Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
  • Pašalinti Gamintojas: VIADRUS (Čekija)
Šalinti visus Filtruoti prekes
Kategorija

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 124 svečiai(-ių) online

Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai naudojami nuosavų namų arba nedidelių komercinių patalpų šildymui. Nuolat augant šildymo kainoms vis daugiau žmonių pasirenka vieną iš pigiausių šildymo būdų – medienos malkas, kiek rečiau – medienos briketus arba akmens anglį. Žinoma, kai kieto kuro katilas yra kūrenamas malkomis, briketais arba anglimi, palikti katilų be priežiūros ilgesniam laikui nederėtų – kieto kuro katilinę žiemą reikia kūrenti kasdien ir šio proceso techniškai tiesiog neįmanoma automatizuoti. Kita vertus, išlaidos šildymui sumažėja mažiausiai dvigubai lyginant su dujiniu šildymu, jau nekalbant apie miesto teikiamo šildymo tarifus. Šie katilai pristatomi į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir į kitus miestus.

van2o.lt parduotuvėje kietojo kuro katilai parduodami gera kaina Lietuvoje. Rekomenduojame nepraleisti dabar vykstančios akcijos, kai kainos yra pačios patraukliausios, ir įsigyti Jums tinkamą katilą iš patikimo šaltinio. Įprastai kieto kuro katilai pristatomi klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galima atlikti internetu. Pristatymo vietos: visa Lietuva.


Rodoma 1 - 14 iš 14

Kieto kuro katilas VIADRUS U22-10

Ketinis kieto kuro katilas 49-58.1 kW, 10 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U22-4

Ketinis kieto kuro katilas 20-23.3 kW, 4 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U22-5

Ketinis kieto kuro katilas 25-29.1 kW, 5 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U22-6

Ketinis kieto kuro katilas 30-34.9 kW, 6 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U22-7

Ketinis kieto kuro katilas 35-40.7 kW, 7 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U22-8

Ketinis kieto kuro katilas 40-46.5 kW, 8 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U22-9

Ketinis kieto kuro katilas 45-52.3 kW, 9 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U26-10

Ketinis kieto kuro katilas 46-58 kW, 10 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U26-4

Ketinis kieto kuro katilas 15.75-16.5 kW, 4 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U26-5

Ketinis kieto kuro katilas 23.5-25 kW, 5 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U26-6

Ketinis kieto kuro katilas 28.25-31 kW, 6 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U26-7

Ketinis kieto kuro katilas 33-39.5 kW, 7 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U26-8

Ketinis kieto kuro katilas 35-45.5 kW, 8 sekcijų

Kieto kuro katilas VIADRUS U26-9

Ketinis kieto kuro katilas 40.5-51.5 kW, 9 sekcijų

Rodoma 1 - 14 iš 14

Kietojo kuro katilas: iš ko pagamintas?

Kietojo kuro katilai gali būti dvejopi – pagaminti iš plieno arba ketaus (dar vadinamo špižiumi). Iš ketaus pagamintiems katilams būdingas ilgaamžiškumas, didesnis atsparumas korozijai, bet jų efektyvumas, palyginti su plieniniais, yra kur kas žemesnis, kadangi didelė dalis šilumos pašalinama iškart su dūmais. Negana to, ketinį katilą sudėtingiau valyti. O plieniniams kietojo kuro katilams būdingas labai didelis naudingumo koeficientas, jie gerokai ekonomiškesni, palyginti su ketiniais katilais. Plieniniuose katiluose malkos kūrenasi ilgiau negu iš ketaus pagamintuose. Bet iš plieno pagaminti kieto kuro katilai negali pasigirti tokiu ilgaamžiškumu kaip ketiniai katilai. Verta paminėti ir tai, kad šiuolaikiniai modernūs kietojo kuro katilai turi ventiliatorius ir elektroninius valdiklius, suteikiančius galimybę katilą valdyti gerokai paprasčiau.

Kodėl verta rinktis kietojo kuro katilą?

Kietojo kuro katilas bus geriausias pasirinkimas, jei Jums aktuali žemesnė ir katilo, ir šildymo kaina. Šis aspektas labai dažnai būna svertinis kriterijus, renkantis tokio tipo katilą. Pats katilas patrauklus neaukšta kaina, palyginti su alternatyvomis, o ir kuras – malkos ar anglis – yra gerokai pigesnis, jei lygintume su dujomis ar elektra. Bet tai dar ne viskas, yra daugiau kietojo kuro katilo privalumų:

• kietojo kuro šildymo sistema yra ilgaamžė, patikima;

• sistemos įrengimas nesudėtingas ir nereikalauja didelių investiciją;

• nepriklausomybė (pavyzdžiui, kūrenantis dujomis yra priklausomybė nuo dujų tiekimo, kūrenant elektra ir dingus elektrai, šildymas nutraukiamas, o kūrenantis kietuoju kuru nebūsite nuo nieko priklausomi).

Žinoma, kiekviena šildymo sistema turi savų privalumų, ir savų trūkumų. Kietojo kuro katilas – ne išimtis, tad verta paminėti ir kelis trūkumus. Pirmiausia, tai kietojo kuro katilas reikalaus daugiau priežiūros nei alternatyvos – šildymas dujomis ar elektra. Neigiamu apsektu kartais įvardijamas ir temperatūros svyravimas, kadangi šildymo kietuoju kuru automatizuoti neįmanoma, tad sunku palaikyti tolygią temperatūrą. Reikia įvertinti ir tai, kad šildantis kietuoju kuru atsiras papildomų darbų, pavyzdžiui, pasirūpinimas kuru, jo sandėliavimas, katilo valymas, kuro papildymas.

Kaip pasirinkti kietojo kuro katilą?

Kai kieto kuro katilų pasiūla tokia didelė, tai pasirinkti nėra lengva. Rekomenduojame įvertinti tokius aspektus, kad pasirinkimo procesas būtų paprastesnis ir tikslingesnis:

• patalpų, kurios bus šildomos, plotas;

• priimtiniausia kuro rūšis;

• ar reikės, kad katilas pašildytų ir vandenį;

• koks pageidaujamas vieno užkrovimo degimo laikas.

Šildomų patalpų plotas svarbus, kad galima būtų nustatyti, kokio galingumo katilas Jums reikalingas. Standartiškai skaičiuojama, kad 1 kW reikia 10 kvadratinių metrų apšildyti, su sąlyga, kad patalpų lubų aukštis yra nuo 2,5 iki 3 metrų. Taigi, jei Jūsų namo plotas yra 200 kvadratinių metrų, tai Jums reikalingas 20 kW galingumo kieto kuro katilas. Bet katilo galingumui pasirinkti reikėtų įvertinti ir šilumos varžą – čia svarbu, kaip apšiltintas Jūsų būsto stogas, sienos, pamatai, kokie yra langai.

Priklausomai nuo to, kokiu kuru planuojate kūrenti, rinkitės malkomis, arba anglimis kūrenamą kietojo kuro katilą. Galimas variantas – universalus katilas, kuriam tiks kelių rūšių kietasis kuras.

Vieno užkrovimo degimo laikas suponuos, kas kiek laiko reikės dėti kuro į katilą. Šis aspektas susijęs su Jūsų patogumu – kuo ilgesnis degimo laikas, tuo daugiau komforto Jums.

Kokį kietojo kuro katilą pasirinkti?

Pagal medžiagą, iš kurios pagaminti, rinkitės ketaus arba plieno katilą. Pagal kurą, rinkitės kūrenamą malkomis, anglimi, medienos briketais arba kombinuotą.

Jei patalpos mažos, investuokite į paprastą, bet kokybišką kietojo kuro katilą, kuriame yra tiesioginio degimo kamera. Didesnėms patalpoms rinkitės didesnius ir galingesnius kieto kuro katilus, kuriuose yra stambesnės degimo kameros, ventiliatorius, traukos reguliatorius.

Viršutinio ar apatinio degimo katilą pasirinkti? Jei keliate šį klausimą, turite žinoti kelis aspektus. Viršutinio degimo kieto kuro katiluose visas kuras deginamas iškart, tad gana sunku reguliuoti degimo galią. Apatinio degimo kieto kuro katiluose deginamas tik apatinis malkų sluoksnis, tad šio tipo katilai pasižymi aukštesniu efektyvumu.

Dujų generaciniai katilai yra dar viena kietojo kuro katilų rūšis, kuriai būdingas didžiausias efektyvumas, itin aukštas naudingumo koeficientas dėl katilo veikimo principo.

Kietojo kuro katilai: kaina?

van2o.lt el. parduotuvėje rinkitės iš daugiau kaip šimto kietojo kuro katilų – kiekvienas Jūsų atras geriausiai poreikius ir finansines galimybes atitinkantį sprendimą.

Kietojo kuro katilo kainą lemia tokie aspektai kaip medžiaga, iš kurios katilas pagamintas, katilo galingumas, gamintojas. Mūsų parduotuvėje labai platus kieto kuro katilų kainos požiūriu pasirinkimas: nuo 600 iki 7 000 eurų. Jei norite įsigyti aukščiausios kokybės, galingą katilą, bet stokojate reikiamos sumos – nenusiminkite, nes mūsų parduotuvėje dažnai katilams taikomos akcijos, kurių metu katilą galite įsigyti gerokai mažesne kaina!

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl itin kruopščiai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Jums siūlomi šių gamintojų kietojo kuro katilai:

• „TIS Group“;

• „Antara“;

• „Viadrus“;

• „Termodinamik“;

• „Demirdokum“;

• „Ferroli“;

• „Protherm“;

• „Atmos“.

Rinktis kietojo kuro katilą mūsų elektroninėje parduotuvėje van2o.lt labai paprasta, nes filtravimo galimybė suteikia progą rinktis katilą pagal konkrečiai Jums reikalingus parametrus, pavyzdžiui, norimą gamintoją, katilo galingumą, kurą ir kt. Tikslinga paieška lemia ne tik gerus rezultatus, bet ir brangaus Jūsų laiko taupymą!

Kietojo kuro katilai: kur įsigyti?

van2o.lt el. parduotuvėje tikrai išsirinksite geriausią Jums tinkantį kietojo kuro katilą! Čia – aukščiausia kokybė, patikimi ir rinkoje pripažinti gamintojai, patrauklios kainos, patogus pasirinkimas ir pirkimo procesas. Jei nežinote, kaip teisingai pasirinkti Jums reikalingą kietojo kuro katilą, kreipkitės – mūsų komandos specialistai visada padės, patars, atsakys į iškilusius klausimus ir pagelbės priimant pirkimo sprendimą.

van2o.lt el. parduotuvėje išsirinkite reikiamą prekę, o mes ją operatyviai ir saugiai pristatysime tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek mažuose miesteliuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Ukmergė, Mažeikiai, Jonava, taip pat Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Druskininkuose, Plungėje, Kretingoje, Visagine, Biržuose, Birštone, Rokiškyje, Tauragėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.