Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 125

Boileris 125L, Galia 2.2kW, Horizontalus, Pajungimas universalus, Matmenys 524x1067mm, Apsaugotas kaitinimo elementas

Vieneto kaina (vnt.): 308,76 € 498,00 €
Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 125
Prekės aprašymas

Aprašymas:

Dražice OKCV kombinuoti vandens šildytuvai yra horizontalūs pakabinami boileriai, kurių tūris yra 125 - 200 litrų. Atstumas tarp tvirtinimo varžtų nesikeitė per visą Dražice OKCV vandens šildytuvų gyvavimo istorija. Todėl senas atitarnavęs kombinuotas vandens šildytuvas gali būti lengvai pakeistas nauju. Dražice OKCV kombinuoti vandens šildytuvai montuojami horizontaliai ant specialių kronšteinų, kurie pateikiami boilerio komplekte. Be abejo, Dražice OKCV horizontalų kombinuota vandens šildytuvą galima sumontuoti ant bet kokios tinkamos horizontalios konstrukcijos.

Dražice OKCV serijos Dražice kombinuoti boileriai yra kombinuoti. Vanduo juose yra šildomas elektra ir termofikaciniu šildymo sistemos vandeniu. Elektra vanduo yra šildomas keraminiu kaitinimo elementu. Keraminis kaitinimo elementas yra apsaugotas nuo tiesioginio kontakto su vandeniu. Tai užtikrina kombinuoto vandens šildytuvo (boilerio) saugumą ir žymiai ilgesnį tarnavimo laiką. Taip pat vanduo gali būti šildomas spiraliniu šilumokaičiu, pajungtu prie šildymo sistemos su maksimalia 110°C temperatūra ir 0.4 MPa slėgiu. Šilumokaičio našumas tiesiogiai priklauso šilumos šaltinio galingumo. Dražice OKCV kombinuoto vandens šildytuvo šilumokaitis dirba priverstinės cirkuliacijos režimu arba beslėginio kaupimo režimu. Karšto vandens daviklis sumontuotas toje pat gilzėje, kur ir elektros davikliai.

Paprastai kombinuoti vandens šildytuvai  (kombinuoti boileriai) Dražice OKCV naudojami patalpose su centrine šildymo sistema, maitinama nuo kieto kuro arba dujų katilo.  Vasaros metu nenaudojant šildymo katilo vanduo sėkmingai šildomas elektra. Ypatingai patogu ir efektyvu naudoti žemesnius naktinius elektros tarifus - vanduo šildomas naktį, o vartojamas diena. Taipogi, šie kombinuoti boileriai turi universalų termofikacinio vandens pajungimą, o šio tipo horizontalus boileris yra galimas įsigyti gera kaina, internetu.

  • Šilumokaičio plotis - 0.70 m²
  • Temperatūros indikatorius
  • Sausas keraminis šildymo elementas
  • Darbinis termostatas valdomas iš išorės
  • Apsauginis termostatas
  • Didelis magnio anodas
  • Plieninė emaliuota bako talpa
  • Stora poliuretano izoliacija (be freono) - 42 mm
  • Apsauginis vožtuvas komplekte

Internetu parduodamas horizontalus boileris yra itin kokybiškas, o šiai prekei suteikiama garantija: bakui – 5 metai; elektrinėms dalims – 2 metai.

Prekės parametrai
Kombinuotas vandens šildytuvas Dražice OKCV 125
Prekės parametrai: Tūriniai vandens šildytuvai
Šildytuvo tūris, L 125
Elektrinis tenas Apsaugotas
El. galingumas, kW 2.2
Termofikacinio vandens pajungimas universalus
Šilumokaičio galingumas, kW 16.8
Montavimo būdas horizontalus
Skersmuo (D) 524 mm
Ilgis (L) 1067 mm
Nuostoliai prie T=65°C 1.09 kWh / 24 val.
Sušildymo laikas (ΔT=45°C) 03:12:00
Sušildymo laikas šilumokaičiu (ΔT=45°C) 00:26:00
Garantija elektrinėms dalims 2 metai
Garantija bakui 5 metai
Svoris (netto) 59.0 kg

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų