Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Elektrinis katilas šildymui Kospel EKCO.LN2m 24kW

Elektrinis katilas grindiniam/radiatoriniam šildymui, Su 6L išsiplėtimo indu, Šildymo galia 24kW, Šildomas plotas 220-300m2, Įtampa 380V, Srovė 36.5A

Vieneto kaina (vnt.): 966,00 €
Elektrinis katilas šildymui Kospel EKCO.LN2m 24kW
Aprašymas

Elektrinis šildymo katilas su 6L išsiplėtimo indu Kospel EKCO.LN2m-24 naudojamas grindiniam/radiatoriniam šildymui ir tinkamas netiesioginio vandens šildytuvo pajungimui. Katilas EKCO.LN2m-24 valdomas kambario termostatu, leidžiančiu suprogramuoti skirtingus veikimo režimus priklausomai nuo savaitės dienos bei paros laiko.

Elektriniai katilai Kospel EKCO.LN2m-24 gali būti pagrindiniais šilumos šaltiniais arba integruotis į šildymo sistemą su kito tipo katilais ir atlikti rezervinio šilumos šaltinio funkciją. Teisingai suderinus šilumos sistemos veikimą pasiekiamas nepriekaištingas šildymo komforto lygis ir galimybė pasirinkti individualius šildymo sistemos veikimo režimus. Kospel EKCO.LN2m-24 šildymo katilas greitai ir tiksliai reaguoja į temperatūros pokyčius, kadangi naudoja 8 pakopų galingumo reguliavimo sistemą garantuojančią ženklų elektros energijos taupymą.

Katilo Kospel EKCO.LN2m-24 valdymo panelė skirta katilo nustatymų pakeitimui bei pagrindinių parametrų peržiūrai. Yra galimybė nustatyti šilumnešio temperatūrą nuo 20 iki 85 °C. Terminės apsaugos blokas sustabdo katilą esant perkaitinimo pavojui. Filtras su magnetiniu įdėklu pašaliną purvą ir geležies drožles, galimai atsiradusias šildymo sistemos montavimo metu. Apsauginis vožtuvas neleis slėgiui šildymo sistemoje pakilti virš 3bar.

Tinkamai suprogramavus kambario temperatūros intervalus pasiekiamas komfortas ir elektros taupymas iki 20%.

Prekės parametrai
Elektrinis katilas šildymui Kospel EKCO.LN2m 24kW
Prekės parametrai: Šildymo katilai
Katilo tipas Elektrinis katilas
Šildomas plotas, m2 220 - 300 m2
Katilo kuro tipas Elektra
Nominalus galingumas, kW 24 kW
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Termofikacinio vandens pajungimas," 3/4 ''
Maksimali suvartojama srovė, A 36.5 A
Minimalus maitinimo kabelio skerspjūvis, mm² 5 x 6.0 mm²
Įtampa, V 380 V
Katilo montavimas Pakabinamas
Katilo ilgis (gylis), mm 251 mm
Katilo aukštis, mm 710 mm
Katilo plotis, mm 418 mm
Katilo svoris, kg 24.5 kg
Garantija katilui 1 metai
Maks. galios diapazonas nuo 21 iki 30 kW

Neseniai žiūrėjote

Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau