Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
  • Pašalinti Gamintojas: Jonix (Italija)
Šalinti visus

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 312 svečiai(-ių) 

Oro valytuvai ir jonizatoriai

Oro užterštumas – opi didmiesčių problema, trikdanti kvėpavimą, sukelianti įvairių alergijų paūmėjimą bei turinti didelę įtaką mūsų miegui. Dėl pernelyg užteršto oro juntamas nuovargis, sutrinka medžiagų apykaita, greičiau veisiasi įvairios bakterijos ir pan. Vienas efektyviausių būdų viso to išvengti ir išvalyti orą – oro jonizatoriai.

Oro jonizatoriai – tai prietaisai, kurie elektra įkrauna oro molekules bei išvalo patalpų, kambarių orą. Šis procesas vyksta kuomet oro valytuvas anijonus generuoja esant neigiamai vainikinei iškrovai. Taip neigiamo krūvio elektronai įgyja pakankamai energijos ir gali sukelti greitą jonizacijos procesą. Susidūrę su oro dalelėmis, jie generuoja anijonus. Kitaip tariant, oro jonizatoriai sukuria neigiamus jonus bei iškrauna juos į orą. Neigiami jonai prisijungia prie patalpose esančių teigiamo krūvio dalelių, pavyzdžiui, dulkės, bakterijos ir pan. Šioms dalelėms kartu susikibus, sunkesnės purvo dalelės atsiduria ant žemės ir jas galite panaikinti su kitais nešvarumais.


Rodoma 1 - 6 iš 6

Oro valytuvas-jonizatorius Jonix Cube White

Oro valytuvas-jonizatorius, Tinkamas patalpoms iki 85 m2, Oro srautas iki 40 m3/h, Integruotas jonizatorius, Šaltosios plazmos technologija, Pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, kvapus ir alergenus, Matmenys - 238x238x260 mm

Kaina: 610,00 €
Oro valytuvas-jonizatorius Jonix Cube Nero

Oro valytuvas-jonizatorius, Tinkamas patalpoms iki 85 m2, Oro srautas iki 40 m3/h, Integruotas jonizatorius, Šaltosios plazmos technologija, Pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, kvapus ir alergenus, Matmenys - 238x238x260 mm

Kaina: 610,00 €
Oro valytuvas-jonizatorius Jonix Steel 1C

Oro valytuvas-jonizatorius, Tinkamas patalpoms iki 40 m2, Oro srautas iki 160 m3/h, Integruotas jonizatorius, Šaltosios plazmos technologija, Pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, kvapus ir alergenus, Matmenys - 190x375x150 mm

Kaina: 1 100,00 €
Oro valytuvas-jonizatorius Jonix Steel 2C

Oro valytuvas-jonizatorius, Tinkamas patalpoms iki 80 m2, Oro srautas iki 160 m3/h, Integruotas jonizatorius, Šaltosios plazmos technologija, Pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, kvapus ir alergenus, Matmenys - 320x400x260 mm

Kaina: 1 950,00 €
Oro valytuvas-jonizatorius Jonix Steel 4C

Oro valytuvas-jonizatorius, Tinkamas patalpoms iki 200 m2 (2.5 m aukščio), Oro srautas iki 160 m3/h, Integruotas jonizatorius, Šaltosios plazmos technologija, Pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, kvapus ir alergenus, Matmenys - 320x400x260 mm

Kaina: 2 140,00 €
Oro valytuvas-jonizatorius Jonix Steel 2F

Oro valytuvas-jonizatorius, Tinkamas patalpoms iki 400 m2 (2.5 m aukščio), Oro srautas iki 320 m3/h, Integruotas jonizatorius, Šaltosios plazmos technologija, Pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, kvapus ir alergenus, Matmenys - 310x750x260 mm

Kaina: 2 380,00 €

Rodoma 1 - 6 iš 6

Kokybiškas bei funkcionalus oro sterilizatorius pašalina visus ore esančius teršalus, o jonizatoriai veikia net ir įvairias jame sklandančias daleles, mikroorganizmus bei nemalonius kvapus, atkeliaujančius iš lauko.

Oro valytuvas gali būti naudojamas gyvenamosiose, gamybinės, visuomeninės ar komercinės paskirties patalpose. Tyliai veikiantys prietaisai užtikrina ramią aplinką bei naikina dulkes, dulkių erkutes, virusus, pelėsius ir t. t. Moderniems, šiuolaikiniams oro sterilizatoriams nereikalinga sudėtinga priežiūra, tokie įrenginiai naudoja mažai elektros energijos ir pasižymi patrauklia kaina.

Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti puikių oro jonizatorių pigiau nei rinkos kainomis. Nuolat skelbiame įvairias akcijas, o prekes siunčiame ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys), bet ir visoje šalyje.

van2o.lt – visiškam komfortui namuose!

Oro valytuvai, jonizatoriai: kaip teisingai pasirinkti?

Rinkoje oro valytuvų pasirinkimas platus: tai yra privalumas, bet drauge ir apsunkina pirkimo procesą. Pateikiame naudingų patarimų, kaip nesuklysti renkantis šį prietaisą.

Pirmiausia įvertinkite patalpų, kurių oras bus valomas, plotą ir palyginkite jį su oro valytuvo efektyvaus naudojimo plotu. Pastarasis neturėtų būti mažesnis nei Jūsų patalpų plotas.

Koks oro srautas yra perfiltruojamas per valandą – tai dar vienas reikšmingas aspektas, kurį būtina įvertinti, norint mėgautis oro valytuvo teikiamais privalumais. Šis kriterijus padės įvertinti, kiek kartų visą patalpos orą valytuvas perfiltruos per valandą. Rekomenduojama, kad šis skaičius būtų maždaug 6–8 kartai.

Dažnai vienu lemiamų kriterijų pirkimo procese būna kaina. Rekomenduojame įvertinti ne tik paties prietaiso kainą, kuri gali svyruoti nuo mažos iki pakankamai aukštos. Įvertinkite ir kitas išlaidas, kurias patirsite eksploatuodami oro valytuvą, pavyzdžiui, filtro keitimas, filtro kaina ir kiek kartų per metus reikės jį keisti, taip pat prie išlaidų priskaičiuokite ir elektros suvartojimą. Tad nepulkite pirkti pigiausio prietaiso, paskaičiuokite, kas naudingiau ilgalaikėje perspektyvoje.

Oro valytuvai turi filtrą, kuris labai svarbus renkantis prietaisą. Rekomenduojame prioritetą teikti Hepa filtrą turintiems oro valytuvams.

Oro valytuvai-jonizatoriai – tokie prietaisai pasižymi didesniu funkcionalumu, jie suteikia daugiau galimybių.

Įvertinkite ir oro valytuvo elektros energijos suvartojimą, kadangi šis prietaisas veiks nuolat, todėl šis kriterijus labai reikšmingas. Taip pat verta atsižvelgti ir į prietaiso triukšmo lygį – dėl savo pačių komforto.

Kiek kainuoja oro valytuvai ir jonizatoriai?

van2o.lt el. parduotuvėje siūlome kokybiškus, funkcionalius oro valytuvus, jonizatorius, kurie užtikrins efektyvų patalpų oro valymą. Oro valytuvai kainos požiūrius skiriasi, nes kainai įtakos turi įvairūs aspektai, pavyzdžiui, gamintojas, elektros sąnaudos, papildomos funkcijos, oro srautas ir kt.

Mūsų parduotuvėje oro valytuvų kainos startuoja maždaug nuo 80 eurų, o brangiausi prietaisai kainuoja kiek daugiau nei keturi šimtai eurų. Platus pasirinkimas tiek funkcijų, tiek kainos požiūriu leis išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį oro valytuvą. Jei norite mokėti pigiau, pasinaudokite mūsų parduotuvėje neretai taikomomis akcijomis, kurių metu reikalingą kokybišką daiktą įsigysite kur kas mažesne kaina.

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl itin kruopščiai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Jums siūlomi rinkoje puikiai žinomų ir aukštas pozicijas užsitarnavusių gamintojų oro valytuvai, jonizatoriai:

• portugalų gamintojo „Airfree“;

• Didžiosios Britanijos gamintojo „Bionaire“;

• šveicarų gamintojo „Boneco“.

Oro valytuvai, jonizatoriai: kur įsigyti?

Mūsų parduotuvėje išsirinksite Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį oro valytuvą. Jei abejojate savo sprendimu ar nežinote, į kokius kriterijus atsižvelgti, koks oro valytuvas, jonizatorius yra naudingiausias Jums, mielai padėsime. Mūsų specialistai atsakys į iškilusius klausimus, patars ir padės priimti teisingą sprendimą.

Užsisakyti prekes galite įsidėję jas į pirkinių krepšelį arba užsakymą pateikę el. paštu ar telefonu. Jūsų užsisakytą oro valytuvą ir kitas prekes pristatysime pageidaujamu adresu bet kurioje Lietuvos vietoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Ukmergė, Tauragė, Alytus, taip pat Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Druskininkuose, Biržuose, Zarasuose, Kretingoje, Kėdainiuose, Jonavoje, Birštone ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.