Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR 550 – VXm15/50

Nuotekų talpa 550L, Galia 2x1.10kW, Našumas 2x500L/min, Slėgis 10.5m

Vieneto kaina (vnt.): 3 563,00 €
Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR 550 – VXm15/50
Aprašymas

Pritaikymas:

Pedrollo SAR nuotekų siurblinės naudojamos butinių ir lietaus nuotekų kaupimui ir išsiurbimui. Pedrollo SAR40 nuotekų siurblinė skirta švariam nuotekų vandeniui (lietaus nuotekos, buitinės nuotekos iš indaplovės ar skalbimo mašinos ir pan.) Didesnės Pedrollo SAR nuotekų siurblinės (100 – 550 litrų) skirtos purvinų  nuotekų kaupimui ir išsiurbimui. Dėl didelio patikimumo, Pedrollo SAR nuotekų siurblinėms suteikiama net 10 metų garantija nuotekų bakui.

Eksploatavimo sąlygos:

Pedrollo SAR nuotekų siurblinėse skysčio temperatūra neturi viršyti +50 °C. Pedrollo SAR40 nuotekų siurblinių kietųjų dalelių praeinamumas yra 10 mm ir minimalus išsiurbimo lygis yra 14 mm nuo dugno. Pedrollo SAR100 - SAR250 - SAR550 purvinų nuotekų siurblinių kietųjų dalelių praeinamumas yra 50 mm ir minimalus išsiurbimo lygis yra 20 mm nuo dugno.

Techninė informacija:

Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR - gamintojo specifikacija PDF (anglų k.)

Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR - gamintojo specifikacija PDF (rusų k.)

Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR - gamintojo puslapis (anglų k.)

Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR - gamintojo puslapis (rusų k.)

Prekės parametrai
Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR 550 – VXm15/50
Prekės parametrai: Nuotekų siurblinės
Paskirtis Užterštas nuotekų vanduo, butinės nuotekos
Nuotekų talpa 550 L
Galingumas 2 x 1.10 kW
Našumas, Max. 2x500 L / min.
Slėgis, Max.   10.5 m
Plotis (a) 1350 mm
Gylis (b) 970 mm
Aukštis (h) 715 mm
Garantija siurbliui 24 mėn.
Garantija nuotekų talpai 10 metai
Svoris (netto) 107.0 kg

Nuotekų siurblinės labai dažnai naudojamos nuosavuose namuose, kaip tarpinis mazgas, kuris reikalingas prieš pat išpumpuojant visas nuotekas į centrinę kanalizacijos trasą. Šis įrenginys dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai nėra savitakinės sistemos ir namas, koks nors sanitarinis prietaisas ar visas sanitarinis mazgas yra žemiau savitakinės nuotekų linijos. Nuotekų siurblinės gali sukelti slėgį, dėl kurio pasiekus tam tikrą lygį, nuotekos perpumpuojamos ir perkeliamos į pagrindinį vamzdį. Tai leidžia greitai ir tinkamai apdoroti nuotekas, taip išvengiant aplinkos užterštumo.

Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR 550 – VXm15/50 – puikios kokybės ir komplektacijos nuotekų siurblinė, kurią pritaikysite tiek pumpuojant nuotekas, tiek buitinių ar lietaus nuotekų kaupimui bei išsiurbimui. Visoms mūsų puslapyje parduodamoms nuotekų siurblinėms taikome ilgalaikes garantijas, ne išimtis ir Nuotekų siurblinė Pedrollo SAR 550 – VXm15/50. Tai reiškia, kad jūsų įsigytas prietaisas bus patvarus ir tarnaus labai ilgai.

Be nuotekų siurblinių, siūlome ir kitus santechnikos įrenginius, kurie padės užbėgti už akių bet kokiems šios sistemoms gedimams. Savo internetinėje parduotuvėje nuolat papildome prekių katalogus ir stengiamės klientams pasiūlyti naujus, technologiškai pažangius prietaisus. Taip pat skelbiame įvairias akcijas, išpardavimus, lojaliems klientams taikome dideles nuolaidas, todėl mūsų siūlomos prekės jums kainuos pigiau nei daugelyje kitų tokio tipo parduotuvių.

Kad apsipirkdami internetu nepajustumėte jokio diskomforto, suteikiame visas reikiamas konsultacijas prekių įsigijimo klausimais ir gaminius pristatome visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir kt.).

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau