Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
  • Pašalinti Kategorija: Drenažiniai ir fekaliniai siurbliai
  • Pašalinti Našumas, Max., L/min: 180
  • Pašalinti Slėgis, m: 3 - 8
Šalinti visus Filtruoti prekes
Įtampa, V

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 229 svečiai(-ių) 

Drenažiniai siurbliai

drenazinis siurblysDrenažiniai siurbliai naudojami švaraus arba nestipriai užteršto vandens pumpavimui. Dažniausiai tai gali būti gruntinis vanduo arba lietaus nuotekų vanduo. Drenažiniai vandens siurbliai už pakankamai gerą kainą leidžia perpumpuoti švarų arba nedaug užterštą vandenį, todėl dažnai yra pritaikomi daržo laistymui iš tvenkinio arba didesnės vandens talpos.

Kam naudojami nešvaraus vandens siurbliai?

  • Tai puikus sprendimas, jeigu ieškote pigaus būdo išvalyti vandenį tvenkinyje, baseine, šulinyje ar panašiose vandenį talpinančiose vietose.
  • Drenažiniai siurbliai gali būti naudojami individualiuose namuose.
  • Įrenginys tinka susidūrus su užpiltu rūsiu, garažu ar kitomis patvinusiomis patalpomis.
  • Siurbliai nešvariam vandeniui padeda surinkti lietaus vandenį šuliniuose, stogvamzdžiuose ir latakuose.
  • Drenažinius siurblius galite panaudoti kaip laistymo įrenginį, kuris vandenį siurbia iš šalia esančio vandens telkinio. Tai ypač populiaru nuosavuose namuose, soduose ir vasarnamiuose.

Rodoma 1 - 2 iš 2

Drenažinis siurblys Pedrollo RXm 3/20
-20%

Slėgis 3 - 8 m, Galia 0.55kW, Našumas 20-180L/min.

Kaina: 229,60 €
287,00 €
Drenažinis siurblys Pedrollo RX 3/20

Slėgis 3 - 8 m, Galia 0.55kW, Našumas 20-180L/min., 380V

Kaina: 313,00 €

Rodoma 1 - 2 iš 2

Drenažiniai siurbliai išsiskiria tuo, kad šiems įrenginiams nereikalingi speciali priežiūra. Jie yra patogaus valdymo ir pagaminti taip, kad tarnautų ilgai. Dažniausiai siurbliai nešvariam vandeniui yra šiuolaikiški, kompaktiško dydžio, kuris leidžia juos transportuoti ir naudoti universaliai. Svarbu įsidėmėti, kad įprasti drenažiniai siurbliai netinka valyti labai užterštą vandenį ar nuotekas. Tam reikalingi kito tipo įrenginiai – tai panardinami drenažiniai siurbliai purvinam vandeniui, kurie tinka siurbti dumblu, smėliu ar kietomis dalelėmis užterštą vandenį.

Kaip pasirinkti siurblį nešvariam vandeniui?

Renkantis drenažinį siurblį svarbu atkreipti dėmesį į keletą kriterijų. Visų pirma, turite aiškiai žinoti, kokio tipo įrenginys jums reikalingas ir švariam vandeniui skirto siurblio nesumaišyti su nuotekų ar fekalijų siurbliais. Tuomet reikėtų įvertinti įrenginio našumą, kuris paprastai nurodomas specifikacijoje, o tikslų jo skirstymą galite rasti internete. Paprastai našumas yra matuojamas m3/h arba l/min, pakėlimas (slėgis), kuris matuojamas metrais. Kuo našiau dirbs drenažinis siurblys, tuo pigiau ir efektyviau jums atsieis jo išlaikymas.

Be našumo reikėtų atsižvelgti ir į kitus parametrus, tokius kaip variklio galia, slėgis ar drenažinio siurblio valdymas. Buitinėms sistemoms skirti siurbliai nešvariam vandeniui nereikalauja atskiro pastatomo valdiklio. Tačiau svarbu bet kokiam siurbliui įmontuoti signalizaciją, kuri įspės, jeigu sistemoje atsirado problemų.

Jei jums patiems sunku pasirinkti, koks tikslus įrenginys tiks jūsų namams ar kitoms patalpoms, visada galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie suteiks visą reikiamą informaciją ir padės įsigyti geriausią variantą. Jei šalia siurblio jums reikalinga papildoma įranga, darbuotojai padės ją priderinti ir atrinks prekes už patraukliausią kainą.