Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Dažnio keitiklis vandens siurbliui Archimede ITTP11W-RS/BC

Įėjimo įtampa 3x(200-460)V, Išėjimo įtampa 3x(200-460)V 110%F(in), Siurblio galingumas iki 7.5kW, Išėjimo srovė iki 23.0A, Slėgio reguliavimas 0...50 bar, Slėgio daviklis Keller komplekte

Vieneto kaina (vnt.): 2 076,00 €
Dažnio keitiklis vandens siurbliui Archimede ITTP11W-RS/BC
Aprašymas

Dažnio keitikliai Elektroil Archimede - Aprašymas

Archimede ITTP11W-RS/BC yra pakabinami dažnio keitikliai trijų fazių vandens siurbliams galingumu iki 7.5 kW. Keitikliai yra kompaktiški ir patikimi, atitinka apsaugos klasę IP55. Archimede dažnio keitikliai parduodami su laidų komplektu pajungimui prie elektros tinklo ir siurblio variklio, be to komplekte yra slėgio daviklis firmos Keller (Šveicarija). Ergonominis prietaiso valdymas užtikrina lengvą pajungimą prie sistemos, patogu nustatymų keitimą ir greitą paleidimą.

Dažnio keitiklis vandens siurbliui ITTP11W – gamintojo puslapis (anglų k.)
Dažnio keitiklis vandens siurbliui ITTP11W – gamintojo specifikacija (anglų k.)

Prekės parametrai
Dažnio keitiklis vandens siurbliui Archimede ITTP11W-RS/BC
Prekės parametrai: Dažnio keitikliai
Galingumas, kW iki 7.5 kW
Išėjimo srovė, A iki 23.0 A
Įėjimo įtampa, V 3x(200-460) V
Išėjimo įtampa, V 3x(200-460) V
Įėjimo dažnis, Hz 50...60 Hz
Išėjimo dažnis, Hz 110% įėjimo dažnio Hz
Slėgio reguliavimas, Bar 0...50 Bar
Slėgio daviklis Keller, Šveicarija (yra komplekte)
Garantija 24 mėn.
Atsisiuntimai

Dažnio keitiklis vandens siurbliui Archimede ITTP11W-RS/BC naudojamas vandens siurblių valdymui. Naudojant sausai statomą siurblį ir montuojant keitiklį prie pat jo, leistina, kad siurblio nominalus galingumas atitiktų keitiklio galingumą. Naudojant giluminį siurblį, keitiklio galingumas parenkamas viena pakopa aukščiau (pvz. 0.75kW giluminiam siurbliui reikia 1.1kW keitiklio).

Maksimalus rekomenduojamas el. kabelio ilgis nuo tinklo iki dažnio keitiklio 20m (jei daugiau, retais atvejais gali papildomai prireikti filtrų). Maksimalus rekomenduojamas atstumas nuo dažnio keitiklio iki giluminio siurblio variklio 40m (jei daugiau, kartais gali papildomai prireikti filtrų).

Giluminių siurblių variklių aps. diapazonas dažniausiai sudaro 60-100% (30-50Hz). Sausai statomiems siurbliams aps. diapazonas yra 50-100%, t.y. 25-50Hz. Svarbus momentas: nereikia pamiršti, kad mažėjant sausai statomų savisiurbių siurblių apsukoms, mažėja ne tik siurblio našumas, bet ir įsiurbimo galia. Kadangi įsiurbimas dažnai yra kritinis parametras sausai statomiems siurbliams dažnio keitiklių panaudojimas priklauso nuo konkretaus pritaikymo.

Kai siurblį valdo Dažnio keitiklis vandens siurbliui Archimede ITTP11W-RS/BC ir našumas ne viršija 6 m3/val. rekomenduojama naudoti 8-24 litrų hidroforo baką, esant didesniam našumui patartina pajungti 50-60 litrų talpą. Naudojant didesnį nei 24 litrų bakelį su mažo našumo siurbliu (iki 6m3/val.) reiktų papildomai koreguoti užlaikymą siurblio paleidimui korektiškam veikimui.

Savo klientams tiekiame tik patikimus dažnio keitiklius. Galite būti tikri, kad Dažnio keitiklis vandens siurbliui Archimede ITTP11W-RS/BC atitinka aukščiausius ir šitą keitiklį galite įsigyti gera kaina mūsų internetinėje parduotuvėje. Jei turite klausimų apie gaminio veikimą, charakteristiką, montavimą ar priežiūrą, galite bet kada rašyti el. paštu arba skambinti mūsų telefonu. Dirbame tam, kad mūsų klientai gautų aukščiausio lygio aptarnavimą ir naujas, kokybiškas prekes, o profesionalias konsultacijas savo klientams suteikiame nemokamai.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad mūsų prekių kataloge parduodami ne tik dažnio keitikliai, bet ir kita įranga namams. Tad jei jus domina kokybiškos prekės pigiau, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite daug nuolaidų ir akcijų, čia taip pat dažnai skelbiame įvairius išpardavimus. Prekes nemokamai pristatome ne tik į didžiuosius miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus), bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau