Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Slėgio reduktorius su filtru OR TUETON PN40 1.0-6.5bar 3/4"M

Membraninio tipo reduktorius, Įėjimo slėgis (PN) iki 40bar, Išėjimo reguliavimas (Ps) 1-6.5bar, Darbinė T iki 80°C, Kietųjų dalelių filtras iki 500 μm

Vieneto kaina (vnt.): 120,26 €
 Prekės kiekis galimas kas 5
Slėgio reduktorius su filtru OR TUETON PN40 1.0-6.5bar 3/4"M
Aprašymas

Slėgio reduktoriai su filtru OR TUETON – Charakteristikos

Slėgio reduktorius TEUTON yra membraninio tipo automatinis redukcinis vožtuvas, pažeminantis ir stabilizuojantis slėgį vidiniame paskirstymo vandentiekyje pagal išlanksto nustatytą reikšme. Šito prietaiso naudojimas reikalingas, jei didžiausias galimas slėgis bet kuriame vandens paskirstymo sistemos taške gali pasiekti arba viršyti didžiausią leistiną darbinį slėgį, o taip pat kai yra pajungiama įranga, kurios veikimui reikalingas žemesnis slėgis. Slėgio reduktoriaus viduje yra tinklelio tipo filtras, kuris mechaniškai išvalo vandenį nuo priemaišų (smėlio, rudžių, kalkių ir t.t.) Kietosios dalelės vandenyje skatina korozinius procesus vandentiekio sistemoje ir pagreitina slėgio redukcinių vožtuvų ir kitų prie vamzdyno pajungtų prietaisų nusidėvėjimą. Visi slėgio reduktoriai TEUTON turi integruotą 500 μm kietųjų dalelių filtrą. Norint išvalyti arba pakeisti filtrą slėgio redukcinio vožtuvo demontuoti nereikia. Visi TEUTON reduktoriai turi dvi sriegines angas manometrui. Korpusas pagamintas iš 3mm storio žalvario.  Dėl tvirtos korpuso ir vidinių elementų konstrukcijos, slėgio redukciniai vožtuvai TEUTON puikiai tinka magistraliniam vandentiekiui, kur slėgis gali siekti iki 40 bar. Nerūdijančio plieno slėgio kompensacinė kamera neutralizuoja slėgio svyravimus centrinėje vandens tiekimo sistemoje, jie neįtakoja slėgio vidinėje vandens paskirstymo sistemoje.  Slėgio reduktoriaus membrana ir vožtuvo sandarinimo žiedas pagaminti iš ypatingai lanksčios Perox EPDM gumos ir yra atsparus sulipimui, o žemas trinties koeficientas sąlygoja lengvą skysčių judėjimą. Tokia konstrukcija leidžia tiksliai ir ilgam nustatyti norimą slėgį sistemoje. Slėgio reguliatoriaus vidinės ertmės buvo sukonstruotos siekiant minimalizmuoti pasipriešinimą suspensijos srautui, taip sumažinant vibracijas, triukšmo lygį, srauto nuostolius ir kavitacijos pasekmes. Net esant dideliam 3.5 m/s srautui ir įvado slėgiui 40 bar, triukšmingumas neviršys 20 dB. Visi TEUTON reduktoriai turi dvi sriegines angas manometrui. TEUTON slėgio redukciniai vožtuvai plačiau naudojami kondicionavimo sistemose, vandens tiekimo sistemose, laistymo sistemose, priešgaisrinėse sistemose ir pneumatiniuose paskirstymo vamzdynuose (nesant aerozolinėms tepalams). TEUTON reduktoriai atitinka Europos sąjungos keliamus reikalavimus ir gali būti naudojami geriamajam vandeniui ir maisto produktų pramonei.

  • Įvadinis galimas slėgis (PN) – iki 40 bar
  • Išėjimo reguliuojamas slėgis (Ps) – nuo 1 iki 6.5 bar
  • Gamybos metu nustatyta slėgio reikšmė (Ps) – 3 bar
  • Išėjimo slėgio (Ps) tolerancija, esant įvado slėgio (PN) svyravimams - ± 5 %
  • Darbinė terpės temperatūra (Ts) – nuo 0°C iki 80°C
  • Darbinės terpės – vanduo, glikolio tirpalas iki 50%, suspaustas oras
  • Filtravimas – iki 500 μm

Slėgio reduktoriai su filtru OR TUETON – Specifikacijos

Slėgio reduktorius su filtru TEUTON – Atstovo puslapis (lietuvių k.)

Slėgio reduktorius su filtru TEUTON – Gamintojo puslapis (anglų k.)

Slėgio reduktorius su filtru TEUTON – Gamintojo specifikacija (anglų k.)

Prekės parametrai
Slėgio reduktorius su filtru OR TUETON PN40 1.0-6.5bar 3/4"M
Prekės parametrai: Slėgio reduktoriai
Slėgio reduktoriaus tipas Membraninis su filtru
Įėjimo slėgis PN, bar 40
Reguliuojamas išėjimo slėgis, bar 1 - 6.5
Gamykloje nustatytas slėgis, bar 3.0
Maksimali temperatūra, °C 80
Pajungimo sriegis, " 3/4M x 3/4M
Manometro pajungimas Numatytas
Korpuso medžiaga Žalvaris

Jei įrenginėjate naujas patalpas, naują šildymo sistemą ar vonios kambaryje atliekate remontą, vien įsigyti pagrindinius santechnikos įrenginius nepakanka. Didžiulį vaidmenį čia atlieka ir smulkesnės dalys, kurių dėka užtikrinamas santechnikos prietaisų montavimas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Tad jei jus domina įvairios santechnikos dalys, jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Čia rasite slėgio reduktorių, katilinių įrangos, apsauginių vožtuvų, fitingų ir movų, automatinių nuorintojų it kitų reikiamų detalių. Dėl didelės skirtingų gaminių įvairovės čia galėsite patys susirinkti visą santechnikos komplektaciją, todėl jums nereikės gaišti laiko ir kitose parduotuvėse ieškoti papildomų detalių. Mūsų parduodamos santechnikos dalys yra patikimų, gerai vertinamų gamintojų.

Vienas pavyzdžių – Slėgio reduktorius su filtru OR TUETON PN40 1.0-6.5bar 3/4"M. Ši santechnikos dalis pasižymi puikia kokybe ir patvarumu, ji ilgai nepraras savo prekinės išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Jei jus domina Slėgio reduktorius su filtru OR TUETON PN40 1.0-6.5bar 3/4"M ir norite sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį, galite bet kada kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie ne tik puikiai išmano gamintojo nurodytą informaciją, bet ir gali klientams padėti ją pritaikyti iš praktinės pusės.

Kad jums nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių, ne itin patvarių ir kokybiškų santechnikos dalių, organizuojame įvairius išpardavimus ir akcijas, o lojaliems klientams taikome specialias nuolaidas.

Be to, visas prekes pristatome operatyviai ir ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Slėgio reduktorius su filtru OR TUETON PN40 1.0-6.5bar 3/4"M
120,26 €
 Prekės kiekis galimas kas 5
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau