Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Fekalinis siurblys Pedrollo VXm 10/35

Slėgis 2-10m, Galia 0.75kW, Našumas 50-400L/min., 220V

Vieneto kaina (vnt.): 409,00 €
Fekalinis siurblys Pedrollo VXm 10/35
Aprašymas

Pritaikymas:

Pedrollo VXm fekaliniai vandens siurbliai (nuotekų siurbliai) skirti naudoti pramonėje, buityje ir ūkyje tais atvejais, kai perpumpuojamame skystyje pasitaiko net 40 - 50 mm skersmens kietųjų dalelių. Tipinis Pedrollo VXm fekalinių siurblių pritaikymas būtų vandens su purvu, gruntinių vandenų, nuotekų pumpavimas. Pedrollo VXm nuotekų siurbliai dažnai naudojami automobilių plovyklų nuotekų išsiurbimui, kanalizacijos šulinių ištuštinimui, purvino vandens išsiurbimui iš užtvindytų patalpų (požeminių garažų, rūsių, kitų patalpų). Žemės ūkyje Pedrollo VXm fekaliniai vandens siurbliai dažnai naudojami skysto mėšlo išsiurbimui. Dėl savo didelio patikimumo, Pedrollo VXm fekaliniai vandens siurbliai yra naudojami automatinėse išsiurbimo sistemose, pvz. nuotekų valymo įrenginiuosePedrollo VXm nuotekų siurbliai yra itin kokybiški ir ilgaamžiai.

Eksploatavimo sąlygos:

Pedrollo VXm fekaliniai vandens siurbliai gali būti naudojami iki 5 m gylyje. Skysčio temperatūra neturi viršyti +40 °C. Veikiant nuolatiniu režimu Pedrollo VXm 8/3510/35 - 15/35 - 20/35 fekaliniams siurbliams minimalus panardinimo lygis turi būti ne mažiau 290 mm, o Pedrollo VXm 8/5010/50 - 15/50 - 20/50 siurbliams ne mažiau 320 mm. Kietųjų dalelių praeinamumas Pedrollo VXm 8/3510/3515/35 - 20/35 fekaliniams vandens siurbliams yra 40 mm, Pedrollo VXm 8/5010/50 - 15/50 - 20/50 siurbliams – 50 mm.

Parduodami nuotekų siurbliai yra itin kokybiški, todėl būtent šiam gamintojai suteikia net 24 mėn. garantiją.

Techninė informacija:

Fekalinis siurblys Pedrollo VXm - gamintojo specifikacija PDF (anglų k.)

Fekalinis siurblys Pedrollo VXm - gamintojo specifikacija PDF (rusų k.)

Fekalinis siurblys Pedrollo VXm - gamintojo puslapis (anglų k.)

Fekalinis siurblys Pedrollo VXm - gamintojo puslapis (rusų k.)

Prekės parametrai
Fekalinis siurblys Pedrollo VXm 10/35
Prekės parametrai: Drenažiniai ir fekaliniai siurbliai
Galingumas, kW 0.75 kW
Įtampa, V 220 V
Našumas, Max., L/min 400 L / min.
Našumas, Min., L/min 50 L / min.
Slėgis, m 2 - 10 m
Pajungimo diametras, "
Garantija 24 mėn.
Svoris (netto) 13.7 kg

Ieškote siurblio, kuris galėtų išpumpuoti užterštus skysčius ar po kanalizacijos tinklais susikaupusias nuotekas? Norite ištuštinti kanalizacijos šulinius? Fekalinis siurblys Pedrollo VXm 10/35 – tai naujausios kartos fekalinis siurblys, kuris padės ištraukti bet kokį purvą iš įvairiausių vietų, net ir tokiais atvejais, kai reikia išpumpuoti purvą, dumblą, molingą skystį ir pan.

Fekalinis siurblys Pedrollo VXm 10/35 puikiai pasitarnaus, jei planuojate statyti privatų namą ir jums reikia kasti gręžinius bei įsigyti įrangą, kuri padės filtruoti vandenį. Fekalinis siurblys tiks ir turintiems sodybas, vilas ar žemės ūkius: fekalinis siurblys susidoros su bet kokiomis vandens telkiniuose susikaupusiomis nuotekomis bei liekanomis.

Fekalinis siurblys Pedrollo VXm 10/35 pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir turi puikią komplektaciją, kuri leidžia jį panardinti pakankamai giliai ir panaudoti itin universaliai. Mūsų svetainėje parduodami patikimų gamintojų, naujausių modelių fekaliniai siurbliai, tad pasirinkus šią prekę įsigyti čia, ne tik mokėsite pigiau, bet ir turėsite patvarų, ilgaamžį prietaisą.

Jei jums sunku pasirinkti tinkamiausią siurblį, kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie papasakos apie kiekvieno fekalinio siurblio ar kito įrenginio charakteristiką bei techninius parametrus. Kad suteikta informacija būtų kuo naudingesnė, pasistenkite nurodyti vandens sudėtį ir jame esančių liekanų rūšį.

Taip pat nepamirškite, kad svetainėje siūlome itin konkurencingas kainas, nuolat skelbiame akcijas, nuolaidas ir organizuojame išpardavimus, o prekes pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir t. t.

van2o.lt – kokybiški santechnikos prietaisai Jums!

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau