Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Automatinis atbulinis vožtuvas OR KORY žalvarinis 1"Fx1"F 16bar

Maksimalus slėgis(PN) 16bar, Pajungimas 1"Fx1"F, Darbinė T nuo -15 iki +100°C

Vieneto kaina (vnt.): 34,06 €
Automatinis atbulinis vožtuvas OR KORY žalvarinis 1"Fx1"F 16bar
Aprašymas

Automatiniai atbuliniai vožtuvai OR KORY - Aprašymas

Automatinis atbulinis vožtuvas OR KORY naudojamas šildymo ir (arba) karšto vandens tiekimo sistemoje kartu su cirkuliaciniai siurbliais atbulinės savaiminės cirkuliacijos prevencijai. Atbulinio vožtuvo KORY viduje esantis gravitacinis obturatorius stabdo savaiminę vandens cirkuliaciją tose sistemose, kur vandens temperatūra reguliuojama termostatu, valdančiu siurblį. Tokioje sistemoje užtikrinama, kad vanduo patenka į šildymo įrenginius tik veikiant cirkuliaciniam siurbliui. Veikiant siurbliui termofikatas pakelia obturatorių ir pasiekia šildymo prietaisus (pvz. radiatorius). Pasiekus nustatytą kambario temperatūrą, termostatas išjungia siurblį ir obturatorius momentaliai užsidaro (veikdamas spyruoklės), pilnai izoliuodamas šilumos šaltinį nuo šildymo įrengimų.

Automatinio atbulinio vožtuvo šone esanti rankenėlė leidžia atjungti obturatoriaus suveikimą. Tokiu atveju vožtuvas bus visada atviras – šito gali reiketi vandens iš sistemos nuleidimui ir pan.

Jei automatinis vožtuvas KORY nenaudojamas, sustabdžius siurblį, sistemoje atsiranda savaiminė termofikato cirkuliacija ir šiluma bus ir toliau perduodama nuo šilumos šaltinio šildymo prietaisams, kuo pasiekoje atsiras nekontroliuojamas aplinkos šildymas ir temperatūros augimas virš termostato nustatytos normos.

Automatiniai atbuliniai vožtuvai OR KORY - Techninės charakteristikos

  • Maksimalus galimas slėgis (PN) – 16 bar
  • Užsidarymo slėgis – 0,05bar
  • Leistina darbinė temperatūra nuo -15 iki +100 °C
  • Maksimali leistina glikolio koncentracija – 50%
  • Pajungimas – vidinis sriegis 1“ (pagal ISO 228/1)
Atsisiuntimai

Jei įrenginėjate naujas patalpas, naują šildymo sistemą ar vonios kambaryje atliekate remontą, vien įsigyti pagrindinius santechnikos įrenginius nepakanka. Didžiulį vaidmenį čia atlieka ir smulkesnės dalys, kurių dėka užtikrinamas santechnikos prietaisų montavimas, priežiūra ir ilgaamžiškumas. Tad jei jus domina įvairios santechnikos dalys, jų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Čia rasite slėgio reduktorių, katilinių įrangos, apsauginių vožtuvų, fitingų ir movų, automatinių nuorintojų it kitų reikiamų detalių. Dėl didelės skirtingų gaminių įvairovės čia galėsite patys susirinkti visą santechnikos komplektaciją, todėl jums nereikės gaišti laiko ir kitose parduotuvėse ieškoti papildomų detalių. Mūsų parduodamos santechnikos dalys yra patikimų, gerai vertinamų gamintojų.

Vienas pavyzdžių – Automatinis atbulinis vožtuvas OR KORY žalvarinis 1"Fx1"F 16bar. Ši santechnikos dalis pasižymi puikia kokybe ir patvarumu, ji ilgai nepraras savo prekinės išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. Jei jus domina Automatinis atbulinis vožtuvas OR KORY žalvarinis 1"Fx1"F 16bar ir norite sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį, galite bet kada kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie ne tik puikiai išmano gamintojo nurodytą informaciją, bet ir gali klientams padėti ją pritaikyti iš praktinės pusės.

Kad jums nereikėtų taupyti ir rinktis pigiausių, ne itin patvarių ir kokybiškų santechnikos dalių, organizuojame įvairius išpardavimus ir akcijas, o lojaliems klientams taikome specialias nuolaidas.

Be to, visas prekes pristatome operatyviai ir ne tik į didžiuosius miestus, tokius kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų