Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
  • Pašalinti Kategorija: Drenažiniai ir fekaliniai siurbliai
  • Pašalinti Našumas, Max., L/min: 120
Šalinti visus

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 140 svečiai(-ių) online

Drenažiniai siurbliai

drenazinis siurblysDrenažiniai siurbliai naudojami švaraus arba nestipriai užteršto vandens pumpavimui. Dažniausiai tai gali būti gruntinis vanduo arba lietaus nuotekų vanduo. Drenažiniai vandens siurbliai už pakankamai gerą kainą leidžia perpumpuoti švarų arba nedaug užterštą vandenį, todėl dažnai yra pritaikomi daržo laistymui iš tvenkinio arba didesnės vandens talpos.

Kam naudojami nešvaraus vandens siurbliai?

  • Tai puikus sprendimas, jeigu ieškote pigaus būdo išvalyti vandenį tvenkinyje, baseine, šulinyje ar panašiose vandenį talpinančiose vietose.
  • Drenažiniai siurbliai gali būti naudojami individualiuose namuose.
  • Įrenginys tinka susidūrus su užpiltu rūsiu, garažu ar kitomis patvinusiomis patalpomis.
  • Siurbliai nešvariam vandeniui padeda surinkti lietaus vandenį šuliniuose, stogvamzdžiuose ir latakuose.
  • Drenažinius siurblius galite panaudoti kaip laistymo įrenginį, kuris vandenį siurbia iš šalia esančio vandens telkinio. Tai ypač populiaru nuosavuose namuose, soduose ir vasarnamiuose.

Rodoma 1 - 2 iš 2

Drenažinis siurblys Pedrollo TOP 1 FLOOR
-10%

Drenažinis siurblys, Slėgis 2 - 6 m, Galia 0.25 kW, Našumas 20 - 120 l/min., Pajungimas - 1"1/4, 5 m kabelis komplekte, Įtampa 230 V, 2 metų garantija

Kaina: 180,90 €
201,00 €
Drenažinis siurblys Pedrollo TOP 1 FLOOR/LA

Drenažinis siurblys, Slėgis 2 - 6 m, Galia 0.25 kW, Našumas 20 - 120 l/min., Pajungimas - 1"1/4, 5 m kabelis komplekte, Įtampa 230 V, Tinka naudojimui su agresyviais skysčiais, 2 metų garantija

Rodoma 1 - 2 iš 2

Ypatingos prekės

Drenažinis siurblys Ibo WQX 750 0.75kW 230V 35m 150L/min.
Top
-20 €

Slėgis 0.1-35.0 m, Galia 0.75kW, Našumas 33-150L/min., Su plūde ir 10m kabeliu, Kietųjų priemaišų pralaidumas iki 3 mm

Kaina: 132,00 €
152,00 €
Drenažinis siurblys Ibo WQX 1100 1.1kW 230V 35m 250L/min.
Top
-35 €

Slėgis 0.1-35.0 m, Galia 1.1kW, Našumas 33-250L/min., Su plūde ir 10m kabeliu, Kietųjų priemaišų pralaidumas iki 3 mm

Kaina: 151,00 €
186,00 €
Rezultatai 2 iš 2 Rodyti daugiau

Drenažiniai siurbliai išsiskiria tuo, kad šiems įrenginiams nereikalingi speciali priežiūra. Jie yra patogaus valdymo ir pagaminti taip, kad tarnautų ilgai. Dažniausiai siurbliai nešvariam vandeniui yra šiuolaikiški, kompaktiško dydžio, kuris leidžia juos transportuoti ir naudoti universaliai. Svarbu įsidėmėti, kad įprasti elektriniai drenažiniai siurbliai netinka valyti labai užterštą vandenį ar nuotekas. Tam reikalingi kito tipo įrenginiai – tai panardinami siurbliai purvinam vandeniui, kurie tinka siurbti dumblu, smėliu ar kietomis dalelėmis užterštą vandenį.

Kaip pasirinkti drenažinį vandens siurblį?

Renkantis drenažinį siurblį svarbu atkreipti dėmesį į keletą kriterijų. Visų pirma, turite aiškiai žinoti, kokio tipo įrenginys jums reikalingas ir švariam vandeniui skirto siurblio nesumaišyti su nuotekų ar fekalijų siurbliais. Tuomet reikėtų įvertinti įrenginio našumą, kuris paprastai nurodomas specifikacijoje, o tikslų jo skirstymą galite rasti internete. Paprastai našumas yra matuojamas m3/h arba l/min, pakėlimas (slėgis), kuris matuojamas metrais. Kuo našiau dirbs siurblys, tuo pigiau ir efektyviau jums atsieis jo išlaikymas.

Be našumo reikėtų atsižvelgti ir į kitus parametrus, tokius kaip variklio galia, slėgis ar siurblio valdymas. Buitinėms sistemoms skirti siurbliai nešvariam vandeniui nereikalauja atskiro pastatomo valdiklio. Tačiau svarbu bet kokiam siurbliui įmontuoti signalizaciją, kuri įspės, jeigu sistemoje atsirado problemų.

Pagalba renkantis siurblį drenažui

Jei jums patiems sunku pasirinkti, koks tikslus įrenginys tiks jūsų namams ar kitoms patalpoms, visada galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie suteiks visą reikiamą informaciją ir padės įsigyti geriausią variantą. Jei šalia siurblio jums reikalinga papildoma įranga, darbuotojai padės ją priderinti ir atrinks prekes už patraukliausią kainą.


Kam naudojami drenažiniai siurbliai?

Drenažiniai siurbliai naudojami nestipriai užteršto vandens perpumpavimui. Dažniausias panaudojimas yra gruntinių vandenų arba lietaus kanalizacijos išpumpavimui. Kiek rečiau drenažinių siurblių pagalba yra išpumpuojamas išvalytas vanduo iš buitinių nuotekų talpyklų.

Kokiais būdais galima atsiskaityti už prekes?

Drenažinio siurblio užsakymą galima apmokėti paprastu banko pavedimu, atsiskaityti užsakymo metu internetu (Paysera) arba susimokėti grynai bei kortele Venipak kurjeriui (mokant kurjeriui taikomas 5% komisinis mokestis).