Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Termostatinis pajungimo mazgas OR SUNKIT PLUS 1/2"M 5bar

Maksimalus slėgis 10bar, Dinaminis slėgis 5bar, Atsidarymas prie 48°C, Reguliavimas T 35-55°C, Pajungimas 1/2"M, Darbinė T iki 100°C, Atbulinis vožtuvas ir filtras

Vieneto kaina (vnt.): 440,50 €
Termostatinis pajungimo mazgas OR SUNKIT PLUS 1/2"M 5bar
Aprašymas

Termostatiniai pajungimo mazgai Sunshine SUNKIT PLUS - Veikimas

Termostatinis pajungimo mazgas Sunshine SUNKIT PLUS pajungiamas tarp saulės kolektoriaus talpos ir momentinio vandens šildytuvo (arba dujinės vandens šildymo kolonėlės). Pajungimo mazgą SUNKIT PLUS sudaro trys termostatiniai įrenginiai: paskirstymo vožtuvas, reguliuojamas pamaišymo vožtuvas ir pamaišymo vožtuvas su fiksuota temperatūrą.  Jei iš saulės kolektoriaus sistemos paduodamo karšto vandens temperatūra yra aukštesnė nei 48°C, paskirstymo vožtuvas nukreipia srautą į reguliuojamą pamaišymo vožtuvą, kuris užtikrina vartotojo nustatytą šilto vandens temperatūrą sistemos išėjime.

Jei vandens temperatūra saulės kolektoriaus sistemoje yra žemesnė nei 48°C, paskirstymo vožtuvas nukreipia vandens srautą į pamaišymo vožtuvą su fiksuotą temperatūrą, tam kad jis atvėsintų nuvedamo į momentinį boilerį vandens temperatūrą iki 28°C. Vandens atšaldymas iki 28°C reikalingas norint užtikrinti stabilų momentinio vandens šildytuvo veikimą, nes padavus į momentinį boilerį pernelyg karštą vandenį, boileris pastoviai išsijunginės/įsijunginės. Savo ruožtu, vanduo iš momentinio vandens šildytuvo paduodamas į reguliuojamą termostatinį vožtuvą, kuris subalansuoja teikiamo vartotojui karšto vandens temperatūrą.

Apjungus visus tris komponentus į vieną įrenginį, mazgas SUNKIT PLUS užima ženkliai mažiau vietos ir yra patogus montavimui net ribotoje erdvėje. SUNKIT PLUS automatiškai blokuoja karšto vandens tiekimą dingus šalto vandens padavimui ir apsaugo nuo galimo nudegimo. Taip pat dingus karšto vandens slėgiui, mazgas SUNKIT PLUS uždaro šalto vandens padavimą apsaugodamas vartotoją nuo terminio šoko.

Termostatiniai pajungimo mazgai SUNKIT PLUS - Charakteristikos

  • Maksimalus statinis darbinis slėgis – 10 bar
  • Maksimalus dinaminis darbinis slėgis – 5 bar
  • Maksimalus įvadų slėgių skirtumas – 2÷1 bar
  • Minimalus srautas normaliam veikimui – 6 l/min
  • Maksimali vandens įvado T - 100 °C
  • Temperatūros reguliavimas – 35 ... 55 °C
  • Reguliavimo tikslumas - ± 2 °C
  • Srauto perjungimo T - 48 ± 2 °C
  • Pamaišymo vožtuvo fiksuota  T - 28 ± 2 °C
  • Srauto pralaidumas (Kv) – 1.1 m3/val.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau