Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 160 NTR/2.2kW

Boileris 148L, Šilumokaitis 32kW, El. galingumas 2.2kW, Pastatomas, Pajungimas iš galo, Matmenys 584x1052mm, Apsaugotas kaitinimo elementas

Vieneto kaina (vnt.): 1 221,00 €
Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 160 NTR/2.2kW
Aprašymas

Aprašymas:

Dražice OKCE NTR/2.2kW netiesioginio šildymo kombinuoti vandens šildytuvai yra vertikaliai pastatomi boileriai, kurių tūris yra 100 - 300 litrų. Visi Dražice OKCE NTR/2.2kW kombinuoti vandens šildytuvai turi galingus šilumokaičius, leidžiančius greitai pašildyti vandenį nuo išorinio šilumos šaltinio. 200,250 ir 300 litrų talpos modeliai gali turėti 2 šilumokaičius skirtus dviejų šilumos šaltinių pajungimui vienu metu (pvz.: dujinis šildymo katilas + saulės kolektoriai ir pan.) Pajungus abu šilumokaičius vienu metu galima pasiekti įspūdingą net 57kW kombinuoto boilerio galingumą. Dražice OKCE NTR/2.2kW kombinuotuose boileriuose vanduo yra šildomas tik termofikaciniu vandeniu su maksimalia 110°C temperatūra ir 0.6 MPa slėgiu. Dražice OKCE NTR/2.2kW boileriuose įmontuoti elektriniai kaitinimo elementai. Visi Dražice OKCE NTR/2.2kW netiesioginio šildymo vandens šildytuvai turi temperatūros valdiklį, kuris gali valdyti užtvarinį vožtuvą ar cirkuliacinį šildymo sistemos siurblį.

Apatinėje Dražice OKCE NTR/2.2kW kombinuotų vandens šildytuvų dalyje yra flanšas, kuris leidžia greitai ir patogiai išvalyti greitaeigio vandens šildytuvo rezervuarą.

Dažniausiai netiesioginio šildymo kombinuoti vandens šildytuvai (kombinuoti boileriai) Dražice OKCE NTR/2.2kW naudojami karšto vandens pašildymui nuo dujinio šildymo katilo. 200, 250 ir 300 litrų modeliai su 2 šilumokaičiais nesunkiai pajungiamu prie kelių šilumos šaltiniu vienu metu. Šio tipo vertikalus boileris yra galimas įsigyti gera kaina, internetu.

Savybės:

 • Šilumokaičio plotis - 1.45 m²
 • Elektrinis kaitinimo elementas - 2.2kW
 • Šoninis flanšas
 • Temperatūros indikatorius
 • Darbinis termostatas valdomas iš išorės
 • Didelis magnio anodas
 • Plieninė emaliuota bako talpa
 • Stora poliuretano izoliacija (be freono) - 42 mm
 • Maksimalus viršslėgis talpykloje 0,6 MPa
 • Maksimalus viršslėgis šilumokaityje 1 MPa
 • Apsauginis vožtuvas kombinuoto boilerio komplekte

Internetu parduodamas vertikalus boileris yra itin kokybiškas, o šiai prekei suteikiama garantija: bakui – 5 metai; elektrinėms dalims – 2 metai.

Prekės parametrai
Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 160 NTR/2.2kW
Prekės parametrai: Tūriniai vandens šildytuvai
Šildytuvo tūris, L 148
Elektrinis tenas Apsaugotas
El. galingumas, kW 2.2
Termofikacinio vandens pajungimas iš galo
Šilumokaičio galingumas, kW 32
Montavimo būdas vertikalus pastatomas
Skersmuo (D) 584 mm
Ilgis (L) 1052 mm
Nuostoliai prie T=65°C 1.4 kWh / 24 val.
Sušildymo laikas (ΔT=45°C) 04:30:00
Sušildymo laikas šilumokaičiu (ΔT=45°C) 00:16:00
Garantija elektrinėms dalims 2 metai
Garantija bakui 5 metai
Svoris (netto) 76.0 kg

Kombinuoti vandens šildytuvai (boileriai) gali būti šildomi ir nuo katilo, ir elektra. Tai puikus sprendimas gyvenantiems nuosavuose namuose, turinčiuose šildymo katilus, kombinuoti vandens šildytuvai itin dažnai naudojami pramoniniuose, komerciniuose pastatuose.

Šis įrenginys veikia principu, kuomet vanduo įkaista įprastu elektriniu kaitinimo elementu ir gyvatuku arba spiralinio vamzdžio, esančio vandens rezervuare, pagalba. Rinkoje taip pat parduodami kombinuoti boileriai, kurių viduje esančias šalto vandens talpas kaitina termofikacinis karštas vanduo iš šildymo katilo.

Kombinuotų vandens šildytuvų kategorijai priklauso mūsų svetainėje parduodamas Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 160 NTR/2.2kW, kuris užtikrina ilgą, efektyvų veikimą bei nesudėtingą priežiūrą. Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 160 NTR/2.2kW naudingas tuo, kad reikalauja minimalių elektros sąnaudų, o šaltuoju metų laiku gali būti šildomas tuo pačiu būdu, kaip ir visi namai.

Jei jus domina kombinuoti boileriai, tereikia išsirinkti pageidaujamą talpą, įrenginio surinkimą, medžiagas ir kitas jums svarbias specifikacijas. Jei tai padaryti sunku, kreipkitės į mūsų komandos darbuotojus, kurie padės pritaikyti geriausią pasirinkimą jūsų įrenginėjamai patalpai.

Kombinuotus vandens šildytuvus (boilerius) ir kitus prietaisus pigiau rasite mūsų prekių kataloguose. Užtikriname didelį pasirinkimą, patikimus gamintojus ir greitą bei kokybišką aptarnavimą. Prekes pristatome į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų ir kitus Lietuvos miestus, o mūsų svetainėje rasite gausybę akcijų, išpardavimų ir nuolaidų.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau