Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kieto kuro katilas Antara K-12МT

Plieninis аpatinio degimo kieto kuro katilas 6 - 12 kW su viengubu šilumokaičiu, Apšildomas plotas iki 120 m2, Dūmtraukio skersmuo - 158 mm, Malkų ilgis - iki 310 mm, Įkrovos tūris - 84 l, Vandens talpa katile - 45 l, Naudingumo koeficientas - 70 %

Kaina: 1 556,00 €
Kieto kuro katilas Antara K-12МT
Aprašymas

Kieto kuro katilas Antara K-12MT. Antara MT tipo plieniniai kieto kuro katilai skirti nedidelių patalpų šildymui (40 - 300m²). Antara MT tipo katilai yra apatinio degimo kieto kuro katilai su viengubu šilumokaičiu. Degimo zonoje yra didelis keramikinis katalizatorius, užtikrinantis aukštesnę degimo temperatūrą. Dūmų išmetimo kanalas yra tiesus ir pakankamai trumpas (lyginant su K tipo arba KM tipo katilais), todėl MT tipo katilai idealiai tinka patalpoms su silpna kamino trauka (pvz. senas kaimo namas ir pan.) Dirbant nominaliu režimu Antra MT tipo katilai pasiekia pakankamai aukštą naudingumo koeficientą - 70%. MT tipo kieto kuro katilai puikiai tinka šildymo sistemoms su savaimine (gravitacine) termofikacinio vandens cirkuliacija. Pajungiant Antara MT tipo katilą į sistemą su priverstine cirkuliacija reikėtų ypatingą dėmesį skirti katilo apkrovos ribojimui siekiant išvengti šilumos smūgio.

Žinoma, dėl trumpo dūmų kelio kuras sudega kiek greičiau ir dalis šilumos išmetama į kaminą. Bet iš kitos pusės, dėl aukštos dūmų temperatūros dūmtraukio sistemoje ir kieto kuro katile nesusirenka kondensatas, kuris yra labai kenksmingas katilui. Nors kuras ir sudega kiek greičiau, bet dėl greitesnio degimo proceso nei katilo, nei kamino neužteršia dervos. Dėl šitos priežasties MT tipo katiluose nėra numatyto šoninio valymo. Dėl aukščiau minėtų MT tipo katilo techninių savybių jam tinka žemesnės kokybės malkos (drėgnos, gali būti klijuotos ir pan.)

Antra MT tipo katilai turi labai dideles pakuras, pranokstančias esančius rinkoje analogus (tiek Lietuvos gamintojų, tiek užsienio).

Visi Antara plieniniai kieto kuro katilai yra gaminami iš aukščiausios kokybės 6 mm plieno. Esant normalioms eksploatavimo sąlygoms, Antara plieninių katilų vidutinis naudojimo laikas yra 10 metų.

Prekės parametrai
Kieto kuro katilas Antara K-12МT
Prekės parametrai: Šildymo katilai
Katilo tipas Kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 iki 120 m2
Katilo kuro tipas Malkos; Anglis
Nominalus galingumas, kW 6 - 12 kW
Naudingo veikimo koeficientas, % 70 %
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Degimo kameros tūris, L 84 L
Katilo vandens tūris, L 45 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo kamera
Dūmtraukio skersmuo, mm 158 mm
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 645 mm
Katilo aukštis, mm 1045 mm
Katilo plotis, mm 480 mm
Katilo svoris, kg 206 kg
Garantija katilui 2 metai

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau