Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Dujų generaciniai katilai

Duju generacinis katilasDujų generaciniai kieto kuro katilai skirti medienos deginimui dujų generacijos principu, naudojant ventiliatorių, kuris pašalina iš katilo degimo produktus arba įpučia orą į katilą. Katilai kūrenami stambiomis malkomis, jų didelė kuro talpykla užtikrina ilgą degimo laiką. Dujų generacinis katilas pakuros apatinėje dalyje turi ugniai atsparius atvamzdžius su pailga anga degimo produktų ir medžio išskirtų dujų nuvedimui. Degimo kamera yra po pakura ir yra padengta keramikiniais blokais. Šildymo katilą sudaro dvi kameros, išdėstytos vertikaliai viena virš kitos. Viršutinė kamera skirta medienos malkų įkrovimui, o apatinėje kameroje vyksta degimas ir yra įdėtas pelenų konteineris. Kameras sujungia anga, skirta medienos dujų generavimo skatinimui, užtikrinanti efektyvų pilną kuro sudeginimą. Į keraminiais blokais padengtą apatinę degimo kamerą patenka jau pašiltintas oras ir užtikrina pilna ir efektyvų kuro sudeginimą, išskiriant minimalų kenksmingų dūmų kiekį. Šie katilai pristatomi į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir į kitus miestus.

van2o.lt parduotuvėje dujų generaciniai katilai parduodami gera kaina Lietuvoje. Rekomenduojame pasinaudoti dabar vykstančia akcija ir įsigyti Jums tinkamą katilą iš patikimo šaltinio. Įprastai dujų generaciniai katilai pristatomi klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galima atlikti internetu. Pristatome prekes visoje Lietuvoje.


Rodoma 1 - 5 iš 5

Dujų generacinis katilas Atmos DC 15E

Plieninis kieto kuro dujų generatorinis katilas 14.9 kW be ventiliatoriaus, Avarinis aušinimas

Dujų generacinis katilas Atmos DC 18S

Plieninis kieto kuro dujų generatorinis katilas 14-20 kW, Avarinis aušinimas

Kaina: 2 726,00 €
Dujų generacinis katilas Atmos DC 22S

Plieninis kieto kuro dujų generatorinis katilas 15-22 kW, Avarinis aušinimas

Kaina: 3 055,00 €
Dujų generacinis katilas Atmos DC 25S

Plieninis kieto kuro dujų generatorinis katilas 17-25 kW, Avarinis aušinimas

Kaina: 3 210,00 €
Dujų generacinis katilas Atmos DC 32S

Plieninis kieto kuro dujų generatorinis katilas 28-32 kW, Avarinis aušinimas

Kaina: 3 745,00 €

Rodoma 1 - 5 iš 5

Jūsų užsakymą pristatysime visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei mažuose miesteliuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Ukmergė, Tauragė, Alytus, taip pat Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Druskininkuose, Biržuose, Zarasuose, Rokiškyje, Kretingoje, Kėdainiuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste ar kaime.