0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Hidroforai ir išsiplėtimo indai

Hidroforas ir issipletimo indasHidroforai geriamojo vandens sistemoms yra skirti geriamojo vandens tiekimo sistemoms. Hidroforų tipai yra du: membraniai ir diafragminiai. Membraninis hidroforas dažniausiai naudojamas vandens tiekimo sistemų ir siurblių darbo stabilizavimui, pastovaus sistemos slėgio užtikrinimui ir hidrosmūgių kompensacijai. Juos galima naudoti karšto vandens tiekimo sistemose ir šildymo sistemose. 


Diafragminiai hidroforai idealiai tinka daugelyje sričių: slėgio kėlimo, šiluminio išsiplėtimo, laistymo, hidraulinių smūgių slopinimo sistemose. Renkantis tinkamiausią variantą, vertėtų atkreipti dėmesį į vandens slėgio ribą – atlikti tyrimai rodo, jog jeigu ji didesnė, nei 3 bar, geriau rinktis membraninio tipo hidroforą, o visais kitais atvejais, kai slėgis yra mažesnis, kokybiškai veikia abiejų rūšių įrenginiai. Šie hidroforai pristatomi visoje Lietuvoje.
Išsiplėtimo indas šildymo sistemai yra skirtas naudoti centrinio šildymo sistemose. Taip pat išsiplėtimo indai naudojami vėsinimo bei kondicionavimo sistemose. Išsiplėtimo indo parinkimas priklauso ir nuo reikiamos jo talpos, kuri gali būti nuo 8L iki 500L. Tokia įranga gali užimti nemažai vietos ir turi būti nuolat prižiūrima – norint, jog įrenginys veiktų kokybiškai, reikia nepamiršti patikrinti oro slėgio. Net ir įsigijus kokybišką ir išsiplėtimo indą, tokį veiksmą vertėtų atlikti bet 1 kartą per metus. Tinkamai pasirinkti ir prižiūrimi hidroforai ir išsiplėtimo indai užtikrins sėkmingą įrenginių veikimą, nepriklausomai nuo to, kokiems darbams bus naudojami.
van2o.lt parduotuvėje galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį vandens hidroforą arba išsiplėtimo indą itin gera kaina. Pasinaudokite dabar vykstančia akcija ir įsigykite reikiamą gaminį iš patikimo šaltinio. Įprastai prekės pristatomos klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galite atlikti internetu. Pristatymo vietos: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai.