Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kieto kuro katilas Antara K-80

Plieninis dviejų vertimų kieto kuro katilas 40-80 kW

Kieto kuro katilas Antara K-80
Aprašymas

Antara K tipo plieniniai kieto kuro katilai skirti buitinių bei nedidelių pramonių patalpų šildymui (150 - 1500 m²). Antara K tipo kieto kuro katiluose dūmų kelias tūri du vertimus. Antara K tipo kieto kuro katilų degimo kamerose yra sumontuotas didelis katalizatorius, kuris palaiko aukštesnę kuro degimo temperatūrą. Dėl Antara katilo dvejų vertimų konstrukcijos karšti dūmai keliauja dviejų laužimų kanalu nuo degimo kameros iki dūmtraukio, atiduodami šilumos energiją katilo šilumokaičiams. Į kaminą patenka jau žemos temperatūros dūmai - ne daugiau 200°C. Tokiu būdu pasiekiamas itin aukštas naudingumo koeficientas katilui dirbant maksimaliu galingumu (forsuojant), didelis atsparumas šilumos smūgiui kūrenimo pradžioje ir mažesnis malkų suvartojimas.  O tai reiškia, kad Antara K tipo kieto kuro katilai idealiai tinka šildymo sistemoms su dideliu momentiniu šilumos energijos suvartojimu - šildomos grindys, akumuliacinė talpa su priverstine vandens cirkuliacija ir pan.

Žinoma, dėl dviejų vertimų Antara K tipo katilų konstrukcijos yra keliami aukštesni reikalavimai kurui ir dūmtraukiui. Malkos turi būti aukštos kokybės ir jų drėgnumas neturėtų viršyti 15-20%. Dūmtraukio trauka privalo būti ne žemesnė, nei nurodoma gamintojo specifikacijoje. Esant nepakankamai darbinei traukai kamine rekomenduojame rinktis Antara KM arba MT tipo kieto kuro katilus, keliančius žemesnius reikalavimus kaminui ir kurui.

Visi Antara plieniniai kieto kuro katilai yra gaminami iš aukščiausios kokybės 6 mm plieno. Esant normalioms eksploatavimo sąlygoms, Antara plieninių katilų vidutinis naudojimo laikas yra 10 metų.

Prekės parametrai
Kieto kuro katilas Antara K-80
Prekės parametrai: Šildymo katilai
Katilo tipas Kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 550 - 800 m2
Katilo kuro tipas Malkos; Anglis; Breketai
Nominalus galingumas, kW 40 - 80 kW
Naudingo veikimo koeficientas, % 74 %
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Įkrovos matmenys, mm 440 x 500 mm
Degimo kameros tūris, L 325 L
Katilo vandens tūris, L 315 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo kamera
Dūmtraukio skersmuo, mm 248 mm
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 1300 mm
Katilo aukštis, mm 1615 mm
Katilo plotis, mm 680 mm
Katilo svoris, kg 750 kg
Garantija katilui 2 metai

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų