Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Slėgio reduktorius RIO EXPORT PN16 1.5-7.0bar 1/2"Fx1/2"F

Membraninio tipo reduktorius, Įėjimo slėgis (PN) iki 16bar, Išėjimo reguliavimas (Ps) 1.5-7bar, Darbinė T iki 80°C, Nikeliuotas

Vieneto kaina (vnt.): 65,00 €
 Prekės kiekis galimas kas 10
Slėgio reduktorius RIO EXPORT PN16 1.5-7.0bar 1/2"Fx1/2"F
Aprašymas

Slėgio reduktoriai su kompensacine kamera – Charakteristikos

Slėgio reduktorius Rio Export su kompensacine kamera (PN16) yra automatinis membraninio tipo slėgio redukcinis vožtuvas, skirtas sumažinti ir stabilizuoti skysčio slėgį vamzdyne pagal išlanksto nustatytą normą.  Slėgio reduktoriai yra būtini, jei didžiausias galimas slėgis bet kuriame vandens paskirstymo sistemos taške gali pasiekti ar viršyti leistiną didžiausią darbinį slėgi, arba prijungus prie sistemos įrenginius, kurių normaliam funkcionavimui reikalingas žemesnis slėgis. Sustiprintas reduktoriaus vožtuvo korpusas leidžia naudoti jį išorinėse buitinio vandens tiekimo magistralėms ir vidiniame vandentiekyje, kur slėgis neviršija 16 bar (PN16). Kompensacinė kamera pašalina išorinio vandentiekio slėgio svyravimų  įtaką vidinio paskirstymo vamzdyno slėgiui. Lanksti vožtuvo diafragma pagaminta iš itin lanksčios EPDM gumos ir sutvirtinta aukšto mechaninio stiprumo poliamido audiniu. Papildomai su diafragma naudojamas O-žiedas, pagamintas iš sumažintos trinties Perox gumos, ir pasiekiamas preciziškas ilgalaikis slėgio reguliavimas. Vidinis slėgio reduktoriaus korpuso poliravimas ir judančiu dalių nebuvimas garantuoja padidintą pralaidumą, net esant minimaliam vandens suvartojimui. Diafragminio tipo Rio Export serijos redukciniai vožtuvai (PN25) su kompensacine kamera yra plačiai naudojami oro kondicionavimo įrenginiuose, buitinio vandens tiekime ir paskirstyme, laistymo sistemose, suspausto oro paskirstymo sistemose ir priešgaisrinėse sistemose. Šitie slėgio redukciniai vožtuvai pilnai atitinka Europos Sąjungos sveikatos apsaugos standartus ir reikalavimus buitiniam ir geriamajam vandeniui.

  • Įvadinis galimas slėgis (PN) – iki 16 bar
  • Išėjimo reguliuojamas slėgis (Ps) – nuo 1.5 iki 7 bar
  • Gamybos metu nustatyta slėgio reikšmė (Ps) – 3 bar
  • Išėjimo slėgio (Ps) tolerancija, esant įvado slėgio (PN) svyravimams - ± 5 %
  • Darbinė terpės temperatūra (Ts) – nuo 0°C iki 80°C
  • Darbinės terpės – vanduo, glikolio tirpalas iki 50%, suspaustas oras
Prekės parametrai
Slėgio reduktorius RIO EXPORT PN16 1.5-7.0bar 1/2"Fx1/2"F
Prekės parametrai: Slėgio reduktoriai
Slėgio reduktoriaus tipas Membraninis
Įėjimo slėgis PN, bar 16
Reguliuojamas išėjimo slėgis, bar 1.5 - 7
Gamykloje nustatytas slėgis, bar 3.0
Maksimali temperatūra, °C 80
Pajungimo sriegis, " 1/2F x 1/2F
Manometro pajungimas Numatytas
Korpuso medžiaga Nikeliuotas žalvaris

Jei įrenginėjate naujas patalpas, naują šildymo sistemą ar vonios kambaryje atliekate remontą, vien įsigyti pagrindinius santechnikos įrenginius nepakanka. Didžiulį vaidmenį čia atlieka ir smulkesnės dalys, kurių dėka užtikrinamas santechnikos prietaisų montavimas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Tad jei jus domina įvairios santechnikos dalys, jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Čia rasite slėgio reduktorių, katilinių įrangos, apsauginių vožtuvų, fitingų ir movų, automatinių nuorintojų it kitų reikiamų detalių. Dėl didelės skirtingų gaminių įvairovės čia galėsite patys susirinkti visą santechnikos komplektaciją, todėl jums nereikės gaišti laiko ir kitose parduotuvėse ieškoti papildomų detalių. Mūsų parduodamos santechnikos dalys yra patikimų, gerai vertinamų gamintojų.

Vienas pavyzdžių – Slėgio reduktorius RIO EXPORT PN16 1.5-7.0bar 1/2"Fx1/2"F. Ši santechnikos dalis pasižymi puikia kokybe ir patvarumu, ji ilgai nepraras savo prekinės išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Jei jus domina Slėgio reduktorius RIO EXPORT PN16 1.5-7.0bar 1/2"Fx1/2"F ir norite sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį, galite bet kada kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie ne tik puikiai išmano gamintojo nurodytą informaciją, bet ir gali klientams padėti ją pritaikyti iš praktinės pusės.

Kad jums nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių, ne itin patvarių ir kokybiškų santechnikos dalių, organizuojame įvairius išpardavimus ir akcijas, o lojaliems klientams taikome specialias nuolaidas.

Be to, visas prekes pristatome operatyviai ir ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Slėgio reduktorius RIO EXPORT PN16 1.5-7.0bar 1/2"Fx1/2"F
65,00 €
 Prekės kiekis galimas kas 10
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau