Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Dujų generacinis katilas Atmos DC 18S

Plieninis kieto kuro dujų generatorinis katilas 14-20 kW, Avarinis aušinimas

Kaina: 2 726,00 €
Dujų generacinis katilas Atmos DC 18S
Aprašymas

Katilas Atmos DC 18S – tai kokybiškas ir patvarus šildymo prietaisas, kurį galima kūrenti malkomis, pjuvenomis ir durpių briketais. Jis veikia per dujų generaciją ir turi integruotą ištraukiamą ventiliatorių, kuris automatizuoja sistemą ir ją išjungia sudegus kurui. Jis taip pat turi specialią aušinimo sistemą, kuri saugo įrenginį nuo užvirimo. Katilo efektyvumas – 80–90 %. Galimas šildomas plotas - 160-200 m2.

Atmos DC kieto kuro katilai skirti medienos deginimui dujų generacijos principu, naudojant  ventiliatorių, kuris pašalina iš katilo degimo produktus arba įpučia orą į katilą. Atmos DC dujų generaciniai katilai pagaminti iš 3-8mm plieno lakštų. Šildymo katilą pakuros apatinėje dalyje yra ugniai atsparus atvamzdžiai su pailga anga degimo produktų ir medžio išskirtų dujų nuvedimui. Degimo kamera yra po pakura ir yra padengta keramikiniais blokais. Galinėje Atmos DC šildymo katilo korpuso pusėje yra vertikalus kanalas degimo produktų šalinimui su vožtuvų viršutinėje dalyje, skirtu dujų generacinio katilo užkūrimui. Viršutinėje degimo produktų (dūmų) šalinimo kanalo dalyje taip pat yra atvamzdis pajungimui prie dūmtraukio.

Atmos DC katilo konstrukcija - šildymo katilą sudaro dvi kameros, išdėstytos vertikaliai viena virš kitos. Viršutinė kamera skirta medienos malkų įkrovimui, o apatinėje kameroje vyksta degimas ir yra įdėtas pelenų konteineris. Kamerų sujungia anga, skirta medienos dujų generavimo skatinimui, užtikrinanti efektyvų pilną kuro sudeginimą. Į keraminiais blokais padengtą apatinę degimo kamerą patenka jau pašiltintas oras ir užtikrina pilna ir efektyvų kuro sudeginimą, išskiriant minimalų kenksmingų dūmų kiekį.

ATMOS DC dujų generacinių katilų pranašumai:

  • Kūrenimas stambiomis malkomis
  • Didelė kuro talpykla - ilgas degimo laikas
  • Aukštas NVP - pirminis ir antrinis oras pašildomas iki aukštos temperatūros
  • Ekologiškas degimas - šildymo katilai atitinka CSN EN 303-5 standarto 3 klasę
  • Ventiliatorius - nedulkantis pelenų šalinimas, katelinė be dūmų
  • Apsauginis kontūras nuo perkaitinimo
  • Automatinis katilo išjungimas sudegus kurui
  • Patogus šildymo katilo aptarnavimas
  • Nedideli išmatavimai ir mažas svoris
  • Aukščiausia kokybė

Montuojant Atmos DC dujų generacinį katilą reikalingas termoreguliacinis ventilis, užtikrinantis minimalią  grįžtamojo vandens temperatūrą virš 65°C. Išėjimo vandens temperatūra privalo būti 80-90°C laipsnių tarpe. Rekomenduojama kartu su duju generaciniu katilu naudoti akumuliacinę talpą.

Atmos DC dujų katilo kūrenimui tinka aukštos kokybės mediena. Rekomenduojamas kaloringumas 15-18 MJ/kg, rekomenduojamas malkų drėgnumas 12-20%.

Atmos DC dujų generaciniai kieto kuro katilai sertifikuoti Lietuvoje pagal EN 303-5 standartą.

Prekės parametrai
Dujų generacinis katilas Atmos DC 18S
Prekės parametrai: Šildymo katilai
Katilo tipas Duju generacinis kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 160 - 200 m2
Katilo kuro tipas Malkos
Nominalus galingumas, kW 14 - 20 kW
Naudingo veikimo koeficientas, % 81 - 90% %
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Degimo kameros tūris, L 66 L
Katilo vandens tūris, L 45 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo su ventiliatoriumi
Dūmtraukio skersmuo, mm 152 mm
Termofikacinio vandens pajungimas," 1½ ''
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 758 mm
Katilo aukštis, mm 1185 mm
Katilo plotis, mm 675 mm
Katilo svoris, kg 265 kg
Garantija katilui 2 metai
Maks. galios diapazonas nuo 15 iki 20 kW

Dujų generaciniai katilai – tai Lietuvoje labai paplitusi katilų rūšis, kuri yra kūrenama malkomiss, briketais arba įvairiomis granulėmis. Jie gali būti panaudojami tiek nuosavų namų, tiek įvairių nedidelių komercinių bei pramoninių patalpų šildymui.

Vienas pagrindinių privalumų, dėl kurių žmonės renkasi dujų generacinius katilus – jų ekonomiškumas. Juk visi norime patalpas apšildyti švariai, patogiai, panaudojant minimalias darbo sąnaudas ir kuo pigiau. Būtent visus šiuos kriterijus ir atitinka dujų generaciniai katilai, kurių išlaidos šildymui yra dvigubai mažesnės už dujinį šildymą.

Jei norite tokį įrenginį įsigyti už itin patrauklią kainą ir iš patikimų rankų – prekių ieškokite mūsų internetinėje parduotuvėje van2o.lt. Vienas populiariausių ir praktiškiausių gaminių – Dujų generacinis katilas Atmos DC 18S. Jo dydis ir galingumas leis įrenginį pritaikyti bet kokiuose namuose, o puikios techninės savybės nereikalaus didelės priežiūros ir buitį palengvins itin paprastu šildymo procesu.

Kadangi vertiname savo klientus, gamintojus renkamės itin kruopščiai, o prieš įtraukdami į savo asortimentą naują prekės ženklą, kruopščiai jį tikriname. Taigi, tiek Dujų generacinis katilas Atmos DC 18S, tiek kiti mūsų svetainėje siūlomi katilai pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.

Savo elektroninėje parduotuvėje taip pat dažnai organizuojame išpardavimus bei skelbiame įvairias akcijas, nuolaidas, todėl prekių galite įsigyti pigiau nei rinkos kainomis. Visus gaminius pristatome ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau