Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Termostatinis antikondesacinis vožtuvas OR 60°C Kv3.2 1"M 10bar

Maksimalus slėgis 10bar, Atsidarymas prie 60°C, Našumas kV 3.2, Pajungimas 1"Mx1"Mx1"M

Vieneto kaina (vnt.): 82,32 €
Termostatinis antikondesacinis vožtuvas OR 60°C Kv3.2 1"M 10bar
Aprašymas

Termostatiniai antikondesaciniai vožtuvai OR - Veikimas

Termostatinis antikondensacinis vožtuvas skirtas naudoti šildymo sistemose su kieto kuro katilu arba kieto kuro krosnele. Antikondensacinis vožtuvas užtikrina grįžtamojo vandens temperatūrą katilo šilumokaičio įėjime ne žemesnę už nustatyta vožtuvo parametruose. Antikondensacinio vožtuvo termostatinio elemento temperatūra yra kalibruojama gamykloje ir nėra reguliuojama vartotojo. Termostatinis pamaišymo vožtuvas neleidžia šaltam vandeniui patekti į katilo padavimą ir tokiu būdu apsaugo katilą nuo kondensato šilumokaityje susidarymo bei pagreitina katilo sušildymą iki darbinės temperatūros. Termostatinis vožtuvas veikia automatiškai, katilui kaistant vis daugiau karšto vandens nukreipiant į šildymo sistemą (arba akumuliacinę talpą) ir pamaišant šaltą sistemos vandenį katilo padavimą.

Kondensato susidarymo problema yra ypatingai aktuali naudojant plieninius katilus arba plienines kieto kuro krosneles su vandens kontūrais. Šilumokaičio sienelėje susidaręs kondensatas ženkliai pagreitina korozijos procesus, dėl kurių krosnelės arba katilo tarnavimo laikas gali sumažėti 2-3 kartus. Naudojant ketinį katilą kondensatas nėra toks pavojingas, bet svarbu nepamiršti, kad bet koks šildymo katilas efektyviai veikia nominaliu galingumu esant šilumokaičio temperatūrai bent 60 laipsnių, todėl trumpesnis sušildymo laikas reikštų efektyvesnį degimą ir mažiau dervų teršiančių dūmtraukį.

Termostatiniai antikondesaciniai vožtuvai OR - Charakteristikos

  • Maksimalus statinis darbinis slėgis – 10 bar
  • Maksimalus diferencinis slėgis – 1 bar
  • Minimalus srautas normaliam veikimui – 4 l/min
  • Maksimali vandens įvado T - 90 °C
  • Srauto pralaidumas (Kv) – 3.2 m3/val.
Atsisiuntimai

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau