Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Slėgio reduktorius OR PN25 1.0-5.5bar 1"Fx1"F

Stūmoklinio tipo reduktorius, Įėjimo slėgis (PN) iki 25bar, Išėjimo reguliavimas (Ps) 1-5.5bar, Darbinė T iki 130°C, Nikeliuotas

Vieneto kaina (vnt.): 69,30 € 77,00 €
Slėgio reduktorius OR PN25 1.0-5.5bar 1"Fx1"F
Aprašymas

Slėgio reduktoriai OR PN25 – Charakteristikos

Slėgio reduktorius OR PN25 yra stūmoklinio tipo automatinis redukcinis vožtuvas, pažeminantis ir stabilizuojantis slėgį vidiniame paskirstymo vandentiekyje pagal išlanksto nustatytą reikšme. Šito prietaiso naudojimas reikalingas, jei didžiausias galimas slėgis bet kuriame vandens paskirstymo sistemos taške gali pasiekti arba viršyti didžiausią leistiną darbinį slėgį, o taip pat kai yra pajungiama įranga, kurios veikimui reikalingas žemesnis slėgis. Dėl tvirtos korpuso ir vidinių elementų konstrukcijos, slėgio redukciniai vožtuvai OR PN25 puikiai tinka vandentiekiui, kur slėgis gali siekti iki 25 bar. Kompensacinė kamera neutralizuoja slėgio svyravimus centrinėje vandens tiekimo sistemoje, jie neįtakoja slėgio vidinėje vandens paskirstymo sistemoje.  Slėgio reduktoriaus stumoklio sandarinimo žiedas pagamintas iš ypatingai lanksčios Perox EPDM gumos ir yra atsparus sulipimui, o žemas trinties koeficientas sąlygoja lengvą skysčių judėjimą. Tokia konstrukcija leidžia tiksliai ir ilgam nustatyti norimą slėgį sistemoje. Slėgio reguliatoriaus vidinės ertmės buvo sukonstruotos siekiant minimalizmuoti pasipriešinimą suspensijos srautui, taip sumažinant vibracijas, triukšmo lygį, srauto nuostolius ir kavitacijos pasekmes. OR PN25 reduktoriai atitinka Europos sąjungos keliamus reikalavimus ir gali būti naudojami geriamajam vandeniui ir maisto produktų pramonei.

  • Įvadinis galimas slėgis (PN) – iki 25 bar
  • Išėjimo reguliuojamas slėgis (Ps) – nuo 1 iki 5.5 bar
  • Gamybos metu nustatyta slėgio reikšmė (Ps) – 3 bar
  • Išėjimo slėgio (Ps) tolerancija, esant įvado slėgio (PN) svyravimams - ± 10 %
  • Darbinė terpės temperatūra (Ts) – nuo 0°C iki 130°C
  • Darbinės terpės – vanduo, glikolio tirpalas iki 50%, suspaustas oras
Prekės parametrai
Slėgio reduktorius OR PN25 1.0-5.5bar 1"Fx1"F
Prekės parametrai: Slėgio reduktoriai
Slėgio reduktoriaus tipas Stūmoklinis
Įėjimo slėgis PN, bar 25
Reguliuojamas išėjimo slėgis, bar 1 - 5.5
Gamykloje nustatytas slėgis, bar 3.0
Maksimali temperatūra, °C 130
Pajungimo sriegis, " 1F x 1F
Manometro pajungimas Numatytas
Korpuso medžiaga Nikeliuotas žalvaris

Jei įrenginėjate naujas patalpas, naują šildymo sistemą ar vonios kambaryje atliekate remontą, vien įsigyti pagrindinius santechnikos įrenginius nepakanka. Didžiulį vaidmenį čia atlieka ir smulkesnės dalys, kurių dėka užtikrinamas santechnikos prietaisų montavimas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Tad jei jus domina įvairios santechnikos dalys, jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Čia rasite slėgio reduktorių, katilinių įrangos, apsauginių vožtuvų, fitingų ir movų, automatinių nuorintojų it kitų reikiamų detalių. Dėl didelės skirtingų gaminių įvairovės čia galėsite patys susirinkti visą santechnikos komplektaciją, todėl jums nereikės gaišti laiko ir kitose parduotuvėse ieškoti papildomų detalių. Mūsų parduodamos santechnikos dalys yra patikimų, gerai vertinamų gamintojų.

Vienas pavyzdžių – Slėgio reduktorius OR PN25 1.0-5.5bar 1"Fx1"F. Ši santechnikos dalis pasižymi puikia kokybe ir patvarumu, ji ilgai nepraras savo prekinės išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Jei jus domina Slėgio reduktorius OR PN25 1.0-5.5bar 1"Fx1"F ir norite sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį, galite bet kada kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie ne tik puikiai išmano gamintojo nurodytą informaciją, bet ir gali klientams padėti ją pritaikyti iš praktinės pusės.

Kad jums nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių, ne itin patvarių ir kokybiškų santechnikos dalių, organizuojame įvairius išpardavimus ir akcijas, o lojaliems klientams taikome specialias nuolaidas.

Be to, visas prekes pristatome operatyviai ir ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau