Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Termostatinis antikondesacinis vožtuvas OR 60°C Kv3.2 1"M 10bar

Maksimalus slėgis 10bar, Atsidarymas prie 60°C, Našumas kV 3.2, Pajungimas 1"Mx1"Mx1"M

Vieneto kaina (vnt.): 82,32 €
Termostatinis antikondesacinis vožtuvas OR 60°C Kv3.2 1"M 10bar
Aprašymas

Termostatiniai antikondesaciniai vožtuvai OR - Veikimas

Termostatinis antikondensacinis vožtuvas skirtas naudoti šildymo sistemose su kieto kuro katilu arba kieto kuro krosnele. Antikondensacinis vožtuvas užtikrina grįžtamojo vandens temperatūrą katilo šilumokaičio įėjime ne žemesnę už nustatyta vožtuvo parametruose. Antikondensacinio vožtuvo termostatinio elemento temperatūra yra kalibruojama gamykloje ir nėra reguliuojama vartotojo. Termostatinis pamaišymo vožtuvas neleidžia šaltam vandeniui patekti į katilo padavimą ir tokiu būdu apsaugo katilą nuo kondensato šilumokaityje susidarymo bei pagreitina katilo sušildymą iki darbinės temperatūros. Termostatinis vožtuvas veikia automatiškai, katilui kaistant vis daugiau karšto vandens nukreipiant į šildymo sistemą (arba akumuliacinę talpą) ir pamaišant šaltą sistemos vandenį katilo padavimą.

Kondensato susidarymo problema yra ypatingai aktuali naudojant plieninius katilus arba plienines kieto kuro krosneles su vandens kontūrais. Šilumokaičio sienelėje susidaręs kondensatas ženkliai pagreitina korozijos procesus, dėl kurių krosnelės arba katilo tarnavimo laikas gali sumažėti 2-3 kartus. Naudojant ketinį katilą kondensatas nėra toks pavojingas, bet svarbu nepamiršti, kad bet koks šildymo katilas efektyviai veikia nominaliu galingumu esant šilumokaičio temperatūrai bent 60 laipsnių, todėl trumpesnis sušildymo laikas reikštų efektyvesnį degimą ir mažiau dervų teršiančių dūmtraukį.

Termostatiniai antikondesaciniai vožtuvai OR - Charakteristikos

  • Maksimalus statinis darbinis slėgis – 10 bar
  • Maksimalus diferencinis slėgis – 1 bar
  • Minimalus srautas normaliam veikimui – 4 l/min
  • Maksimali vandens įvado T - 90 °C
  • Srauto pralaidumas (Kv) – 3.2 m3/val.
Atsisiuntimai

Jei įrenginėjate naujas patalpas, naują šildymo sistemą ar vonios kambaryje atliekate remontą, vien įsigyti pagrindinius santechnikos įrenginius nepakanka. Didžiulį vaidmenį čia atlieka ir smulkesnės dalys, kurių dėka užtikrinamas santechnikos prietaisų montavimas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Tad jei jus domina įvairios santechnikos dalys, jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Čia rasite slėgio reduktorių, katilinių įrangos, apsauginių vožtuvų, fitingų ir movų, automatinių nuorintojų it kitų reikiamų detalių. Dėl didelės skirtingų gaminių įvairovės čia galėsite patys susirinkti visą santechnikos komplektaciją, todėl jums nereikės gaišti laiko ir kitose parduotuvėse ieškoti papildomų detalių. Mūsų parduodamos santechnikos dalys yra patikimų, gerai vertinamų gamintojų.

Vienas pavyzdžių – Termostatinis antikondesacinis vožtuvas OR 60°C Kv3.2 1"M 10bar. Ši santechnikos dalis pasižymi puikia kokybe ir patvarumu, ji ilgai nepraras savo prekinės išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Jei jus domina Termostatinis antikondesacinis vožtuvas OR 60°C Kv3.2 1"M 10bar ir norite sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį, galite bet kada kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie ne tik puikiai išmano gamintojo nurodytą informaciją, bet ir gali klientams padėti ją pritaikyti iš praktinės pusės.

Kad jums nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių, ne itin patvarių ir kokybiškų santechnikos dalių, organizuojame įvairius išpardavimus ir akcijas, o lojaliems klientams taikome specialias nuolaidas.

Be to, visas prekes pristatome operatyviai ir ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų