Granulinės krosnelės yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško galingo, nedidelio, mažai priežiūros reikalaujančio įvairių patalpų šildymo įrenginio.

Granulinių krosnelių efektyvumas yra ypač aukštas – jis siekia net 80-90 proc. Šias krosneles verta montuoti, kai norima aprūpinti nuosavą namą, sodo namelį, garažą ar kitas patalpas šiluma. Gamindama karštą techninį vandenį, krosnelė nukreipia jį į radiatorius sienose, grindyse ir pan., taip aprūpindama erdvę malonia šiluma. Dabar gamintojai siūlo ir tiesioginio bei kanalinio oro granulines krosneles, kurioms nereikia radiatorių ar vamzdynų, nes šiluma iš krosnelės eina tiesiai į aplinką.

 

Be to, šiuolaikiniam žmogui vis labiau rūpi jo gyvenamoji ar darbo aplinka, tad įdomus ir originaliomis detalėmis praturtintas interjeras tampa vienu iš aktualiausių sprendimų įrengiant patalpas. Granulinės krosnelės pasižymi išskirtiniu dizainu, funkcionalumu, neperdėtais, o kartais net visiškai minimaliais apdailos elementais. Dėl šios priežasties jos idealiai dera prie modernaus, skandinaviško interjero.

Labai dažnai prieš planuojant šildymo sistemą ir įrenginius, žmonės abejoja, ar geriau įsigyti granulinę krosnelę ar įsirengti malkomis kūrenamą tradicinį židinį? Tiek vienas, tiek kitas namuose gali sukurti jaukumą ir aprūpinti patalpas malonia šiluma, tačiau granulines krosneles verčiau rinktis tiems, kurie neturi daug laiko, nori praktiško šildymo sprendimo. Minimalios priežiūros reikalaujančios granulinės krosnelės pareikalaus visai nedaug laiko sąnaudų: kartą įpylus į krosnelę medienos granulių, jos kūrensis kurį laiką automatiškai, bus palaikoma stabili šiluma. Be to, šios krosnelės skleidžia didesnę kaitrą nei įprasti židiniai. Norintiems sutaupyti pinigų, laiko, tačiau turėti šiltus namus, neabejotinai, reikėtų rinktis granulinę krosnelę.