Renkantis, kokie elektriniai boileriai būtų tinkami įsirengti namuose, visuomet įvertinamas gyventojų skaičius. Vienam žmogui nusiprausti duše paprastai reikia apie 30 litrų karšto vandens. Jeigu šeimą sudaro trys asmenys, reiškia, kad elektrinis vandens šildytuvas turės būti iki 100 litrų talpos. Jeigu yra naudojamas ne tik dušas, bet ir maudomasi vonioje, elektrinis vandens šildytuvas turės būti didesnės talpos, 150-200 litrų, nes vonioje sunaudojama daugiau karšto vandens nei prausiantis duše.

Naujai įrengtuose kotedžuose ir butuose dabar dažnai montuojami dveji elektriniai vandens šildytuvai: vienas, didesnis vonios kambaryje, ir mažesnis virtuvėje po kriaukle. Taip išvengiama sudėtingo ir ne visada įmanomo vamzdžių pravedimo iš vonios patalpos iki virtuvės.

Kalbant apie ekonomiškumą ir karšto vandens paruošimo kainą, šiuolaikiniai gamintojai skiria didelį dėmesį boilerio šilumos izoliacijai, tokiu būdu mažinant energijos nuostolius. Dėl to svarbu atkreipti dėmesį, ar pasirinktame boilerio modelyje yra užtikrinta tokia šilumos izoliacija.

Įdomi rinkos naujovė yra tai, kad kai kurie modeliai turi vadinamąją „ECO“ funkciją. Tai reiškia, kad boileris pirmą savaitę fiksuoja, kada žmogus vartoja vandenį, ir nuo antros savaitės jau pradeda veikti, ruošti šiltą vandenį pagal šį sudarytą ritmą. Tai patogu ir taupu žmonėms, kurie gyvena ir naudojasi dušu ar vonia reguliariai. Tačiau jeigu žmogus naudojasi vandeniu chaotiškai arba turi boilerį sodo namelyje, kur apsilanko tik kartą per savaitę, ši funkcija neturės prasmės.

Renkantis boilerį internetu, patogu palyginti visas jo funkcijas ir pranašumus lyginant su kitomis tos pačios kategorijos prekėmis. Taip pat galima skirti daugiau laiko įsitikinimui, kokios garantijos yra suteikiamos pasirinktai prekei. Be to, renkantis boilerį internetu galima pasikonsultuoti su specialistais taip pat, kaip ir įsigyjant jį parduotuvėje. Svarbiausia yra įvertinti, kokie yra būtent jūsų karšto vandens poreikiai, kad būtų užtikrintas visų namiškių komfortas.