Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Filtras

Pasirinkti parametrai
 • Pašalinti Gamintojas: ANTARA (Lietuva)
Šalinti visus Filtruoti prekes
Kategorija
Akumuliacinės talpos tūris

Gamintojai

Gamintojai

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 128 svečiai(-ių) online

Akumuliacinės talpos

Akumuliacine talpaAkumuliacinės talpos yra parinkimas priklauso nuo to, ar jos naudojamos su šildymo katilu ar kitu šilumos šaltiniu, pavyzdžiui, šilumos siurbliu, saulės kolektoriumi, židiniu su vandens kontūru. Katilas atiduoda šilumos energijos perteklius akumuliacinei talpai. Atsiradus poreikiui, akumuliacinė talpa su boileriu sukaupia šilumos energijos perteklių savyje, o esant reikalui atiduoda į šiluminę trasą. Tokiu būdu šildymo katilas pastoviai dirba optimaliu režimu ir suvartoja mažiau kuro. Akumuliacinė talpa gali būti itin didelė - ir 1000 l, ir net 3000 l. Ši produkcija pristatoma į visus Lietuvos miestus.

van2o.lt parduotuvėje akumuliacinės talpos parduodamos patrauklia kaina Lietuvoje. Rekomenduojame pasinaudoti dabar vykstančia akcija ir įsigyti Jums tinkamą akumuliacinę talpą iš patikimo šaltinio. Įprastai prekės pristatomos klientui per 1 darbo dieną po užsakymo, kurį galima atlikti internetu. Pristatymo vietos: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai.


Rodoma 1 - 7 iš 7

Akumuliacinė talpa Antara AT 500

IŠPARDUOTA. 500 litrų neapšiltinta akumuliacinė talpa, Matmenys 640x1800mm

Akumuliacinė talpa Antara AT 750

IŠPARDUOTA. 750 litrų neapšiltinta akumuliacinė talpa, Matmenys 700x2200mm

Akumuliacinė talpa Antara AT 1000

IŠPARDUOTA. 1000 litrų neapšiltinta akumuliacinė talpa, Matmenys 800x2250mm

Akumuliacinė talpa Antara AT 1200

IŠPARDUOTA. 1200 litrų neapšiltinta akumuliacinė talpa, Matmenys 880x2280mm

Akumuliacinė talpa Antara AT 1500

IŠPARDUOTA. 1500 litrų neapšiltinta akumuliacinė talpa, Matmenys 930x2500mm

Akumuliacinė talpa Antara AT 2000

IŠPARDUOTA. 2000 litrų neapšiltinta akumuliacinė talpa, Matmenys 1150x2300mm

Akumuliacinė talpa Antara AT 2400

IŠPARDUOTA. 2400 litrų neapšiltinta akumuliacinė talpa, Matmenys 1250x2300mm

Rodoma 1 - 7 iš 7

Kokia akumuliacinės talpos nauda?

Kietojo kuro katilas privalo atiduoti perteklinę šilumos energiją. Jeigu jis naudojamas be akumuliacinės talpos, toji perteklinė šiluma atiduodama į patalpą – todėl temperatūros svyravimai yra neišvengiami. Taigi, katilui įšilus ir atidavus perteklinę šilumą, namuose tampa per šilta ar net karštą, bet katilui atvėsus temperatūra staigiai nukrenta ir komforto kaip nebūta. Tokio dalyko neigiama įtaka ypač juntama katilą kūrenant vakare, nes vakarais prikūrenama labiau, kad katilas ilgiau neatvėstų namiškiams miegant. Bet to rezultatas – per aukšta temperatūra, dažnai suponuojanti sunkų užmigimą ir prastą miegą. Negana to, ryte temperatūra jau būna žemoka ir išlipti iš lovos visiškai nejauku. Galimas sprendimas – sumažinti katilo galingumą, dėl ko pailgės degimo laikas. Bet tai drauge sumažins katilo efektyvumą ir gerokai padidins kuro sąnaudas. Kur kas geresnė ir efektyvesnė alternatyva – akumuliacinė talpa.

Nepriklausomai nuo to, kokia šildymo sistema įrengta namuose, norime, kad ji būtų kuo efektyvesnė, vadinasi, prioritetiniu aspektu laikoma galimybė kuo ilgiau išlaikyti šilumą namuose. Būtent čia ir pasireiškia akumuliacinių talpų nauda – kai reikia šilumą išlaikyti ir optimaliai paskirstyti.

Akumuliacinės talpos veikimo principas remiasi tuo, kad ji kaupia šilumos perteklių ir grąžina sistemai jį tuomet, tai to reikia labiausiai, pavyzdžiui, naktį arba dienos metu, kai visi namiškiai būna darbe. Geriausia tai, kad toks šilumos kaupimas ir atidavimas, kai labiausiai reikia, nekainuoja papildomai, nes tuo metu grąžinamas šilumos rezervas, kurį akumuliacinė talpa skleidžia, reaguodama į šilumos stoką.

Esminiu akumuliacinių talpų privalumu išskiriama ir galimybė jas prijungti prie bet kokio šilumos šaltinio.

Kaip pasirinkti akumuliacinę talpą?

Rinkdamiesi akumuliacinę talpą turėtumėte atsižvelgti į savo katilo galią. Dažnai kiekvienam katilo kW skaičiuojama 50 litrų akumuliacinės talpos tūrio. Tad žinodami savo katilo galingumą nesunkiai apskaičiuosite, koks akumuliacinės talpos tūris rekomenduotinas.

Kokia akumuliacinės talpos kaina?

charakteristikų, todėl nurodyti vienos kainos neįmanoma. Mūsų elektroninėje parduotuvėje akumuliacinės talpos kainos startuoja nuo maždaug trijų šimtų eurų, o brangiausios akumuliacinės talpos kaina siekia kiek daugiau kaip septynis tūkstančius eurų.

Savo klientams dažnai taikome akcijas – jų metu akumuliacinės talpos žema kaina būna dar paklausesnės nei įprastai.

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl itin kruopščiai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą. Jums siūlomos šių gamintojų akumuliacinės talpos:

 • Dražice
 • Reflex
 • Antara

Rinktis akumuliacinę talpą mūsų elektroninėje parduotuvėje labai paprasta – galite pasirinkti ne tik norimą gamintoją, bet ir kitus, konkrečiai Jums reikalingus, parametrus: akumuliacinės talpos tūrį, akumuliacinės talpos apšiltinimą, tinkamą el. šildymo elementą, šilumokaitį ir kt. Sistema išfiltruos būtent Jūsų kriterijus atitinkančias akumuliacines talpas, todėl pirkimo procesas bus paprastas ir operatyvus, rinksitės tik iš Jums aktualių prekių.

Akumuliacinė talpa gali būti puikus sprendimas, jeigu:

 • namus šildotės kietuoju kuru;
 • turite geoterminio šildymo sistemą;
 • šildotės malkomis, medienos granulėmis, anglimi – akumuliacinė talpa padės išgauti visą šio kuro šilumą;
 • šildymui naudojate elektrinį katilą ir pageidaujate šildytis tik naktiniu tarifu.

Akumuliacinę talpą verta įsirengti, nes:

 • katilui dirbant nominaliu galingumu pasiekimas maksimalus naudingumo koeficientas;
 • nesusidaro suodžių, nes kuras sudega visiškai;
 • prailginamas katilo ir kamino tarnavimo laikas;
 • taupomas kuras;
 • taupomas Jūsų laikas, nes reikia gerokai rečiau nei įprastai pakurti katilą, papildyti kuro;
 • namuose juntamas didesnis komfortas, nes naudojant akumuliacinę talpą mažinami temperatūros svyravimai;
 • akumuliacinėje talpoje kaupiama šiluma nepasišalina, o jei akumuliacinės talpos nėra, šilumos perteklius patenka į patalpas, bet jose neužsilaiko, nes langai, stogas yra puikūs šilumos laidininkai.

Akumuliacinė talpa: kur įsigyti?

Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia platus akumuliacinių talpų asortimentas. Išsirinkite reikiamą prekę ir ją pristatysime tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek mažuose miesteliuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Ukmergė, tai pat Šiauliuose, Marijampolėje, Utenoje, Alytuje, Molėtuose, Tauragėje, Zarasuose, Širvintose, Kretingoje, Biržuose, Ignalinoje, Rokiškyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.

Akumuliacinės


Kam naudojama akumuliacinė talpa?

Akumuliacinė talpa naudojama perteklinės šilumos kaupimui šildymo sistemoje. Paprastai rekomenduojama apie 50L talpos kiekvienam šildymo katilo kW galios, pvz. 10kW šildymo katilui būtų rekomenduojama apie 500L akumuliacinė talpa.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai apsiperkant van2o.lt parduotuvėje?

Perkant akumuliacinę talpą galima atsikaityti užsakymo metu internetų (Paysera) arba atlikti paprastą banko pavedimą. Taip pat yra galimybė susimokėti kurjeriui pristatymo metu. Taip atvejais kai akumuliacinė talpa yra vežama iš gamyklos pagal kliento užsakymą yra reikalinga avanso įmoka.