Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Nuotekų siurblinė Grundfos Sololift2 WC-1

Galia 0.62kW, Maks. našumas 95L/min, Maks. slėgis 8m, Siurblys su smulkintuvu, Tipinis panaudojimas - 1 klozetas ir 1 praustuvas

Vieneto kaina (vnt.): 793,00 €
Nuotekų siurblinė Grundfos Sololift2 WC-1
Aprašymas

Pritaikymas:

Sololift2 WC-1 nuotekų siurblinė - automatinis vandens išsiurbimo įrenginys, skirtas išsiurbti kanalizacijos vandenį gyvenamuosiuose namuose, kur kanalizacijos vanduo negali nutekėti tiesiai žemyn į kolektorių. Sololift2 WC-1 paprastai naudojama išsiurbti kanalizacijos vandenį iš klozetų, kuriame yra tualetinio popieriaus ir fekalijų. Jei siurbiami skysčiai, kuriuose yra kitų medžiagų, tai gali sukelti gedimą.

Sololift2 WC-1 be klozeto jungties turi vieną papildomą jungtį, prie kurios galima prijungti, pvz., praustuvą.

Eksploatavimo sąlygos ir privalumai:

Sololift2 WC-1 nuotekų siurblinėje skysčio temperatūra neturi viršyti +50 °C.

  • Vožtuvas su anglies filtru nepraleidžia kvapo
  • Greita, nesudėtinga techninė priežiūra
  • Atsparumas slėgiui, nėra pratekėjimų užutekio atveju
  • Didelio našumo variklis su apsauga nuo perkaitimo, lygio jungikliu ir valdikliu
  • Oro išleidimo vožtuvas su apsauga nuo persipildymo
Prekės parametrai
Nuotekų siurblinė Grundfos Sololift2 WC-1
Prekės parametrai: Nuotekų siurblinės
Paskirtis Užterštas nuotekų vanduo, butinės nuotekos
Galingumas 0.62 kW
Našumas, Max. 95 L / min.
Slėgis, Max.   8 m
Garantija siurbliui 24 mėn.
Garantija nuotekų talpai 2 metai
Svoris (netto) 7.25 kg
Atsisiuntimai

Nuotekų siurblinės labai dažnai naudojamos nuosavuose namuose, kaip tarpinis mazgas, kuris reikalingas prieš pat išpumpuojant visas nuotekas į centrinę kanalizacijos trasą. Šis įrenginys dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai nėra savitakinės sistemos ir namas, koks nors sanitarinis prietaisas ar visas sanitarinis mazgas yra žemiau savitakinės nuotekų linijos. Nuotekų siurblinės gali sukelti slėgį, dėl kurio pasiekus tam tikrą lygį, nuotekos perpumpuojamos ir perkeliamos į pagrindinį vamzdį. Tai leidžia greitai ir tinkamai apdoroti nuotekas, taip išvengiant aplinkos užterštumo.

Nuotekų siurblinė Grundfos Sololift2 WC-1 – puikios kokybės ir komplektacijos nuotekų siurblinė, kurią pritaikysite tiek pumpuojant nuotekas, tiek buitinių ar lietaus nuotekų kaupimui bei išsiurbimui. Visoms mūsų puslapyje parduodamoms nuotekų siurblinėms taikome ilgalaikes garantijas, ne išimtis ir Nuotekų siurblinė Grundfos Sololift2 WC-1. Tai reiškia, kad jūsų įsigytas prietaisas bus patvarus ir tarnaus labai ilgai.

Be nuotekų siurblinių, siūlome ir kitus santechnikos įrenginius, kurie padės užbėgti už akių bet kokiems šios sistemoms gedimams. Savo internetinėje parduotuvėje nuolat papildome prekių katalogus ir stengiamės klientams pasiūlyti naujus, technologiškai pažangius prietaisus. Taip pat skelbiame įvairias akcijas, išpardavimus, lojaliems klientams taikome dideles nuolaidas, todėl mūsų siūlomos prekės jums kainuos pigiau nei daugelyje kitų tokio tipo parduotuvių.

Kad apsipirkdami internetu nepajustumėte jokio diskomforto, suteikiame visas reikiamas konsultacijas prekių įsigijimo klausimais ir gaminius pristatome visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir kt.).

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau