Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Magnetinis purvo atskirtuvas OR VORTEX 3/4"Fx3/4"F

Maksimalus darbinis slėgis(PN) 3bar, Pajungimas tiesus arba kampinis 3/4"F, Darbinė T iki 90°C, Našumas iki 3.8 m3/val., 2 neodiminiai magnetai N35M, Sukūrinė purvo atskirimo technologija VORTEX

Vieneto kaina (vnt.): 92,00 €
Magnetinis purvo atskirtuvas OR VORTEX 3/4"Fx3/4"F
Aprašymas

Purvo atskirtuvas OR VORTEX - Aprašymas

VORTEX, naujas OFFICINE RIGAMONTI purvo atskirtuvas, naudojantis išcentrinę jėgą ir stiprų magnetinį lauką nešvarumams ir metaliniams dalelėms pašalinti iš šildymo sistemos skysčio.

Normalaus katilo veikimo metu dėl korozinių procesų ir nuosėdų, susidaro smėlis, geležies liekanos ir kitos priemaišos. Jos cirkuliuoja uždaroje sistemoje ir pradeda kauptis. Susikaupęs purvas sumažina sistemos efektyvumą ir gali sukelti triukšmą ar net rimtus sutrikimus.

KODĖL TURĖČIAU NAUDOTIS VORTEX? Dėl dviejų galingų magnetų, kurie pritraukia metalines daleles, ir novatoriškos cikloninės sistemos, kuri atskiria purvą nuo vandens, VORTEX atskiria kenksmingas priemaišas ir neleidžia joms grįžti į sistemą, užtikrinant katilo apsaugą ir visada švarų šilumnešį.

Šildymo sistemos vanduo tiekiamas į prietaiso įvadą ir sukamas pagrindinėje filtro kameroje yra stumiamas į specialius korpuso kanalus. Išcentrinės jėgos pagalba priemaišos nukreipiamos į pagrindinės kameros korpuso sieneles. Patekus į nukreipimo kanalus, priemaišos patenką į purvo surinkimo apatinį skyrių. Išvalytas šilumnešis patenka į šildymo sistemą iš centrinės korpuso angos.

Galimas tiesus ar kampinis VORTEX purvo atskirtuvo pajungimas. Numatytas greitas priemaišų išmetimas neišardžius purvo atskirtuvo. Nereikalingas rutulinių ventilių montavimo.

Atsisiuntimai

Jei įrenginėjate naujas patalpas, naują šildymo sistemą ar vonios kambaryje atliekate remontą, vien įsigyti pagrindinius santechnikos įrenginius nepakanka. Didžiulį vaidmenį čia atlieka ir smulkesnės dalys, kurių dėka užtikrinamas santechnikos prietaisų montavimas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Tad jei jus domina įvairios santechnikos dalys, jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Čia rasite slėgio reduktorių, katilinių įrangos, apsauginių vožtuvų, fitingų ir movų, automatinių nuorintojų it kitų reikiamų detalių. Dėl didelės skirtingų gaminių įvairovės čia galėsite patys susirinkti visą santechnikos komplektaciją, todėl jums nereikės gaišti laiko ir kitose parduotuvėse ieškoti papildomų detalių. Mūsų parduodamos santechnikos dalys yra patikimų, gerai vertinamų gamintojų.

Vienas pavyzdžių – Magnetinis purvo atskirtuvas OR VORTEX 3/4"Fx3/4"F. Ši santechnikos dalis pasižymi puikia kokybe ir patvarumu, ji ilgai nepraras savo prekinės išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Jei jus domina Magnetinis purvo atskirtuvas OR VORTEX 3/4"Fx3/4"F ir norite sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį, galite bet kada kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie ne tik puikiai išmano gamintojo nurodytą informaciją, bet ir gali klientams padėti ją pritaikyti iš praktinės pusės.

Kad jums nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių, ne itin patvarių ir kokybiškų santechnikos dalių, organizuojame įvairius išpardavimus ir akcijas, o lojaliems klientams taikome specialias nuolaidas.

Be to, visas prekes pristatome operatyviai ir ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau