Vandens siurblių paskirtis yra labai įvairi – juos galima naudoti laistymui, vandens aprūpinimui ar pumpavimui.  Pagal savo veikimo principą jie skirstomi į panardinamus ir išorinius. Pastarieji gali turėti automatines vandens tiekimo stoteles, kurios dar yra vadinamos hidroforais. Ar toks variantas būtų tinkamas Jums, ar vis dėl to reikėtų rinktis vandens siurblį be hidroforo, priklauso nuo keleto aspektų.

Pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kokiame gylyje yra vanduo – vandens siurbliai su hidroforu maksimaliai gali pasiekti 30 metrų gylį, todėl tais atvejais, kai gręžinys yra gilesnis, vertėtų paieškoti pasidairyti po giluminių vandens siurblių asortimentą ir paieškoti kito varianto. Kitais atvejais įrenginio su hidroforu pilnai turėtų užtekti.

Vandens siurbliai su hidroforu dažniausiai yra vertinami dėl greito ir paprasto montavimo, kadangi įrengti giluminį siurblį yra kur kas sudėtingiau. Vertėtų atsižvelgti ir į finansines galimybes, kadangi giluminiai vandens siurbliai ir ypač jų įrengimas kainuoja kur kas daugiau. Vis dėl to, kadangi įrenginys su hidroforu yra montuojamas išorėje, jo skleidžiamas garsas yra gerokai didesnis palyginus su giluminiu siurbliu – pastarojo veikimo namuose turėtų iš viso nesigirdėti. Kita alternatyva tiliam veikimui ir stabiliam slėgiui būtų vandens siurbliai su dažnio keitikliu, bet jie yra daugmaž dvigubai brangesni už įprastą siurblį su hidroforu. Hidroforo siurblių skleidžiamas triukšmas priklauso nuo pasirinktos talpos, kadangi didesnės talpos įrenginiai rečiau startuoja ir dėl to veikia kur kas tyliau. Talpos dydį vertėtų rinktis priklausomai nuo vandens šaltinio dydžio ir būsimos panaudojimo vietos.

Vieta, kurioje bus naudojamas vandens siurblys yra vienas esminių dalykų, kai reikia nuspręsti, ar vertėtų rinktis įrenginį su hidroforu ar geriau be jo. Galios poreikis, patogus įrengimas ar mažesnis triukšmo lygis – tiksliai išsiaiškinus, kokioms techninėms savybėms teikiate pirmenybę, tinkamiausią variantą pasirinksite kur kas greičiau.