Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
  • Pašalinti Kategorija: Hidroforai ir išsiplėtimo indai
  • Pašalinti Talpa, L: 20
Šalinti visus Filtruoti prekes
Konstrukcija
Garantija

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 349 svečiai(-ių) online

Hidroforai geriamam vandenui

Hidroforas geriamojo vandens sistemaiHidroforai geriamojo vandens sistemoms („Zilmet“, „GWS“, „Varem“) yra nuo 20 iki 1000 litrų talpos. Šio įrenginio dėka užtikrinamas visas sistemos darbas – tinkamai pasirinktas hidroforas garantuos patikimą, ilgalaikį ir kokybišką veikimą. Kai yra išjungiamas arba įjungiamas siurblio variklis ir yra tikimybė, jog vandens tiekimo slėgis sistemoje pasieks maksimalią arba minimalią nustatymą ribą, šių įrenginių pagalba galima nuolat palaikyti nustatytą slėgį. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis iš membraninių arba diafragminių hidroforų.

Membraniniai hidroforai tinka geriamojo vandens tiekimo sistemoms. Membraninis hidroforas dažniausiai naudojamas vandens tiekimo sistemų ir siurblių darbo stabilizavimui, pastovaus sistemos slėgio užtikrinimui ir hidrosmūgių kompensacijai. Dėl plataus temperatūros diapazono šiuos hidroforus galima naudoti karšto vandens tiekimo sistemose ir šildymo sistemose. Diafragminiai hidroforai idealiai tinka daugelyje sričių, įskaitant slėgio kėlimo, šiluminio išsiplėtimo, laistymo, hidraulinių smūgių slopinimo sistemas. Šie hidroforai pristatomi į visus Lietuvos miestus.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Hidroforas membraninis Varem LS H 20
-10%

Hidroforas 20L, Horizontalus, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 274x497mm

Kaina: 41,40 €
46,00 €
Hidroforas diafragminis Varem AQUA 20 H (Italija)

Hidroforas 20L, Horizontalus, Fiksuota diafragma, Slėgis iki 10 bar, Matmenys 280x490mm

Rodoma 1 - 2 iš 2

Tinkamą hidroforo talpą reikėtų rinktis atsižvelgiant į tai, koks yra reikalingas vandens kiekis ir kiek žmonių juo naudojasi. Skirtingi gamintojai siūlo įvairius hidroforų privalumus – juos galima pritaikyti ir pramoniniams poreikiams, kai kurių įrenginių talpa yra didesnė lyginant su tokių pačių išmatavimų paprastu vandens baku, o kartais nereikalingas ir oro kompresorius, kadangi oras iš vandens išskiriamas naudojant butilo membraną. Hidroforai nereikalauja daug papildomos priežiūros ir yra lengvai įmontuojami, o skirtingi jų matmenys ir pastatymo tipas (horizontalus arba vertikalus) suteikia galimybę juos pastatyti bet kurioje patogioje vietoje.

Rekomenduojame pasinaudoti dabar vykstančia akcija ir įsigyti Jums tinkamą hidroforą gera kaina. Įprastai geriamojo vandens hidroforo bakai pristatomi klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galima atlikti internetu. Pristatymo vietos: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai.


Kam reikalinga yra hidroforo talpa geriamo vandens tiekimo sistemoje?

Hidroforo talpos užtikriną stabilų slėgį sistemoje ir apsaugo siurblį nuo pernelyg dažno junginėjimosi. Naudojant slėgio valdymui slėgio rele priklausomai nuo siurblio našumo naudojami 40-300L hidroforo bakai, o sistemose su dažnio keitikliu naudojamos nedidelės 3-24L hidroforo talpos. Pasirinkus tinkamą hidroforo talpą užtikrinsite ilgą ir sklandų vandens siurblio ir visos vandens tiekimo sistemos veikimą.

Kokio hidroforo talpos geriamam vandeniui yra geresnės: membraninės ar diafragminės?

Abu hidroforo bakų tipai turi savo pliusų ir minusų. Membraniniai bakai labiau dėvisi dėl savo konstrukcijos ypatumų, bet membraną galima pakeisti atsiradus gedimui. Diafragminiai hidroforo bakai turi įvalcuotą į korpusą diafragmą, kurios pasikeisti nėra galimybės, bet iš esmės šitie bakai yra patvaresni ir normaliu atveju tarnauja ženkliai ilgiau. Todėl diafragminio tipo hidroforo bakams suteikiama 5 metų garantija.