Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Papildymo vožtuvas Rial 1/2"Fx1/2"F 0.5-4 bar

Maksimalus slėgis(PN) 10bar, Reguliuojamas slėgis(PS) 0.5-4 bar, Pajungimas 1/2"Fx1/2"F, Darbinė T iki 110°C

Vieneto kaina (vnt.): 30,00 €
Papildymo vožtuvas Rial 1/2"Fx1/2"F 0.5-4 bar
Aprašymas

Papildymo vožtuvai Rial - Veikimas

Papildymo vožtuvas Rial yra montuojamas prie uždaros šildymo sistemos maitinimo vandentiekio. Papildymo vožtuvas palaiko pastovų nustatytą sistemos slėgį ir esant slėgio kritimui automatiškai papildo šildymo sistemą vandeniu (pavyzdžiui esant avariniam vandens nupylimui iš sistemos). Papildymo vožtuvas Rail apjungia savyje slėgio reduktorių, atbulinį vožtuvą ir uždaromąjį ventilį. Užpildant ar papildant šildymo sistemą Rial vožtuvas atsidaro ir leidžią į sistemą termofikatą (arba vandenį). Pasiekus nustatytą darbinį slėgį vožtuvas užsidaro ir palaiko nustatytą sistemos slėgį. Apatinėje papildymo vožtuvo dalyje yra tinklelio tipo mikrodalelių filtras (<400mkm) apsaugantis sistemą nuo kietųjų dalelių ir užtikrinantis stabilų papildymo vožtuvo ir visus šildymo sistemos veikimą. Atbulinis vožtuvas neleidžia šildymo sistemos termofikatui patekti į padavimo vandentiekį. Papildymo vožtuvai Rial turi 2 papildomas angas, į kurias galima įsukti manometrą tiksliam slėgio stebėjimui. Papildymo vožtuvas taip pat turi rankinį uždaromajį ventilį, leidžiantį pilnai izoliuoti padavimo vandentiekį nuo šildymo sistemos termofikato. Tai ypatingai praverčia atliekant profilaktikos/remonto darbus arba avarijos atveju.

Papildymo vožtuvai Rial - Techninės charakteristikos

  • Maksimalus galimas slėgis (PN) – 10 bar
  • Reguliuojamas slėgio diapazonas (PS) – 0.5-4 bar
  • Leistina darbinė temperatūra -0...110 °C
  • Maksimali leistina glikolio koncentracija – 50%
  • Kietujų dalelių filtravimas (S) - <400 mkm
  • Pajungimas – vidinis sriegis 1/2“ (pagal ISO 228/1)
Atsisiuntimai

Jei įrenginėjate naujas patalpas, naują šildymo sistemą ar vonios kambaryje atliekate remontą, vien įsigyti pagrindinius santechnikos įrenginius nepakanka. Didžiulį vaidmenį čia atlieka ir smulkesnės dalys, kurių dėka užtikrinamas santechnikos prietaisų montavimas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Tad jei jus domina įvairios santechnikos dalys, jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Čia rasite slėgio reduktorių, katilinių įrangos, apsauginių vožtuvų, fitingų ir movų, automatinių nuorintojų it kitų reikiamų detalių. Dėl didelės skirtingų gaminių įvairovės čia galėsite patys susirinkti visą santechnikos komplektaciją, todėl jums nereikės gaišti laiko ir kitose parduotuvėse ieškoti papildomų detalių. Mūsų parduodamos santechnikos dalys yra patikimų, gerai vertinamų gamintojų.

Vienas pavyzdžių – Papildymo vožtuvas Rial 1/2"Fx1/2"F 0.5-4 bar. Ši santechnikos dalis pasižymi puikia kokybe ir patvarumu, ji ilgai nepraras savo prekinės išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Jei jus domina Papildymo vožtuvas Rial 1/2"Fx1/2"F 0.5-4 bar ir norite sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį, galite bet kada kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie ne tik puikiai išmano gamintojo nurodytą informaciją, bet ir gali klientams padėti ją pritaikyti iš praktinės pusės.

Kad jums nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių, ne itin patvarių ir kokybiškų santechnikos dalių, organizuojame įvairius išpardavimus ir akcijas, o lojaliems klientams taikome specialias nuolaidas.

Be to, visas prekes pristatome operatyviai ir ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų