Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Magnetinis purvo atskirtuvas OR VORTEX 3/4"Fx3/4"F

Maksimalus darbinis slėgis(PN) 3bar, Pajungimas tiesus arba kampinis 3/4"F, Darbinė T iki 90°C, Našumas iki 3.8 m3/val., 2 neodiminiai magnetai N35M, Sukūrinė purvo atskirimo technologija VORTEX

Vieneto kaina (vnt.): 92,00 €
Magnetinis purvo atskirtuvas OR VORTEX 3/4"Fx3/4"F
Aprašymas

Purvo atskirtuvas OR VORTEX - Aprašymas

VORTEX, naujas OFFICINE RIGAMONTI purvo atskirtuvas, naudojantis išcentrinę jėgą ir stiprų magnetinį lauką nešvarumams ir metaliniams dalelėms pašalinti iš šildymo sistemos skysčio.

Normalaus katilo veikimo metu dėl korozinių procesų ir nuosėdų, susidaro smėlis, geležies liekanos ir kitos priemaišos. Jos cirkuliuoja uždaroje sistemoje ir pradeda kauptis. Susikaupęs purvas sumažina sistemos efektyvumą ir gali sukelti triukšmą ar net rimtus sutrikimus.

KODĖL TURĖČIAU NAUDOTIS VORTEX? Dėl dviejų galingų magnetų, kurie pritraukia metalines daleles, ir novatoriškos cikloninės sistemos, kuri atskiria purvą nuo vandens, VORTEX atskiria kenksmingas priemaišas ir neleidžia joms grįžti į sistemą, užtikrinant katilo apsaugą ir visada švarų šilumnešį.

Šildymo sistemos vanduo tiekiamas į prietaiso įvadą ir sukamas pagrindinėje filtro kameroje yra stumiamas į specialius korpuso kanalus. Išcentrinės jėgos pagalba priemaišos nukreipiamos į pagrindinės kameros korpuso sieneles. Patekus į nukreipimo kanalus, priemaišos patenką į purvo surinkimo apatinį skyrių. Išvalytas šilumnešis patenka į šildymo sistemą iš centrinės korpuso angos.

Galimas tiesus ar kampinis VORTEX purvo atskirtuvo pajungimas. Numatytas greitas priemaišų išmetimas neišardžius purvo atskirtuvo. Nereikalingas rutulinių ventilių montavimo.

Atsisiuntimai

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau