Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
 • Pašalinti Kategorija: Hidroforai ir išsiplėtimo indai
 • Pašalinti Pajungimo diametras, ": 1¼
Šalinti visus Filtruoti prekes
Talpa, L

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 598 svečiai(-ių) 

Hidroforai ir išsiplėtimo indai

Hidroforas ir issipletimo indasHidroforai geriamojo vandens sistemoms yra skirti geriamojo vandens tiekimo sistemoms. Hidroforų tipai yra du: membraniai ir diafragminiai. Membraninis hidroforas dažniausiai naudojamas vandens tiekimo sistemų ir siurblių darbo stabilizavimui, pastovaus sistemos slėgio užtikrinimui ir hidrosmūgių kompensacijai. Juos galima naudoti karšto vandens tiekimo sistemose ir šildymo sistemose.

Diafragminiai hidroforai idealiai tinka daugelyje sričių: slėgio kėlimo, šiluminio išsiplėtimo, laistymo, hidraulinių smūgių slopinimo sistemose. Renkantis tinkamiausią variantą, vertėtų atkreipti dėmesį į vandens slėgio ribą – atlikti tyrimai rodo, jog jeigu ji didesnė, nei 3 bar, geriau rinktis membraninio tipo hidroforą, o visais kitais atvejais, kai slėgis yra mažesnis, kokybiškai veikia abiejų rūšių įrenginiai. Šie hidroforai pristatomi visoje Lietuvoje.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Hidroforas diafragminis AQUASKY Plus APT 160 V
-15%

Hidroforas 160L, Vertikalus, Fiksuota diafragma, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 550x925mm

Kaina: 277,95 €
327,00 €
Hidroforas diafragminis AQUASKY Plus APT 240
-15%

Hidroforas 240L, Vertikalus, Fiksuota diafragma, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 559x1190mm

Kaina: 398,65 €
469,00 €
Hidroforas diafragminis AQUASKY Plus APT 305 V
-15%

Hidroforas 305L, Vertikalus, Fiksuota diafragma, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 559x1450mm

Kaina: 506,60 €
596,00 €
Hidroforas diafragminis GWS GC 200

Hidroforas 200L, Vertikalus, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 533x1033mm

Kaina: 485,00 €
Hidroforas diafragminis GWS GC 240

Hidroforas 240L, Vertikalus, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 534x1223mm

Kaina: 532,00 €
Hidroforas diafragminis GWS GC 310

Hidroforas 310L, Vertikalus, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 534x1510mm

Kaina: 718,00 €
Hidroforas diafragminis GWS GC 450

Hidroforas 450L, Vertikalus, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 661x1539mm

Kaina: 935,00 €
Hidroforas diafragminis AQUASKY Plus APT 450
-10%

Hidroforas 450L, Fiksuota diafragma, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 650x1410mm

Kaina: 639,00 €
710,00 €

Rodoma 1 - 8 iš 8

Išsiplėtimo indas šildymo sistemai yra skirtas naudoti centrinio šildymo sistemose. Taip pat išsiplėtimo indai naudojami vėsinimo bei kondicionavimo sistemose. Išsiplėtimo indo parinkimas priklauso ir nuo reikiamos jo talpos, kuri gali būti nuo 8L iki 500L. Tokia įranga gali užimti nemažai vietos ir turi būti nuolat prižiūrima – norint, jog įrenginys veiktų kokybiškai, reikia nepamiršti patikrinti oro slėgio. Net ir įsigijus kokybišką ir išsiplėtimo indą, tokį veiksmą vertėtų atlikti bet 1 kartą per metus. Tinkamai pasirinkti ir prižiūrimi hidroforai ir išsiplėtimo indai užtikrins sėkmingą įrenginių veikimą, nepriklausomai nuo to, kokiems darbams bus naudojami.

van2o.lt parduotuvėje galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį vandens hidroforą arba išsiplėtimo indą itin gera kaina. Pasinaudokite dabar vykstančia akcija ir įsigykite reikiamą gaminį iš patikimo šaltinio. Įprastai prekės pristatomos klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galite atlikti internetu. Pristatymo vietos: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai.

Išsiplėtimo indo paskirtis

Tiems, kurie nesidomėjo šildymo sistemomis individualiuose namuose, neretai kyla klausimas, kokia yra išsiplėtimo indo paskirtis? Esminė jo funkcija – kompensuoti slėgio padidėjimą visoje šildymo sistemoje. Paprastas fizikos dėsnis – vanduo plečiasi, kai kyla temperatūra, ir traukiasi, kai šąla. O didėjant vandens tūriui drauge didėja ir slėgis. Atsižvelgti reikia į tai, kad šildymo sistemos temperatūrai pakilus iki didžiausios darbinės temperatūros slėgis nepasiektų apsauginio vožtuvo ribos.

Kaip pasirinkti hidroforą?

Kaip jau minėjome, mūsų asortimentą sudaro dviejų tipų hidroforai: membraniniai ir diafragminiai. Esminis skirtumas tarp šių tipų atsiranda tada, kai darbinis vandens sistemos slėgis viršija 3 bar. Todėl jei Jūsų vandens sistemos darbinis slėgis yra iki 3 bar, tuomet vienodai geras pasirinkimas bus ir membraninis, ir diafragminis hidroforas, bet jei darbinis slėgis viršija 3 bar, tuomet tikslinga pasirikti membraninio tipo hidroforą.

Hidroforo talpa – dar vienas reikšmingas kriterijus, kurį verta įvertinti renkantis. Mūsų asortimente yra labai platus hidroforų geriamojo vandens sistemoms pasirinkimas – jų talpa svyruoja nuo 20 iki 1 000 litrų. Kokia talpa reikalinga Jums, priklauso nuo poreikių ir gyvenimo įpročių. Jei hidroforas su siurbliu bus laikomas sausai, tuomet jo talpa daugiausia turėtų būti sąlygojama Jūsų komforto, t. y. kuo didesnė talpa, tuo rečiau įsijungs siurblys, vadinasi, rečiau bus girdimas jo skleidžiamas triukšmas. Žinoma, nereikia „persausti“ ir pirkti didelės talpos hidroforo, jei realiai tokio nereikia. Taigi, sodo namui puikus pasirinkimas bus iki 60 litrų talpos hidroforas, o namui, kuriame nuolat gyvenama, reikės didesnio, pavyzdžiui, 50–100 litrų hidroforo. Kitas būdas nuspręsti: jei gyvenate vienas, tuomet tikrai nereikia didelės talpos hidroforo, kas kita, jei šeimoje daugiau asmenų – tada tikslinga pasirinkti didesnę talpą.

Kaip pasirinkti išsiplėtimo indą?

Renkantis išsiplėtimo indą šildymo sistemoms reikia įvertinti, kokio dydžio išsiplėtimo indas reikalingas. Tam bene didžiausios įtakos turi vandens tūrio padidėjimas šildymo sistemoje. Bet nereikėtų pamiršti ir kitų aspektų, pavyzdžiui, slėgio svyravimo diapazono, t. y. skirtumo tarp statinio slėgio ir apsauginio vožtuvo suveikimo ribos. Kuo leistinas slėgio svyravimo diapazonas mažesnis, tuo didesnės talpos išsiplėtimo indas Jums reikalingas.

Kiek kainuoja hidroforas ir išsiplėtimo indas?

Hidroforo kaina priklauso nuo kelių parametrų, pavyzdžiui, talpos, gamintojo. Puikų nedidelį hidroforą galite įsigyti nuo 40 eurų. Gyvenamiesiems namams tinkančių talpių (100 l) hidroforų kainos startuoja maždaug nuo poros šimtų eurų. Mūsų parduotuvėje kone nuolat hidroforams taikoma vienokia ar kitokia akcija, todėl puikų hidroforą įsigysite mokėdami gerokai mažiau.

Išsiplėtimo indo kaina taip pat priklauso nuo talpos, gamintojo ir kitų parametrų. Mūsų asortimente – labai platus išsiplėtimo indų pasirinkimas pagal jų talpą: nuo 8 iki 500 litrų. Už kokybišką patį mažiausią – 8 litrų – išsiplėtimo indą mokėsite apie 20–30 eurų. Vidutinio dydžio gyvenamiesiems namams dažnas pasirinkimas – 35 litrų išsiplėtimo indas, kainuosiantis apie 50 eurų. O štai už 100 litrų talpos išsiplėtimo indą mokėsite maždaug nuo 140 eurų. Jei kainos kiek gąsdina, visada verta palaukti, kol norimai prekei bus taikomos nuolaidos – tai puiki proga reikalingą daiktą įsigyti itin patrauklia kaina.

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl itin kruopščiai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Jums siūlome šių gamintojų hidroforus ir išsiplėtimo indus:

 • Global Water Solutions
 • Varem
 • Zilmet
 • Reflex
 • AquaSky

Išsiplėtimo indo gedimai: kaip pastebėti?

Išsiplėtimo indas šildymo sistemoje atlieka labai reikšmingą vaidmenį – jis užtikrina, kad vamzdžiuose kintant slėgiui nebus pažeisti nei patys vamzdžiai, nei jungtys. Išsiplėtimo indas surenka tūrio perteklių, atsirandantį kaistant ir plečiantis vandeniui. Nepaisant to, kad toks svarbus visos šildymo sistemos elementas gaminamas atsakingai, o mūsų asortimente rasite tik patikimus ir kokybiškus išsiplėtimo indus, kai kurie gedimai yra neišvengiami.

Išsiplėtimo indas funkcionuoja netinkamai ir jį būtina keisti arba remontuoti, jeigu:

 • šildymo sistemą reikia pernelyg dažnai nuorinti;
 • slėgis priešslėgio kameroje yra per mažas, atsižvelgiant į Jūsų namą ar kitą pastatą;
 • vamzdžiuose pastebimas vandens pratekėjimas;
 • girdite per dažnai įsijungiantį ir išsijungiantį vandens siurblį arba jis veikia nuolat.

Jei norite užkirsti kelią kai kurioms problemoms, profilaktiškai patikrinkite išsiplėtimo indą bent kartą per metus, o geriausias – kas pusmetį. Šio patikrinimo metu išsiplėtimo inde svarbu įvertinti oro kišenės slėgį. Net minimali priežiūra užtikrins ilgesnį išsiplėtimo indo funkcionalumą ir eksploatavimo laiką.

Tinkamam hidroforo funkcionavimui reikalinga teisinga jo priežiūra ir valymas. Kaip teisingai tai daryti? Pirmiausia išjungti siurblį iš maitinimo lizdo, o hidroforą ištuštinti. Tuomet reikia nuimti oro nipelį, hidroforo flanšą ir išvalyti visas apnašas. Kruopščiai išvalius flanšas ir oro nipelis uždedami atgal.

Kur įsigyti hidroforą ir / ar išsiplėtimo indą?

Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia labai platus hidroforų ir išsiplėtimo indų asortimentas. Išsirinkite reikiamą prekę ir ją pristatysime: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Kaunas, Panevėžys, Ukmergė, tai pat Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Druskininkuose, Alytuje, Biržuose, Molėtuose, Trakuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.