Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
  • Pašalinti Kategorija: Giluminiai vandens siurbliai
  • Pašalinti Optimalus slėgis, m: 23
Šalinti visus Filtruoti prekes
Optimalus našumas, m³ / val.
Galingumas, kW
Našumas, m³ / val.
Siurblio diametras,"
Pajungimo diametras,"
Garantija, mėn.

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 87 svečiai(-ių) online

Giluminiai panardinami vandens siurbliai

Gipanardinami vandens siurbliailuminiai vandens siurbliai skirstomi į dvi grupes - vandens siurbliai šuliniams ir vandens siurbliai gręžiniams. Visi panardinami siurbliai yra labai panašūs, tačiau turi konstrukcinių skirtumų, kurių negalima ignoruoti. Šuliniams skirti siurbliai yra labiau atsparūs smėlio priemaišoms ir turi plūdę papildomai apsaugai, o vandens paėmimas yra siurblio apačioje. Kita vertus, klasikinis gręžinio siurblys, pumpuodamas vandenį iš gręžinio, sukuria vandens srautą tarp savo korpuso ir gręžinio kolonos, kuris papildomai aušina siurblį. Suprantama, toks siurblys šulinyje stovinčiame vandenyje galėtų perkaisti. Šios siurblius rekomenduojama naudoti vėsesniame vandenyje, kurio temperatūra neviršija 35 laipsnių pagal Celsijų.

Panardinamas vandens siurblys gali būti naudojamas ir baseine – vanduo bus greitai perpumpuojamas ir vėl galėsite naudotis švaraus baseino privalumais. Kiekvienas vandens siurblio modelis pritaikytas skirtingiems tikslams įgyvendinti, todėl svarbu iš anksto nuspręsti, ar įrenginys reikalingas tik dėl švaraus vandens, ar jo pagalba norėsite atlikti laistymo darbus, ar kitus žemės ūkio ar pramonės darbus.


Rodoma 1 - 3 iš 3

Giluminis vandens siurblys Pedrollo 6SR44/3

Slėgis 13-33m, Optimalus slėgis 23m, Galia 4.0kW, Našumas 60-12.0m³/val.

Kaina: 3 021,00 €
Giluminis vandens siurblys Pedrollo 4SR12m/7-N
-10%

Slėgis 7-35m, Optimalus slėgis 23m, Galia 1.1kW, Našumas 18.0-3.0m³/val., Su pasirenkamu varikliu

Kaina: 744,30 €
827,00 €
Giluminis vandens siurblys Pedrollo 4SR15m/8-N
-10%

Slėgis 5-40m, Optimalus slėgis 23m, Galia 1.5kW, Našumas 20.4-3.0m³/val., Su pasirenkamu varikliu

Kaina: 864,00 €
960,00 €

Rodoma 1 - 3 iš 3

Panardinami siurbliai šuliniams ir gręžiniams skiriasi ir savo galia bei našumu – nuo to priklauso įrenginio kaina ir triukšmingumo lygis. Vis dėl to, galutinis sprendimas dažniausiai priklauso nuo to, kokiam gyliui pasiekti yra reikalingas vandens siurblys.

Vandens siurblys šuliniui rekomenduojamas naudojimui švaraus vandens tiekimui iš šulinio. Elektriniai vandens siurblių varikliai yra aukšto našumo. Šie vandens siurbliai pristatomi visoje Lietuvoje.

van2o.lt parduotuvėje siūlomų giluminių vandens siurblių kainos yra konkurencingos Lietuvoje. Rekomenduojame pasinaudoti dabar vykstančia akcija ir įsigyti Jums tinkamą vandens siurblį konkurencinga kaina. Įprastai panardinami vandens siurbliai pristatomi klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galima atlikti internetu. Pristatymo vietos: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai.

Kiek kainuoja giluminiai panardinami vandens siurbliai?

Mūsų parduotuvės asortimente – gerokai per šimtą panardinamų vandens siurblių, tad kiekvienas Jūsų pasirinks tą siurblį, kuris geriausiai atitiks reikiamus kriterijus bei asmenines finansines galimybes. Siūlome tik patikimų gamintojų siurblius, pasižyminčius patvarumu bei kokybe, bet tai nereiškia, kad jie bus labai brangūs. van2o.lt parduotuvėje – platūs panardinamų vandens siurblių kainų rėžiai, nes kiekvienas mūsų klientas nusipelnė kokybiško įrenginio.

Panardinami siurbliai šuliniams ir gręžiniams kainos požiūriu skiriasi, priklausomai nuo įrenginio parametrų. Kainą paprastai suponuoja gamintojas, siurblio našumas, slėgis ir kt. Pigiausiai giluminiai vandens siurbliai mūsų parduotuvėje kainuoja tik nuo poros šimtų eurų, o pačių brangiausių kainos siekia apie penkis tūkstančius ir daugiau eurų. Jei neskubėsite įsigyti ir palauksite tinkamo momento, tai turėsite progą nemažai sutaupyti – giluminiai panardinami vandens siurbliai su akcija van2o.lt el. parduotuvėje siūlomi labai dažnai.

Giluminiai vandens siurbliai yra investicija į švarų, saugiai ir patikimai tiekiamą vandenį, tad ir Jūsų gyvenimo kokybę.

Giluminiai panardinami vandens siurbliai: kokie gedimai galimi?

Kadangi panardinami vandens siurbliai montuojami po vandeniu ir dar jiems būdingas didelis galingumas, tai nenuostabu, jog pasitaiko gedimų. Sugedus siurbliui, regis, stoja daugelis darbų, nes be vandens ir namų ūkyje, ir pramonėje išsiversti sunku. Kokios dažniausios giluminių vandens siurblių gedimų priežastys?

• siurblys gali neįsijungti, jei nutrūko elektros tiekimas į jį, sugedo slėgio relė;

• siurblys per greitai įsijungia, jeigu netinkamai instaliuota slėgio relė arba ji pasitaikė su defektu, prakiuro hidroforo diafragma arba membrana, atsirado pratekėjimas siurblio išėjimo atbuliniame vožtuve;

• siurblys gali neišsijungti automatiškai, jeigu slėgio relė turi defektą, per žemas vandens lygis gręžinyje ar šulinyje, sugedo siurblys;

• siurblys veikia, bet tiekiamas nepakankamas vandens kiekis, jeigu siurblyje susidarė oro kamštis, siurblyje per žemas vandens lygis, susidėvėjo tam tikros siurblio dalys ar atsipalaidavo variklio velenas.

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl itin kruopščiai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Jums siūlomi šių gamintojų giluminiai panardinami vandens siurbliai:

• „Pedrollo“;

• „Grundfos“;

• „Wortex“;

• „Franklin“.

Panardinami siurbliai šuliniams ir gręžiniams van2o.lt elektroninėje parduotuvėje – labai paprastas ir patogus pasirinkimas, kuriam tereikės kelių Jūsų minučių. Prekių filtravimo sistema leis paiešką susiaurinti pagal konkrečiai Jums aktualius kriterijus ir rinktis tik iš tų gaminių, kurie visiškai atitinka Jūsų poreikius. Pirkdami internetu efektyviai taupote savo laiką, užsakymą pateikiate operatyviai.

Panardinami vandens siurbliai: kur įsigyti?

Jei reikalingas panardinamas vandens siurblys, negaiškite laiko kelionėms po parduotuves, nes van2o.lt el. parduotuvėje kokybišką giluminį vandens siurblį įsigysite labai operatyviai. Jei abejojate savo pasirinkimu, nežinote, koks panardinamas vandens siurblys Jums reikalingas, kreipkitės į mūsų specialistus. Esame pasirengę atsakyti į Jums iškilusius klausimus, išsamiai informuoti ir padėti teisingai pasirinkti.

Išsirinkite reikiamą giluminį panardinamą vandens siurblį ir pamirškite prekės pristatymo rūpesčius – pasirūpinsime saugiu ir greitu Jūsų pirkinio pristatymu nurodytu adresu. Užsakymus pristatome didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir mažuose miesteliuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Ukmergė, Tauragė, Biržai, taip pat Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Druskininkuose, Birštone, Zarasuose, Kretingoje, Kėdainiuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.


Kam naudojami giluminiai vandens siurbliai?

Giluminiai panardinami vandens siurbliai yra naudojami vandens tiekimui iš šulinių arba iš vandens gręžinių. Šuliniui skirti giluminiai siurbliai turi vandens paėmimą korpuso apačioje, dažniausiai turi plūdę ir gali veikti nepilnai panardinti į vandenį. Gręžinio siurbliai yra plonesni (dažniausiai buityje naudojami 4 colių arba 3 colių) ir turi vandens paėmimą per vidurį korpuso (variklio ir turbinos sujungimo vietoje).

Kurių gamintojų vandens siurbliai yra populiariausi?

Galime išskirti 2 populiariausius giluminių siurblių gamintojus. Žemesnės kainos segmente lyderis yra Ibo (Lenkija). Turime platų pasirinkimą tenkinanti pagrindinius buitinius poreikius, o kainos/kokybės santykis yra vienas iš geriausiu Europoje. Kitas populiarus gamintojas su aukščiausios kokybės produktais būtų Pedrollo (Italija). Užtikrintas pasirinkimas tiems klientams, kurie nori aukščiausios kokybės už vis dar racionalią kainą.