Norite pailsėti nuo vasaros karščių ir namuose turėti didesnį komfortą? Vėjelio - ventiliatoriaus įsigijimas tikrai gali padėti tai pasiekti. Tačiau van2o elektroninėje parduotuvėje prekių asortimentas yra tikrai gausus, tad vertėtų susipažinti su naudinga informacija, kuri galėtų padėti renkantis vėjelį namams.

Visų pirma - pasirinkite vėjelio tipą

Savo namams galite rasti bent 4 skirtingus vėjelių tipus. Jeigu kalbame apie galimybę vėdinti visas patalpas, ne tik vonios kambarį, mums verta aptarti:

Šie vėjeliai yra pagrindiniai, kuriuos galite įsigyti ir, kurie yra tinkami naudojimui būtent namuose.

Šviestuviniai ventiliatoriai taip vadinami dėl to, kad yra montuojami kartu su šviestuvais, palubėje. Jie puikiai tinka vienai patalpai. Nors nėra mobilūs, tačiau tam tikruose interjeruose jie bus ir patogūs, ir efektyvūs. Svarbu, kad nekliudytų buičiai ir nemažintų komforto.

Pastatomi ventiliatoriai gerai tinka ten, kur reikia didesnės galios ir, kur būnate stacionarioje padėtyje - darbo kambaryje, miegamajame ar svetainėje, gali tikti ir virtuvėje. Pastatytas vėjelis gali pūsti ir suktis (rotuotis), taip vėsindamas ir atgaivindamas jus bet kurioje patalpoje. Visgi patogiausią jį laikyti miegamajame arba svetainėje, kadangi kitur jie gali trukdyti praėjimams.

Staliniai vėjeliai yra geriausi darbo kambariui arba šalia lovų, sofų. Jie yra nedidelio galingumo, kompaktiški, ergonomiški.

Na, o bokštiniai ventiliatoriai puikiai dera beveik bet kuriame interjere. Jie nekrenta į akis, galima juos suderinti su kitomis dekoracijomis bei pasinaudoti papildomomis funkcijomis, kaip kad jonizavimas, oro valymas ir kitomis.

Pasinaudokite prekių filtrais ir greičiau raskite tinkamą variantą

van2o.lt elektroninėje parduotuvėje veikia skirtingi prekių filtrai ir rikiavimo įrankis. Su jų pagalba galite lengviau rasti tas prekes, kurios labiausiai atitinka jūsų kriterijus bei lūkesčius.

Pradėti, ko gero, lengviausia nuo kainos. Norėdami prekes rikiuoti pagal kainą, pasirinkite tokį kriterijų per rikiavimo įrankį. Taip greičiau rasite vėjelius savo biudžetui.

Taip pat svarbus ir gamintojas. Galbūt kažkuriuo prekės ženklu pasitikite labiausiai? Galbūt patikusį ventiliatorių keisite kitu iš to paties gamintojo asortimento? Van2o kruopščiai atrenka prekes, todėl siūlome tik patikimų gamintojų, tokių kaip: Electrolux, Gorenje, Boneco, Faro ir kt., produkciją.

Rekomenduojamas patalpos plotas yra artimas vėjelio galingumo matavimui. Norėdami, kad vėjelis veiktų efektyviai ir būtų naudingas, reikia pasirinkti tinkamus parametrus. Jeigu žinote, kad jūsų patalpos plotas yra 15 kvadratinių metrų, rinkitės tokiam plotui (ar net didesniam) tinkančius vėjelius.

Yra ir daugybė papildomų funkcijų, kurias gali turėti vėjelis ir į kurias verta investuoti. Tai:

  • Automatinis sukiojimasis
  • Laikmatis ir miego funkcija
  • Jutiklinis, nuotolinis valdymas
  • Garinimas
  • Oro jonizavimas
  • Oro sausinimas, drėkinimas

Visos šios funkcijos padidina įrenginio universalumą ir paverčia jį geresniu pasirinkimu jūsų namams.