Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
 • Pašalinti Optimalus slėgis, m: 111
 • Pašalinti Galingumas, kW: 1.15
 • Pašalinti Siurblio diametras,": 3
Šalinti visus

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 100 svečiai(-ių) online

Grundfos giluminiai vandens siurbliai

Giluminiai vandens siurbliai naudojami šuliniams ir gręžiniams. Jie užtikrina vandens tiekimą iš šių vandens šaltinių. Nors siurbliai beveik nesiskiria, visgi keli skirtumai yra, pavyzdžiui, šuliniams skirti labiau atsparūs smėlio priemaišoms. Norint, kad vandens tiekimas iš šulinio ar gręžinio būtų efektyvus, našus ir be trukdžių, labai svarbus siurblys, kaip esminis vandens tiekimo sistemos elementas. Neprašausite pro šalį pasirinkę Grundfos giluminius vandens siurblius.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Giluminis vandens siurblys Grundfos SQE 1-95

Nominalus našumas 1.0m³/val., Nominalus slėgis 111m, Galia 1.15kW

Rodoma 1 - 1 iš 1

Priklausomai nuo poreikių, kiekvienas klientas suras labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą savo namams. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip aukštai reikės pakelti vandenį ir koks turėtų būti pakėlimo greitis, kadangi nuo to priklauso įrenginio galingumas. Priklausomai nuo šio parametro, skiriasi ir triukšmo lygis, todėl vertėtų įvertinti ir aplinką, kurioje siurblys bus statomas.

Rekomenduojame pasinaudoti dabar vykstančia akcija ir įsigyti Jums tinkamą vandens siurblį gera kaina iš patikimo šaltinio. Įprastai siurblys pristatomas klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galima atlikti internetu. Pristatymo vietos: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kiti miestai.

Kiek kainuoja vandens siurbliai?

Vandens siurbliai kainos požiūriu skiriasi – tai priklauso nuo siurblio charakteristikų. Mūsų parduotuvėje pigiausia, bet puikios kokybės vandens siurbliai kainuoja maždaug nuo šimto eurų. Brangiausi vandens siurbliai kaina gali ir nustebinti – ji siekia kone 700 eurų. Bet kaina priklauso nuo siurblio paskirties, galingumo ir kitų kriterijų. Jei vandens siurblio kaina didelė, neskubėkite ieškoti pigesnio varianto kitur – mūsų parduotuvėje labai dažnai siūlomos vandens siurblių akcijos, kuomet siurbliai parduodami labai patrauklia kaina.

Kokio tipo vandens siurblius ir priedus siurblių valdymui galima įsigyti mūsų parduotuvėje?

 • Giluminiai panardinami vandens siurbliai. Naudojami šuliniuose ir gręžiniuose. Turime virš 300 skirtingų modelių, tinkamų įvairioms darbo sąlygoms. Suteikiame nemokamą konsultaciją pasirenkant tinkamą giluminį siurblį ir sudarome sąmatas siurblio pajungimo komplektui.
 • Hidroforai. Plačiausiai Lietuvoje naudojami siurbliai vandens tiekimui iš šulinių. Siurbliai su hidroforu yra pigiausias ir paprasčiausias būdas įsirengti vandens tiekimą namuose.
 • Drenažiniai siurbliai. Dažniausiai naudojami lietaus nuotekoms šalinti arba užlietų rusių/garažų nusausinimui. Vis dažniau žmonės perkasi drenažinius siurblius šulinio ištuštinimui arba vandens talpų laistymui pripildymui iš šalimais esančio vandens telkinio.
 • Fekaliniai siurbliai. Plačiai naudojami tiek buityje, tiek žemės ūkyje. Reikia išsivalyti nuotekų talpą? O gal namas pajungiamas prie miesto kanalizacijos tinklo? Ne problema, fekalinis siurblys puikiai susitvarko su tokia užduotimi.
 • Nuotekų siurblinės. Namo kanalizacija yra žemiau centrinės kanalizacijos lygio? Tokiu atveju puikus sprendimas įsirengti nuotekų siurbline namo rūsyje arba tiesiog už klozeto.
 • Vandens siurbliai laistymui. Norint mėgautis poilsiu sode, o ne tampyti vandens kibirus, rekomenduojame įsirengti laistymo sistemą. Suprantamą tokiai sistemai reikalingas siurblys. Turime didelį pasirinkimą įvairių parametrų siurblių, tinkamų laistymo sistemoms.
 • Cirkuliaciniai siurbliai. Plačiai naudojami šildymo sistemose ir karšto vandens recirkuliacijai. Mūsų parduotuvėje rasite skirtingo našumo, galingumo ir didžio cirkuliacinius siurblius.
 • Sausai statomi vandens siurbliai, Konsoliniai pramoniniai siurbliai. Gali būti naudojami tiek pramonėje, tiek namų ūkyje. Svarbu žinoti techninę užduotį ir galėsime pateikti optimalų pasiūlymą.
 • Dažnio keitikliai vandens siurbliui. Norint sutaupyti vietą ir užtikrinti stabilų slėgį vandens tiekimo sistemoje, vis dažniau siurblio valdymui pasirenkami dažnio keitikliai, o ne slėgio relės. Nepaisant paminėtų pliusų, keitikliai dar ir pailgiana siurblio tarnavimo laiką, nes siurblio variklis paleidžiamai tolygiai (nėra perkaitinimo, nėra smūgiavimo).
 • Elektros varikliai giluminiams siurbliams. Sugedus siurbliui dažniausiai pakanka pasikeisti tik siurblio variklį, o siurblio hidraulinė dalis vis dar tinkamai naudojimui. Todėl svarbu teisingai nustatyti gedimo priežastį ir dažnai pavyksta nemažai sutaupyti, pakeitus tik siurblio variklį.

