežinote, koks granulinio pečiaus degiklis reikalingas Jums ar abejojate savo pasirinkimu, mūsų komanda pasirengusi padėti – atsakysime į klausimus, suteiksime informacijos, padėsime pasirinkti teisingai.