Išskirkime svarbiausius privalumus ir pranašumus, kuriais pasižymi Čekijos gamintojo Dražice vandens šildytuvai.


Elektrinis vandens šildytuvas Dražice OKHE ONE 30

Technologija

Drauge su aukštos kokybės apdirbimo technologijomis, Dražice naudoja aukštos kokybės medžiagas gamindami vandens šildytuvus. Daug dėmesio skiriama ir kokybės kontrolei. Dėl to technologijos yra pritaikomos kasdieniam, efektyviam naudojimui, o tai – didelis pranašumas.

Keramikinis šildytuvas

Užuot naudojant elektrinį šildymo mazgą, kuris panardinamą į vandenį, Dražice pritaiko sausą, keramikinį šildytuvą, dedamą į plieninį korpusą. Nors pats šildytuvo korpusas ir šildytuvo šerdis yra pagaminti iš tos pačios medžiagos (plieno), kenksmingos elektrocheminės bei galvaninės reakcijos čia nevyksta.

Kadangi kiti gamintojai įprastai montuoja iš kitos medžiagos (pvz., nerūdijančio plieno ar vario) pagamintus mazgus, čia vyksta elektrocheminės reakcijos. Keramikinės konstrukcijos yra labai atsparios net ir chemiškai agresyvios sudėties vandeniui, tad gali prisidėti prie ilgesnio šildytuvo tarnavimo laiko.

Emaliuotas plieninis korpusas

Plieninis šildytuvo korpusas yra pagamintas iš ypatingai tvirtų metalo lakštų, kurie yra atsparūs slėgio sukilimui ir staigiam pasikeitimui. Korpusas yra padengtas kokybiška medžiaga be nikelio, kuris, kartu su magnio anodu gali užtikrinti ilgą, efektyvų Dražice vandens šildytuvo tarnavimą. Specialios valymui skirtos angos leidžia nesunkiai prieiti korpuso viduje susikaupusias nuosėdas ir kalkes bei jas išvalyti.

Magnio anodas

Magnio anodas veikia kaip papildoma apsauga nuo korozijos. Šis sprendimas taip pat prailgina boilerio tarnavimo laiką.

Poliuretano izoliacija

Kokybiška, bent 42mm storio poliuretaino izoliacija užtikrina mažus šilumos nuostolius ir mažesnius kaštus šilumos gamybai.

Kokybė

Dražice yra NIBE grupės prekės ženklas. Jau nuo 1956m. sėkmingai veikianti kompanija yra geros kokybės garantas, garsėjantis dėl savo įrenginių našumo ir vertės, kurią pirkėjai gauna už savo pinigus.