Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Filtruoti prekes

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 92 svečiai(-ių) online

Degikliai

Kas yra degikliai? Kalbant paprastai, tai – degimo įtaisai. Granuliniai degikliai yra neatsiejama granulinio katilo ir jo darbo dalis. Tad jei turite granulinį katilą ar planuojate būtent tokį montuoti savo namuose, tai degiklis bus vienas svarbiausių elementų. O galbūt pavargote daug laiko skirti kūrenimui kietuoju kuru? Granuliniai degikliai kieto kuro katilams dovanos pavydėtiną komfortą – kūrenimas granulėmis reikalaus minimalių laiko sąnaudų. Sau tinkamiausią degiklį neabejotinai rasite mūsų asortimente.


Rodoma 1 - 20 iš 40

Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 20kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 20 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 279,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 30kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 30 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 389,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 50kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 50 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 500,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 80kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 80 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 764,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 90kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 90 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 2 646,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 350P, 150kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 150 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 3 639,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 20kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 20 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 455,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 30kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 30 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 566,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 50kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 50 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 676,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 80kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 80 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 874,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 90kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 90 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 2 823,00 €
Granulinis degiklis TIS Tronic 496P, 150kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Galingumas 150 kW

Kategorija: Degikliai

Kaina: 3 815,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 16 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 16 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 570,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 25 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 25 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 640,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 35 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 35 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 1 830,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 46 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 46 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 2 180,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 58 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 58 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 2 580,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 70 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 70 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 2 960,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 85 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 85 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 3 500,00 €
Granulinis degiklis Kamen Venma Comfort, 100 kW

Granulių degiklis su padavimo šneku, Iš nerūdijančio plieno, Efektyvus kuro sudeginimas, Elektroninis valdiklis, Galingumas 100 kW, Ekologiškas, Automatinis katilo uždegimas/gesinimas, Automatinis pelenų nupūtimas

Kategorija: Degikliai

Kaina: 4 000,00 €

Rodoma 1 - 20 iš 40

Granuliniai degikliai skirti kūrenti medienos, durpių, akmens anglies ar kt. granulėmis. Prietaisų veikimas yra automatizuotas, todėl šildymo sistemos darbas išsiskiria tolygumu, funkcionalumu, našumu ir labai paprasta priežiūra. Dėl šių savybių jie labai patrauklūs šildymo sistemų rinkoje. 

Degikliai mūsų asortimente

Šioje prekių kategorijoje asortimentą suskirstėme į dvi grupes:

  • Granuliniai degikliai. Pastarieji skiriasi tokiais parametrais kaip galingumas, granulių suvartojimas (matuojamas kilogramais per valandą), galios moduliacijos ypatumai ir kiti daug funkcionalumo bei komforto naudotojui suteikiantys aspektai. Mūsų asortimente esantys degikliai garantuoja kokybę, komfortą, efektyvų šildymą ir gali būti pritaikyti prie didžiosios dalies rinkoje esančių kietojo kuro katilų.
  • Granulinių degiklių priedai: uždegimo elementai, liepsnos atkirtimo vožtuvai, bunkeriai granulėms ir kt.

Kodėl verta rinktis granulinį degiklį?

Kalbant apie granulinių degiklių privalumus pirmiausia, žinoma, reikia paminėti saugumą. Šie degikliai yra visiškai saugūs, mat rizika liepsnai patekti į granulių bunkerį itin minimali.

Granulinis degiklis suteiks maksimalų komfortą: pamirškite pelenų valymą, dažną kuro padavimą, dažną katilo užkūrimą ir kitus darbus, kurių neišvengiama, jei kūrenamas, pavyzdžiui, kietojo kuro katilas. Granulinis degiklis garantuos Jūsų laiko taupymą, patogumą, o automatizuota valdymo sistema užtikrins maksimalų komfortą. Drąsiai galėsite išvykti net kelioms dienoms ir nesirūpinti, kad namai atvės.

Funkcionalumu degikliai visiškai nenusileidžia dujiniams katilams. Tiesa, granulinis šildymas kainuos gerokai pigiau, palyginti su dujiniu.

Kaip išsirinkti degiklį katilui?

Granuliniai degikliai labai populiarūs tiek dėl savo charakteristikų, privalumų, tiek dėl panaudojimo spektro – jie puikiai tinka ir gyvenamųjų namų, ir darželių, mokyklų bei kitų visuomeninių, komercinių, pramoninių pastatų šildymui. Tik kaip išsirinkti tinkamiausią degiklį?

Kokio galingumo degiklį rinktis – vienas esminių klausimų. Svarbiausia, kad maksimalus degiklio galingumas sutaptų su maksimaliu Jūsų granulinio katilo galingumu. Išimtis, jei Jūsų katilo galia didesnę, nei Jums reikia, – tokiu atveju galite montuoti ir mažiau galios turintį degiklį. Kartais manoma, jog įstačius galingesnį degiklį į mažiau galingą katilą pasieksite didesnį našumą. Tačiau tai neteisinga prielaida. Šitaip katilui galios nepridėsite. Katilas savo pajėgumų viršyti negali, o šilumos perteklius tiesiog keliaus į kaminą, tad investuoti į galingesnį nei pats katilas degiklį netikslinga.

Puikus pasirinkimas bus degikliai su šneku. Šnekinį padavimą turintys degikliai gali deginti didesnio skersmens akmens anglies bei medžio granules. Tokiam degikliui nebaisūs net ir maži tarp granulių pasitaikantys akmenukai ar nekokybiškos granulės. Dar šnekiniai degikliai vertinami dėl to, jog jie gali neužgesti labai ilgą laiką, jei periodiškai į jį paduodama po nedidelį kiekį granulių. Naudojant tokį degiklį mažai tikėtina, kad katilas savaime užges.

Kiek kainuoja degikliai katilams?

Kainos požiūriu degikliai katilams skiriasi. Pastaroji priklauso nuo esminių degiklio parametrų, pavyzdžiui, galingumo, našumo ir kt. Mūsų asortimente pigiausi granuliniai degikliai kainuoja kiek daugiau kaip tūkstantį eurų, o brangiausias atsieis daugiau kaip 11 tūkstančių eurų. Puiku tai, kad taikome akcijas, kurių metu už aukštą kokybę galite mokėti kur kas mažiau!

Kur įsigyti degiklių?

Domina degikliai katilams gera kaina? Tuomet pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir išsirinkite Jums tinkamiausią. Jums siūlome tik patikimų gamintojų, aukštus kokybės standartus atitinkančius degiklius, garantuosiančius nepriekaištingą eksploataciją ilgalaikėje perspektyvoje.

Kaip užsakyti mūsų prekes? Tam turite pasirinkimą net iš trijų būdų: rinkitės patikusias prekes ir dėkite jas į pirkinių krepšelį el. parduotuvėje bei vadovaukitės tolesniais pirkimo internetu žingsniais; užsakymą pateikite el. paštu; užsisakykite telefonu.

Vienas iš mūsų privalumų – operatyvus ir sklandus pristatymas visoje Lietuvoje – prekes siunčiame į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Alytų, Šiaulius, Panevėžį bei kitus miestus.

Nežinote, koks degiklis tinkamiausias Jums? Susisiekite – mūsų komanda pasirengusi padėti kiekvienam klientui. Atsakysime į klausimus, patarsime ir padėsime priimti geriausią pirkimo sprendimą.