Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 125 NTR/2.2kW

Boileris 113L, Šilumokaitis 32kW, El. galingumas 2.2kW, Pastatomas, Pajungimas iš galo, Matmenys 524x1067mm, Apsaugotas kaitinimo elementas

Vieneto kaina (vnt.): 543,60 € 906,00 €
Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 125 NTR/2.2kW
Aprašymas

Aprašymas:

Dražice OKCE NTR/2.2kW netiesioginio šildymo kombinuoti vandens šildytuvai yra vertikaliai pastatomi boileriai, kurių tūris yra 100 - 300 litrų. Visi Dražice OKCE NTR/2.2kW kombinuoti vandens šildytuvai turi galingus šilumokaičius, leidžiančius greitai pašildyti vandenį nuo išorinio šilumos šaltinio. 200,250 ir 300 litrų talpos modeliai gali turėti 2 šilumokaičius skirtus dviejų šilumos šaltinių pajungimui vienu metu (pvz.: dujinis šildymo katilas + saulės kolektoriai ir pan.). Pajungus abu šilumokaičius vienu metu galima pasiekti įspūdingą net 57kW kombinuoto boilerio galingumą. Dražice OKCE NTR/2.2kW kombinuotuose boileriuose vanduo yra šildomas tik termofikaciniu vandeniu su maksimalia 110°C temperatūra ir 0.6 MPa slėgiu. Dražice OKCE NTR/2.2kW kombinuotuose boileriuose įmontuoti elektriniai kaitinimo elementai. Visi Dražice OKCE NTR/2.2kW netiesioginio šildymo vandens šildytuvai turi temperatūros valdiklį, kuris gali valdyti užtvarinį vožtuvą ar cirkuliacinį šildymo sistemos siurblį.

Apatinėje Dražice OKCE NTR/2.2kW kombinuotų vandens šildytuvų dalyje yra flanšas, kuris leidžia greitai ir patogiai išvalyti greitaeigio vandens šildytuvo rezervuarą.

Dažniausiai netiesioginio šildymo vandens šildytuvai Dražice OKCE NTR/2.2kW naudojami karšto vandens pašildymui nuo dujinio šildymo katilo. 200, 250 ir 300 litrų modeliai su 2 šilumokaičiais nesunkiai pajungiamu prie kelių šilumos šaltiniu vienu metu. Šio tipo vertikalus boileris yra galimas įsigyti gera kaina, internetu.

Savybės:

 • Šilumokaičio plotis - 1.45 m²
 • Elektrinis kaitinimo elementas - 2.2kW
 • Šoninis flanšas
 • Temperatūros indikatorius
 • Darbinis termostatas valdomas iš išorės
 • Didelis magnio anodas
 • Plieninė emaliuota bako talpa
 • Stora poliuretano izoliacija (be freono) - 42 mm
 • Maksimalus viršslėgis talpykloje 0,6 MPa
 • Maksimalus viršslėgis šilumokaityje 1 MPa
 • Apsauginis vožtuvas komplekte

Internetu parduodamas vertikalus boileris yra itin kokybiškas, o šiai prekei suteikiama garantija: bakui – 5 metai; elektrinėms dalims – 2 metai.

Prekės parametrai
Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 125 NTR/2.2kW
Prekės parametrai: Tūriniai vandens šildytuvai
Šildytuvo tūris, L 113
Elektrinis tenas Apsaugotas
El. galingumas, kW 2.2
Termofikacinio vandens pajungimas iš galo
Šilumokaičio galingumas, kW 32
Montavimo būdas vertikalus pastatomas
Skersmuo (D) 524 mm
Ilgis (L) 1067 mm
Nuostoliai prie T=65°C 1.1 kWh / 24 val.
Sušildymo laikas (ΔT=45°C) 03:00:00
Sušildymo laikas šilumokaičiu (ΔT=45°C) 00:12:00
Garantija elektrinėms dalims 2 metai
Garantija bakui 5 metai
Svoris (netto) 70.0 kg

Greitaeigiai netiesioginio šildymo vandens šildytuvai gali būti įvairių talpų ir tipų, jie veikia naudojant skirtingus išorinius energijos šaltinius, tokius kaip įprastas katilas, saulės kolektorius ar elektros energija. Renkantis šiuos įrenginius, labai svarbu atsižvelgti, kad jie būtų optimaliausio ir patalpoms tinkamiausio tūrio. Taip galėsite garantuoti tikslų šilumos energijos suvartojimą, todėl greitaeigis netiesioginio šildymo vandens šildytuvas bus itin ekonomiškas ir taupus variantas.

Šiai prekių kategorijai priklauso ir mūsų svetainėje parduodamas Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 125 NTR/2.2kW, kuris yra itin veiksmingas ir universalus sprendimas jūsų namams. Siūlome nieko nelaukti ir pasinaudoti van2o.lt elektroninėje parduotuvėje taikomomis akcijomis, nuolaidomis ir išpardavimais, kurių dėka Netiesioginio šildymo boileris Dražice OKCE 125 NTR/2.2kW jums kainuos pigiau nei rinkos kainomis.

Jei šiuo metu dairotės tinkamo greitaeigio netiesioginio šildymo vandens šildytuvo, tačiau nenusprendžiate, kuris prietaisas iš mūsų katalogo yra geriausias, praneškite apie tai mums ir artimiausiu metu mūsų darbuotojai su jumis susisieks bei padės išsirinkti. Jūsų įsigytą prekę pristatysime į bet kokį Lietuvos miestą – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų ir kt.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau