Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kombinuotas vandens šildytuvas Atlantic STEATITE 200 M BE

Boileris 200 L, Elektrinio šildymo elemento galia 2.4 kW, Šilumokaitis 16.7 kW, Vertikalus, Matmenys 575x1480 mm, Apsaugotas kaitinimo elementas, 230/400 V, Našumas 630L/val, Šilumokaičio pajungimas dešinėje

Vieneto kaina (vnt.): 545,00 € 771,00 €
Kombinuotas vandens šildytuvas Atlantic STEATITE 200 M BE
Aprašymas

Kombinuoti vandens šildytuvai Atlantic Steatite 200 M BE su sausu apsaugotu nuo sąlyčio su vandeniu kaitinimo elementu ir šilumokaičiu. Sausas kaitinimo elementas šildo vandenį tolygiau ir greičiau nei klasikinis tenas, nes bendras elemento plotas yra didesnis nei standartinio. Dėl to didėja šiluminis laidumas ir šiluma yra efektyviau perduodama vandeniui. Kadangi Steatite kaitinimo elemento karkasas yra keramikinis, net ir atjungus elektrą nuo teno kontaktų, keramikoje akumuliuota šiluma vis dar yra perduodama vandeniui. Atlantic Steatite 200 M BE šildytuvuose montuojamas 0.69 m2 pločio šilumokaitis, kuris užtikrina apie 25.6 kW galią.

Atlantic Steatite 200 M BE boileriuose keramikiniai sausi kaitinimo elementai naudojami kartu su tiksliais kapiliariniais termostatais. Tokios šildymo sistemos termodinaminės savybės leidžia pasiekti net iki 15% žemesnį elektros suvartojimą ir padidinti vartotojų komforto lygį. Įmontuotas šilumokaitis kartu su sausu kaitinimo elementu leis pasiekti didesnį efektyvumą nei šildant vandenį tik elektriniu tenu. Boileriai Atlantic Steatite 200 M BE yra vertikaliai pakabinami prie sienos (laikikliai komplekte).

Prekės parametrai
Kombinuotas vandens šildytuvas Atlantic STEATITE 200 M BE
Prekės parametrai: Tūriniai vandens šildytuvai
Šildytuvo tūris, L 200
Elektrinis tenas Apsaugotas
El. galingumas, kW 2.4
Termofikacinio vandens pajungimas iš dešinės
Šilumokaičio galingumas, kW 16.8
Montavimo būdas vertikalus
Aukštis 1480 mm
Gylis 595 mm
Skersmuo (D) 575 mm
Nuostoliai prie T=65°C 1.31 kWh / 24 val.
Garantija elektrinėms dalims 2 metai
Garantija bakui 5 metai

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau