Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 180

IŠPARDUOTA. Boileris 180L, Galia 2.2kW, Horizontalus, Pajungimas universalus, Matmenys 584x1200mm, Apsaugotas kaitinimo elementas

Vieneto kaina (vnt.): Klausti kainos
Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 180
Aprašymas

Aprašymas:

Dražice OKCV kombinuoti vandens šildytuvai yra horizontalūs pakabinami boileriai, kurių tūris yra 125 - 200 litrų. Atstumas tarp tvirtinimo varžtų nesikeitė per visą Dražice OKCV kombinuotų vandens šildytuvų gyvavimo istoriją. Todėl senas atitarnavęs vandens šildytuvas gali būti lengvai pakeistas nauju. Dražice OKCV kombinuoti vandens šildytuvai montuojami horizontaliai ant specialių kronšteinų, kurie pateikiami kombinuoto boilerio komplekte. Be abejo, Dražice OKCV horizontalų kombinuota vandens šildytuvą galima sumontuoti ant bet kokios tinkamos horizontalios konstrukcijos.

Dražice OKCV serijos Dražice boileriai yra kombinuoti. Vanduo juose yra šildomas elektra ir termofikaciniu šildymo sistemos vandeniu. Elektra vanduo yra šildomas keraminiu kaitinimo elementu. Keraminis kaitinimo elementas yra apsaugotas nuo tiesioginio kontakto su vandeniu. Tai užtikrina kombinuoto vandens šildytuvo (boilerio) saugumą ir žymiai ilgesnį tarnavimo laiką. Taip pat vanduo gali būti šildomas spiraliniu šilumokaičiu, pajungtu prie šildymo sistemos su maksimalia 110°C temperatūra ir 0.4 MPa slėgiu. Šilumokaičio našumas tiesiogiai priklauso šilumos šaltinio galingumo. Dražice OKCV kombinuoto vandens šildytuvo šilumokaitis dirba priverstinės cirkuliacijos režimu arba beslėginio kaupimo režimu. Karšto vandens daviklis sumontuotas toje pat gilzėje, kur ir elektros davikliai.

Paprastai kombinuoti vandens šildytuvai (kombinuoti boileriai) Dražice OKCV naudojami patalpose su centrine šildymo sistema, maitinama nuo kieto kuro arba dujų katilo.  Vasaros metu nenaudojant šildymo katilo vanduo sėkmingai šildomas elektra. Ypatingai patogu ir efektyvu naudoti žemesnius naktinius elektros tarifus - vanduo šildomas naktį, o vartojamas diena. Šio tipo vertikalus boileris yra galimas įsigyti gera kaina, internetu.

Savybės:

  • Kombinuoto vandens šildytuvo šilumokaičio plotis - 0.75 m²
  • Temperatūros indikatorius
  • Sausas keraminis šildymo elementas
  • Darbinis termostatas valdomas iš išorės
  • Apsauginis termostatas
  • Didelis magnio anodas
  • Plieninė emaliuota bako talpa
  • Stora poliuretano izoliacija (be freono) - 42 mm
  • Apsauginis vožtuvas komplekte

Kombinuoti vandens šildytuvai (kombinuoti boileriai) yra tvirtinami horizontaliai, todėl kiekvienas vartotojas jį gali pritaikyti prie savo namų interjero. Internetu parduodamas horizontalus boileris yra itin kokybiškas, o šiai prekei suteikiama garantija: bakui – 5 metai; elektrinėms dalims – 2 metai.

Prekės parametrai
Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 180
Prekės parametrai: Tūriniai vandens šildytuvai
Šildytuvo tūris, L 180
Elektrinis tenas Apsaugotas
El. galingumas, kW 2.2
Termofikacinio vandens pajungimas universalus
Šilumokaičio galingumas, kW 18
Montavimo būdas horizontalus
Skersmuo (D) 584 mm
Ilgis (L) 1200 mm
Nuostoliai prie T=65°C 1.39 kWh / 24 val.
Sušildymo laikas (ΔT=45°C) 05:00:00
Sušildymo laikas šilumokaičiu (ΔT=45°C) 00:38:00
Garantija elektrinėms dalims 2 metai
Garantija bakui 5 metai
Svoris (netto) 85.0 kg

Kombinuoti vandens šildytuvai (boileriai) gali būti šildomi ir nuo katilo, ir elektra. Tai puikus sprendimas gyvenantiems nuosavuose namuose, turinčiuose šildymo katilus, kombinuoti vandens šildytuvai itin dažnai naudojami pramoniniuose, komerciniuose pastatuose.

Šis įrenginys veikia principu, kuomet vanduo įkaista įprastu elektriniu kaitinimo elementu ir gyvatuku arba spiralinio vamzdžio, esančio vandens rezervuare, pagalba. Rinkoje taip pat parduodami kombinuoti boileriai, kurių viduje esančias šalto vandens talpas kaitina termofikacinis karštas vanduo iš šildymo katilo.

Kombinuotų vandens šildytuvų kategorijai priklauso mūsų svetainėje parduodamas Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 180, kuris užtikrina ilgą, efektyvų veikimą bei nesudėtingą priežiūrą. Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 180 naudingas tuo, kad reikalauja minimalių elektros sąnaudų, o šaltuoju metų laiku gali būti šildomas tuo pačiu būdu, kaip ir visi namai.

Jei jus domina kombinuoti boileriai, tereikia išsirinkti pageidaujamą talpą, įrenginio surinkimą, medžiagas ir kitas jums svarbias specifikacijas. Jei tai padaryti sunku, kreipkitės į mūsų komandos darbuotojus, kurie padės pritaikyti geriausią pasirinkimą jūsų įrenginėjamai patalpai.

Kombinuotus vandens šildytuvus (boilerius) ir kitus prietaisus pigiau rasite mūsų prekių kataloguose. Užtikriname didelį pasirinkimą, patikimus gamintojus ir greitą bei kokybišką aptarnavimą. Prekes pristatome į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų ir kitus Lietuvos miestus, o mūsų svetainėje rasite gausybę akcijų, išpardavimų ir nuolaidų.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų