Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Dujų generacinis katilas Atmos DC 70S

Plieninis kieto kuro dujų generatorinis katilas 70 kW, Avarinis aušinimas apsaugantis nuo perkaitimo, Naudingumo koeficientas - 86.3 %, Malkų ilgis iki 73 cm, Didelė pelenų talpa

Kaina: 8 690,00 €
Dujų generacinis katilas Atmos DC 70S
Aprašymas

Atmos DC kieto kuro katilai skirti medienos deginimui dujų generacijos principu, naudojant ventiliatorių, kuris pašalina iš katilo degimo produktus arba įpučia orą į katilą. Atmos DC dujų generaciniai katilai pagaminti iš 3-8 mm plieno lakštų. Šildymo katilo pakuros apatinėje dalyje yra ugniai atsparūs atvamzdžiai su pailga anga degimo produktų ir medžio išskirtų dujų nuvedimui. Degimo kamera yra po pakura ir yra padengta keramikiniais blokais. Galinėje Atmos DC šildymo katilo korpuso pusėje yra vertikalus kanalas degimo produktų šalinimui su vožtuvu viršutinėje dalyje, skirtu dujų generacinio katilo užkūrimui. Viršutinėje degimo produktų (dūmų) šalinimo kanalo dalyje taip pat yra atvamzdis pajungimui prie dūmtraukio.

Atmos DC šildymo katilą sudaro dvi kameros, išdėstytos vertikaliai viena virš kitos. Viršutinė kamera skirta medienos malkų įkrovimui, o apatinėje kameroje vyksta degimas ir yra įdėtas pelenų konteineris. Kameras sujungia anga, skirta medienos dujų generavimo skatinimui, užtikrinanti efektyvų pilną kuro sudeginimą. Į keraminiais blokais padengtą apatinę degimo kamerą patenka jau pašiltintas oras ir užtikrina pilną ir efektyvų kuro sudeginimą, išskiriant minimalų kenksmingų dūmų kiekį.

ATMOS DC dujų generacinių katilų savybės:

  • Kūrenimas stambiomis malkomis
  • Didelė kuro talpykla - ilgas degimo laikas
  • Aukštas NVP - pirminis ir antrinis oras pašildomas iki aukštos temperatūros
  • Ekologiškas degimas - šildymo katilai atitinka CSN EN 303-5 standarto 4 klasę
  • Ventiliatorius - nedulkantis pelenų šalinimas, katilinė be dūmų
  • Apsauginis kontūras nuo perkaitinimo
  • Automatinis katilo išjungimas sudegus kurui
  • Patogus aptarnavimas
  • Nedideli išmatavimai ir mažas svoris
  • Aukščiausia kokybė

Montuojant Atmos DC dujų generacinį katilą reikalingas termoreguliacinis ventilis, užtikrinantis minimalią  grįžtamojo vandens temperatūrą virš 65 °C. Išėjimo vandens temperatūra privalo būti 80 - 90 °C laipsnių tarpe. Rekomenduojama kartu su dujų generaciniu katilu naudoti akumuliacinę talpą.

Atmos DC dujų katilo kūrenimui tinka aukštos kokybės mediena. Rekomenduojamas kaloringumas 15 - 18 MJ/kg, rekomenduojamas malkų drėgnumas 12 - 20 %.

Atmos DC dujų generaciniai kieto kuro katilai sertifikuoti Lietuvoje pagal EN 303-5 standartą.

Prekės parametrai
Dujų generacinis katilas Atmos DC 70S
Prekės parametrai: Šildymo katilai
Katilo tipas Duju generacinis kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 iki 550 m2
Katilo kuro tipas Malkos
Maksimalus galingumas, kW iki 70 kW
Naudingo veikimo koeficientas, % 86.3 %
Maksimalus darbinis slėgis, bar 2.5 bar
Degimo kameros tūris, L 180 L
Katilo vandens tūris, L 93 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo su ventiliatoriumi
Dūmtraukio skersmuo, mm 180 mm
Termofikacinio vandens pajungimas," 2 ''
Suvartojama el. galia, W 50 W
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 1166 mm
Katilo aukštis, mm 1399 mm
Katilo plotis, mm 678 mm
Katilo svoris, kg 515 kg
Garantija katilui 2 metai
Maks. galios diapazonas virš 51kW

Dujų generaciniai katilai – tai Lietuvoje labai paplitusi katilų rūšis, kuri yra kūrenama malkomiss, briketais arba įvairiomis granulėmis. Jie gali būti panaudojami tiek nuosavų namų, tiek įvairių nedidelių komercinių bei pramoninių patalpų šildymui.

Vienas pagrindinių privalumų, dėl kurių žmonės renkasi dujų generacinius katilus – jų ekonomiškumas. Juk visi norime patalpas apšildyti švariai, patogiai, panaudojant minimalias darbo sąnaudas ir kuo pigiau. Būtent visus šiuos kriterijus ir atitinka dujų generaciniai katilai, kurių išlaidos šildymui yra dvigubai mažesnės už dujinį šildymą.

Jei norite tokį įrenginį įsigyti už itin patrauklią kainą ir iš patikimų rankų – prekių ieškokite mūsų internetinėje parduotuvėje van2o.lt. Vienas populiariausių ir praktiškiausių gaminių – Dujų generacinis katilas Atmos DC 70S. Jo dydis ir galingumas leis įrenginį pritaikyti bet kokiuose namuose, o puikios techninės savybės nereikalaus didelės priežiūros ir buitį palengvins itin paprastu šildymo procesu.

Kadangi vertiname savo klientus, gamintojus renkamės itin kruopščiai, o prieš įtraukdami į savo asortimentą naują prekės ženklą, kruopščiai jį tikriname. Taigi, tiek Dujų generacinis katilas Atmos DC 70S, tiek kiti mūsų svetainėje siūlomi katilai pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.

Savo elektroninėje parduotuvėje taip pat dažnai organizuojame išpardavimus bei skelbiame įvairias akcijas, nuolaidas, todėl prekių galite įsigyti pigiau nei rinkos kainomis. Visus gaminius pristatome ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau