Tam, kad vykdytų plėtrą rytiniame pusrutulyje ir dar geriau aptarnautų Pietryčių Azijos rinkas bei Australiją ir Naująją Zelandiją, gamintojas Wilo atidarė dideles naujas gamybines patalpas Malaizijoje.

Wilo

Wilo gamykla Malaizijoje yra pirmoji visos Wilo Group įrangos surinkimo gamykla visoje Pietryčių Azijoje. Gamybinėse patalpose jau pilnu pajėgumu veikia pirminis bandymo stendas, kuris tikrina įvairius siurblius, pradedant vertikaliais daugiapakopiais ar priešgaisriniais, baigiant slėgio didinimo sistemomis ir ne tik.


Kaip sakė vyresnis Wilo Group besivystančių rinkų viceprezidentas Jensas Dallendorferis:

„Wilo būstine Pietryčių Azijoje pasirinkome būtent Malaiziją dėl šios šalies strategiškai patogios vietos regione. Malaizijoje puiki infrastruktūra ir logistika laivais, todėl iš čia galėsime organizuoti veiklą vietiniu ir tarptautiniu mastu.“

J. Dallendorferis teigia, kad apie 20-30% pagamintų produktų bus eksportuojami Pietryčių Azijos regiono ribose, o likusi dalis bus skirta vidaus poreikiams tenkinti. Šiuo metu visos žaliavos ir siurblių komponentai tiekiami iš kitų Wilo grupės gamyklų Kinijoje ir Indijoje, o priedai ir pagrindo plokštės įsigyjamos arba gaminamos vietoje. Besivystančių rinkų viceprezidentas taip pat atskleidė, kad ilgalaikėje perspektyvoje ši surinkimo gamykla taps išmaniąja, panašia į kitas Wilo Group gamybos vietas, jau veikiančias Dortmunde, Vokietijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje ar Indijoje.

Papildomą dėmesį atidarymo renginio dalyviai skyrė ir aplinkosaugai ir tvarumui. Wilo Malaysia generalinis direktorius V. Nathanas kalbėjo apie tai, kad naujoji gamykla tęs aktyvius visos grupės įsipareigojimus atsakingai elgtis su aplinka ir gyvybiškai svarbiais jos ištekliais.