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl labai kruopščiai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Jums siūlomi šių gamintojų vandens siurbliai:

 • Pedrollo
 • Halm
 • Wilo
 • Grundfos

Rinktis vandens siurblį mūsų elektroninėje parduotuvėje labai paprasta – pasirinkite norimą gamintoją ir kitus Jums aktualius parametrus: siurblio kategoriją (pavyzdžiui, fekaliniai siurbliai, giluminiai vandens siurbliai ir kt.), našumą, optimalų slėgį, įsiurbimo gylį ir kt. Jums bus išfiltruoti tik Jūsų pasirinktus kriterijus atitinkantys vandens siurbliai, tad greitai ir patogiai išsirinksite tik iš aktualių prekių.

Kodėl dažniausiai sugenda vandens siurbliai?

Nepriklausomai nuo to, kokios kokybės vandens siurblį įsigysite, kartais nedėkingomis sąlygomis laikomas ir veikdamas siurblys neišvengs vienokių ar kitokių gedimų, kurių dažniausi:

 • esant minusinei temperatūrai užšąla siurblyje esantis vanduo;
 • sugedusi siurblio valdymo slėgio relė;
 • trūkęs riebokšlis;
 • sudilęs darbinis ratas;
 • susikraipiusi, susideformavusi siurblio sparnuotė;
 • plyšusi hidroforo membrana, apie kurią praneša danai išsijunginėjantis siurblys.

Vandens siurbliai: kur įsigyti?

Vandens siurbliai – mūsų parduotuvėje Jūsų laukia platus asortimentas, siurblius galime pasiūlyti namams, sodui, baseinui ar fontanui. Išsirinkite reikiamą prekę ir ją pristatysime tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek mažuose miesteliuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Ukmergė, tai pat Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Alytuje, Tauragėje, Zarasuose, Kretingoje, Ignalinoje, Rokiškyje, Pakruojyje, Telšiuose, Birštone ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.


Kokių vandens siurblių turime asortimente?

Parduodame tik patikimų gamintojų siurblius ir turime platų asortimentą visiems pagrindiniams poreikiams. Turime paltų pasirinkimą siurblių vandens (tiek buitinių, tiek profesionalių) tiekimui ir šulinių, iš gręžinių ar iš vandens telkinių. Taip pat parduodami drenažiniai ir fekaliniai siurbliai įvairių nuotekų šalinimui. Be to turime cirkuliacinius siurblius šildymo/aušinimo/šaldymo sistemoms ir siurblius pramonei.

Ar prekėms suteikiama garantija?

Visiems mūsų parduodamiems siurbliams suteikiama gamintojo nurodyto periodo garantija. Pagrinde garantija galioja 2 metus nuo pardavimo dienos, jei gamintojas nenurodo kitokių sąlygų.